Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3300 dnia: Październik 28, 2014, 09:13:37 am »
3. Liczba Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa jest ograniczona w Okresie promocyjnym do:
a) jednego na każdą Transakcję na Allegro,
b) dwudziestu na każdego Uczestnika promocji.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3301 dnia: Październik 28, 2014, 09:50:26 am »
Czy mogę zapłacić kartą, ale przez PayU, czy muszę wpisać dane karty bezpośrednio tam jak się wybiera sposób zapłaty? I czy na pewno jest jeden kupon na jeden zakup, czyli możesz kupić 20 rzeczy, czy może jednak da się użyć jednego kuponu do dwóch zakupów?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3302 dnia: Październik 28, 2014, 10:29:32 am »
Ok, trzeba normalnie dane karty na allegro wpisać. Zapłaciłem teraz za dwa przedmioty jednocześnie, wysyłki nie policzyło, ale nie wiem czy mi jeden kupon policzyło, czy może dwa zjadło... ;)

Offline vision2001

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #3303 dnia: Październik 28, 2014, 01:04:41 pm »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #3304 dnia: Październik 28, 2014, 01:25:52 pm »
Za taką cenę to i ja wezmę! 
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 03:03:39 pm wysłana przez Itachi »

Offline budyn2h

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3305 dnia: Październik 28, 2014, 02:02:34 pm »
3. Liczba Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa jest ograniczona w Okresie promocyjnym do:
a) jednego na każdą Transakcję na Allegro,
b) dwudziestu na każdego Uczestnika promocji.

Rozumiem, że można w w 1 dzień wykorzystać 20 kuponów i wtedy koniec. Nie ma się więcej?


fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3306 dnia: Październik 28, 2014, 02:49:00 pm »
nie dziennie, ale przez cały okres promocji - jakieś 20 dni...
wychodzi, że ma się średni o jeden kupon na dzień


dokładnie, wyprztykasz wszystko w jeden dzień i koniec...

« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 02:56:25 pm wysłana przez fragsel »

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3307 dnia: Październik 28, 2014, 06:28:55 pm »
Ok, trzeba normalnie dane karty na allegro wpisać. Zapłaciłem teraz za dwa przedmioty jednocześnie, wysyłki nie policzyło, ale nie wiem czy mi jeden kupon policzyło, czy może dwa zjadło... :wink:
Również zapłaciłem za więcej niż jeden przedmiot (z trzech różnych aukcji). Wszystko idzie gładko, pięknie, wpisywanie numerów karty, komunikat że zapłaciłem... po czym kilkanaście sekund później mail że płatność anulowana, eh... Podjąłem cztery próby i poczekam sobie na odpowiedź kogoś z allegro.
Czy możliwe, że powodem anulowania transakcji jest próba zapłaty o tak późnej porze? Gdybam sobie, ale wiem że mój Eurobank jest trochę kapryśny w takich sprawach.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3308 dnia: Październik 28, 2014, 06:44:05 pm »
Czy możliwe, że powodem anulowania transakcji jest próba zapłaty o tak późnej porze? Gdybam sobie, ale wiem że mój Eurobank jest trochę kapryśny w takich sprawach.
Jeśli płacisz kartą to nie jest to uzależnione od godzin funkcjonowania Twojego banku.
Sprawdziłeś po stronie swojego konta w banku limity płatności internetowych? Może masz ten limit za niski?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3309 dnia: Październik 28, 2014, 06:56:54 pm »
Sprawdziłeś po stronie swojego konta w banku limity płatności internetowych? Może masz ten limit za niski?
Wszystko posprawdzałem i jest tak jak trzeba. Poczekam sobie na odpowiedź supportu, a jakby to nic nie dało spróbuję różnych kombinacji z tych trzech aukcji (1+3, 1+2, 2+3 albo płacenie pojedynczo ;)). Ostatecznie dozbieram coś do 50zł i wykorzystam wszystkim już znany kupon z rabatem 20zł. Tak że tego... łatwo się nie poddam  :razz:

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3310 dnia: Październik 28, 2014, 07:15:19 pm »
Miałem podobny problem do twojego ( bank millenium ), wszystko było ok, karta dodana płatność w toku i nagle komunikat: błąd, anuluj płatność i spróbuj jeszcze raz. Trzy dni tłumaczyłem allegro jak to u mnie wygląda, ale według nich wszystko jest ok i mam się skontaktować z moim bankiem. Po trzech dniach męczarni dałem sobie spokój z tą aplikacją mobilną ( o dziwo na koncie firmowym allegro takie zakupy zrobiłem bez przeszkód płacąc tą samą kartą ) :)


Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3311 dnia: Październik 28, 2014, 07:37:18 pm »
Również zapłaciłem za więcej niż jeden przedmiot (z trzech różnych aukcji). Wszystko idzie gładko, pięknie, wpisywanie numerów karty, komunikat że zapłaciłem... po czym kilkanaście sekund później mail że płatność anulowana, eh... Podjąłem cztery próby i poczekam sobie na odpowiedź kogoś z allegro.
Czy możliwe, że powodem anulowania transakcji jest próba zapłaty o tak późnej porze? Gdybam sobie, ale wiem że mój Eurobank jest trochę kapryśny w takich sprawach.
Ja płaciłem jakąś godzinkę temu i wszystko zajęło 5 sekund bez najmniejszych problemów. Dziś kupiłem kilka już rzeczy i jak dotąd ekstra. :biggrin:

Offline budyn2h

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3312 dnia: Październik 28, 2014, 07:58:26 pm »
Jest 20 kuponów na jednego użytkownika, ale czy 2-3 użytkowników inne osoby, mogą płacić tą samą kredytówką? Przykładowo zakładam konta mamie i tacie ale podpinam pod ich konta allegro moją kartę kredytową, bo nie chcę ich męczyć transakcjami. Czy to będzie jakieś oszukiwanie systemu?
I czy to musi być kredytówka czy może być debetówka?

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3313 dnia: Październik 28, 2014, 08:15:17 pm »
może lepiej nie podpinać nikomu {nawet mamie i tacie} swojej kredytówki... bo jak już ją podepniesz to nie będzie potrzeba potwierdzenia ;)

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3314 dnia: Październik 28, 2014, 08:23:09 pm »
Miałem podobny problem do twojego ( bank millenium ), wszystko było ok, karta dodana płatność w toku i nagle komunikat: błąd, anuluj płatność i spróbuj jeszcze raz. Trzy dni tłumaczyłem allegro jak to u mnie wygląda, ale według nich wszystko jest ok i mam się skontaktować z moim bankiem. Po trzech dniach męczarni dałem sobie spokój z tą aplikacją mobilną ( o dziwo na koncie firmowym allegro takie zakupy zrobiłem bez przeszkód płacąc tą samą kartą ) :smile:

Może o to właśnie chodzi, że ta sama karta nie może być wykorzystywana dla różnych kont Allegro.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)