trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3420 dnia: Listopad 09, 2014, 11:36:21 am »
Wszystko jest ok, tyle, że wczoraj mieli jakieś problemy z tego co czytałem na ich fejsie. :wink:
Aha. Teraz tez mi dziala, wlasnie 2 razy tak zaplacilem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3421 dnia: Listopad 09, 2014, 12:26:49 pm »
Mi wczoraj nie zadziałało, a na allegro pojawiła się informacja, że promocja została zakończona przedwcześnie 7 listopada. Faktycznie teraz już tego nie ma, i wszystko działa :)

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3422 dnia: Listopad 09, 2014, 03:47:13 pm »
Mi wczoraj nie zadziałało, a na allegro pojawiła się informacja, że promocja została zakończona przedwcześnie 7 listopada. Faktycznie teraz już tego nie ma, i wszystko działa :smile:
A mi wlasnie nie dziala juz :) Ale mysle, ze to tymczasowe, juz tak kiedys mialem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3423 dnia: Listopad 09, 2014, 04:04:38 pm »
Wiem, że to już ktoś postulował, ale spróbuję jeszcze raz, trochę inaczej:
Proponuję wydzielić osobny temat, w którym można by w nieskończoność brandzlować się (przepraszam za wyrażenie, ale jakośtakoś mi się kojarzy) kodami allegro. Ale, aby nie stwarzać syzyfowej roboty moderatorom i administratorom (bo fakt, że "wyprzedaże / promocje" to dział, w którym nieważne są posty sprzed np. 2 tygodni), proponuję metodę 'grubej krechy': założyć nowy temat z kodami, a tu pisać tylko o wyprzedażach, promocjach konkretnych komiksów!


Dlaczego?
- Wchodząc tu wieczorem, często nie mam już sił przekopywać się przez kilka stron dyskusji nad kodami (bo tu jest więcej dyskusji o tych kodach niż informacji), no i czasem tracę przez to cuś ciekawego.
- Ostatnio zauważyłem już jakieś dyskusje o odzieży..... no nie wiem, sam nie wiem....
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Fau

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3424 dnia: Listopad 09, 2014, 04:26:58 pm »
Wiem, że to już ktoś postulował, ale spróbuję jeszcze raz, trochę inaczej:
Proponuję wydzielić osobny temat, w którym można by w nieskończoność brandzlować się (przepraszam za wyrażenie, ale jakośtakoś mi się kojarzy) kodami allegro. Ale, aby nie stwarzać syzyfowej roboty moderatorom i administratorom (bo fakt, że "wyprzedaże / promocje" to dział, w którym nieważne są posty sprzed np. 2 tygodni), proponuję metodę 'grubej krechy': założyć nowy temat z kodami, a tu pisać tylko o wyprzedażach, promocjach konkretnych komiksów!


Dlaczego?
- Wchodząc tu wieczorem, często nie mam już sił przekopywać się przez kilka stron dyskusji nad kodami (bo tu jest więcej dyskusji o tych kodach niż informacji), no i czasem tracę przez to cuś ciekawego.
- Ostatnio zauważyłem już jakieś dyskusje o odzieży..... no nie wiem, sam nie wiem....

Popieram. Przebijanie się przez posty o kuponach jest męczące.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3425 dnia: Listopad 09, 2014, 04:59:13 pm »
Postuluję o niewydzielanie osobnego tematu. Chodzenie po temacie o wyprzedażach i po wydzielonym temacie dotyczącym kuponów byłoby męczące. :roll:

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3426 dnia: Listopad 09, 2014, 05:03:04 pm »
Jest dobrze jak jest , pewnie niedługo kupony się skończą i wszystko wróci do normy.

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3427 dnia: Listopad 09, 2014, 05:28:33 pm »
Dokładnie. A jeśli jakiś sklep ogłosi trwającą kilka tygodni promocję i wszyscy będą o niej dyskutować, też trzeba będzie wydzielić temat?

Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3428 dnia: Listopad 09, 2014, 06:40:10 pm »
A jeśli jakiś sklep ogłosi trwającą kilka tygodni promocję i wszyscy będą o niej dyskutować, też trzeba będzie wydzielić temat?
Przecież spin-offy to komiksowa tradycja :wink: .

Oczywiście też jestem za wydzieleniem tematu o kuponach, bo ciągle kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, coś innego, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, kupony, coś innego, kupony, kupony, kupony. I człowiek może nie trafić na fajną wyprzedaż/promocję.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3429 dnia: Listopad 09, 2014, 07:02:30 pm »
Dokładnie. A jeśli jakiś sklep ogłosi trwającą kilka tygodni promocję i wszyscy będą o niej dyskutować, też trzeba będzie wydzielić temat?
Więc może wydzielić temat "dyskusje o szczegółach promocji"? Wtedy w głównym temacie idzie info np "są nowe kupony", a cała dyskusja przenosi się do drugiego tematu, dla zainteresowanych. A jeśli jakiś sklep ogłosi dziwną promocję, i będzie ona równie niejednoznaczna (tzn. cena komiksu będzie zależała od czegoś-tam), można zastosować ten sam mechanizm.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3430 dnia: Listopad 09, 2014, 07:23:02 pm »
1) kupony allegro widać, że się kończą...
2)
I człowiek może nie trafić na fajną wyprzedaż/promocję.

jakby jakieś były inne to byś pewnie na nie trafił. usunięcie rozmów o allegro nie spowoduje, że magicznie pojawią się inne promocje... przykro mi, ale nie spowoduje...

3)zgadzam się z Deg'iem: czy jak inny sklep ogłosi promocję i będzie dyskusja to też przenosimy?

nie wiem co zrobi graves, ale jak każdy osobny temat o kodach i tak przeniosę tutaj. sorry, ale dla mnie to promocja jak promocja, a pisanie o niej gdzie indziej to śmiecenie...

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3431 dnia: Listopad 09, 2014, 07:54:30 pm »
Aros ma ofertę z 34% obniżką, ale niektóre tytuły mają też 40% opustu..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3432 dnia: Listopad 09, 2014, 08:03:31 pm »

2)
jakby jakieś były inne to byś pewnie na nie trafił. usunięcie rozmów o allegro nie spowoduje, że magicznie pojawią się inne promocje... przykro mi, ale nie spowoduje...


właśnie chodziło mi o to, żebyś nie musiał Ty przenosić, tylko by ludzie dyskutowali nad promocjami w temacie "dyskusje o promocjach", a w temacie "wyprzedaże / promocje" mielibyśmy tylko info o nowych promocjach. Podobnie, jak mamy z konkursem "jaki to kadr" i "jaki to kadr -komentarze".

1) kupony allegro widać, że się kończą...

jak dotąd, to kupony allegro są niczym hydra - jedne się kończą, dwa następne - zaczynają!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3433 dnia: Listopad 09, 2014, 08:06:09 pm »
Aros ma ofertę z 34% obniżką, ale niektóre tytuły mają też 40% opustu..

A Możesz wymienić chociaż kilka z tych "niektórych"?

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3434 dnia: Listopad 09, 2014, 08:12:06 pm »
Mnie tam mignął jakiś tom "Strażników: Początek" (chyba z Dr. Manhattanem) i "Opowieści Koka".
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!