Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3180 dnia: Październik 15, 2014, 08:34:34 am »

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3181 dnia: Październik 15, 2014, 08:39:55 am »
Oj joj joj... Przepraszam. Nie śledzę całości wątków.
Zwyczajnie nie mam na to czasu.
Wolę czytać komiksy lub książki :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3182 dnia: Październik 15, 2014, 08:42:17 am »
Ja też :wink: Wczoraj Western Rosińskiego - kapitalna robota!

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3183 dnia: Październik 15, 2014, 08:43:40 am »
Ja też :wink: Wczoraj Western Rosińskiego - kapitalna robota!

Przeczytaj "Gwiazdę pustyni", a Zobaczysz jak należało to zrobić.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3184 dnia: Październik 15, 2014, 08:46:22 am »
Nie słyszałem o nim wcześniej, jest on jeszcze gdzieś dostępny?

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3185 dnia: Październik 15, 2014, 08:48:42 am »
Nie słyszałem o nim wcześniej, jest on jeszcze gdzieś dostępny?

Niestety nie, jedynie na allegro. To ten komiks http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/mistrzowie_komiksu/4
A tutaj stosowny wątek http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,775.0.html

BTW Musiałeś słyszeć, bo sam Ci o nim wspominałem w którymś z postów (gdy Pytałeś o "Western")

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3186 dnia: Październik 15, 2014, 08:49:36 am »
To mnie chyba pamięć zawiodła, ale dzięki za przypomnienie!

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3187 dnia: Październik 15, 2014, 03:06:55 pm »
Niektórych zmartwi, ale większość chyba ucieszy :) 17 Października kolejna tura kuponów :)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3188 dnia: Październik 15, 2014, 03:32:43 pm »
Nie interesowałem się tematem dodruków, bo wszystkie te wydania miałem, ale często jest tak, że na początku rzucają tak jakby pierwszy rzut, później jest ich zazwyczaj więcej.

Jednak miałem rację, Miasto sów znowu dostępne w większej ilości.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3189 dnia: Październik 15, 2014, 07:30:56 pm »
Tu nikt nie rozpacza z powodu obecnosci kuponow. Mnie tam wisi i powiewa, czy ktos kupuje taniej dzieki kuponom czy nie. Mam niedobre przeczucie, ze ta akcja bardziej zaszkodzi niz pomoze. Ale czas pokaze, obym sie mylil.  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pokia

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3190 dnia: Październik 15, 2014, 09:12:24 pm »
Tu nikt nie rozpacza z powodu obecnosci kuponow. Mnie tam wisi i powiewa, czy ktos kupuje taniej dzieki kuponom czy nie. Mam niedobre przeczucie, ze ta akcja bardziej zaszkodzi niz pomoze. Ale czas pokaze, obym sie mylil.  :razz:
pzdr

Ja tam skorzystam, ale nie będę kupował na siłę. Tak naprawdę jestem na bieżąco, liczę na rychłe wstawienie przez AROS/BONITO ostatnich Koziorożców i Wież Bois-Maury.

To pewnie nie będzie trwało wiecznie, bo kasa jaką pompuje allego w tą akcję musi być ogromna. Chociaż z drugiej strony ktoś to musiał policzyć, bo taki gigant myśli tak naprawdę o zysku, a nie o tym, żeby komuś zrobić przyjemność. Więc, jeśli akcja znacznie podnosi sprzedaż, a za tym kasę z prowizji dla allegro, to akcja może trwać w nieskończoność. Wtedy faktycznie nie będzie się opłacało kupować w np. Gildi tylko poczekać, aż taki Aros wrzuci na aukcję tytuły z normalnym 30% rabatu + zniżka allegro. Żaden normalny dystrybutor nie wygra takiej konkurencji.

Może właśnie o to chodzi - żeby wyeliminować inne kanały sprzedaży, niż allegro.

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3191 dnia: Październik 15, 2014, 09:45:26 pm »
Allegro na szybko stara się zwiększyć ilość kont, ilość transakcji, oraz przedstawić się jako gracza z aplikacją mobilną, która już chyba ma ponad milion użytkowników. Dlaczego to robią? Może teoria spiskowa  :lol:  ale przyszło mi do głowy, że może właściciele chcą sprzedać firmę za jakiś czas, a nagły wzrost zainteresowania na wykresach sprzedaży się przyda.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3192 dnia: Październik 15, 2014, 10:14:04 pm »
IMO w tej akcji chodzi o to, by przekonać ludzi do aplikacji mobilnej, bo internet mobilny to przyszłość. Nic więcej, żadnego drugiego dna to nie ma.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3193 dnia: Październik 15, 2014, 11:58:57 pm »
Czy korzystał juz ktoś może z kuponów płacąc u 2 różnych sprzedawców (u każdego poniżej 50 zł)? Bez problemu działa ta opcja i kupon się pojawia? Hm, a co z opcją dostawy (wybiera się płatność za dostawę w 2 różnych okienkach - dla każdego sprzedawcy osobno - przeciez każdy sprzedawca ma inaczej te kwoty za dostawę ustalone - czy jak?)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3194 dnia: Październik 16, 2014, 12:28:01 am »
Kupowałem fioletowego Lucky Luke`a w Papirusie i Tintina w Arosie. Normalnie płaci się razem, tak samo jak w przypadku dwóch przedmiotów u jednego sprzedawcy. Różnica tylko taka, że wybiera się miejsce i sposób odbioru dwa razy. Jeden pod drugim. Jeśli kupowałeś 2 przedmioty od 1 sprzedawcy, to bez problemu sobie poradzisz i w tej sytuacji, bo różnica jest mała.

 

anything