trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3600 dnia: Listopad 28, 2014, 02:00:04 pm »
Ale Bierzesz pod uwagę sklepy zagraniczne? Jeśli tak, to się nie opłaca.
Nie, w mojej hipotezie nie brałem pod uwagę zagranicy. A za jaką minimalną łączną kwotę (cena komiksu + przesyłka + vat) można to sprowadzić i w jakim czasie?

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3601 dnia: Listopad 28, 2014, 02:03:51 pm »
Nie, w mojej hipotezie nie brałem pod uwagę zagranicy. A za jaką minimalną łączną kwotę (cena komiksu + przesyłka + vat) można to sprowadzić i w jakim czasie?

Na bookdepository wyjdzie jakieś 30 złotych taniej (po doliczeniu vatu). W amerykańskich sklepach wyjdzie jeszcze taniej ale trzeba organizować transport we własnym zakresie żeby się opłacało.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3602 dnia: Listopad 28, 2014, 02:07:32 pm »
Na bookdepository wyjdzie jakieś 30 złotych taniej (po doliczeniu vatu). W amerykańskich sklepach wyjdzie jeszcze taniej ale trzeba organizować transport we własnym zakresie żeby się opłacało.
Hmm... jak dla mnie 30 zł to raczej niewielki zysk, który nie pokrywa wiążących się z zagranicznymi zakupami niedogodności (w tym i potencjalnych, np. związanych z ew. reklamacjami).

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3603 dnia: Listopad 28, 2014, 02:09:26 pm »
Hmm... jak dla mnie 30 zł to raczej niewielki zysk, który nie pokrywa wiążących się z zagranicznymi zakupami niedogodności (w tym i potencjalnych, np. związanych z ew. reklamacjami).

Jeśli Masz kogoś w USA to Bierz na Instocktrades. Wychodzi jakieś 200 złotych.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3604 dnia: Listopad 28, 2014, 02:13:17 pm »
Jeśli Masz kogoś w USA to Bierz na Instocktrades. Wychodzi jakieś 200 złotych.
Tak, to prawda - w IST ceny są piękne. Niestety, choć mam kogoś w USA, to jednak są to tak zapracowani ludzie, że po prostu nie wypada mi ich prosić o takie rzeczy, jak forwardowanie omnibusów.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3605 dnia: Listopad 28, 2014, 02:23:38 pm »
na amazonie alias jest za 230 zika, ale wlasnie na amazonie.....
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3606 dnia: Listopad 28, 2014, 03:36:09 pm »
Luknąłęm na MvM i wydaje mi się, że zakup omni Alias za 275 zeta to się chyba opłaca, czyż nie? Poprawcie mnie, jesli się myle. Wyznacznikiem był dla mnie komiksy.info. pl, gdzie z Aliasa trzeba dac o 15 zł więcej.
Jak się sprężysz i zamówisz na Barnes&Noble to masz szansę zapłacić $56.19 ( z przesyłką). Tyle wychodzi dzisiaj po wrzuceniu do koszyka i wpisaniu kodu na Black Friday (BFRIDAY14).
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3607 dnia: Listopad 28, 2014, 03:42:20 pm »
Na Multiversum jest też -50% na komiksy po Polsku.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3608 dnia: Listopad 28, 2014, 03:55:54 pm »
Na Multiversum jest też -50% na komiksy po Polsku.

Poleci ktoś jakiś dobry, interesujący komiks? Na razie wezmę Lwy z Bagdadu, ale chciałbym coś jeszcze...


Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3610 dnia: Listopad 28, 2014, 04:03:46 pm »
Poleci ktoś jakiś dobry, interesujący komiks? Na razie wezmę Lwy z Bagdadu, ale chciałbym coś jeszcze...
Polecam Deadly Class za 27,55. :wink:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3611 dnia: Listopad 28, 2014, 04:07:04 pm »
Dzięki, pamiętam :wink: A z tych co możesz polecić: http://multiversum.pl/c/81/komiksy-polskie.html ?

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3612 dnia: Listopad 28, 2014, 04:17:37 pm »
Poleci ktoś jakiś dobry, interesujący komiks? Na razie wezmę Lwy z Bagdadu, ale chciałbym coś jeszcze...

Ibikus, Pan Naturalny (specyficzny), Zero Girl, Ja, Vampir (przerwane wydawanie), Authority 4 (wcześniejsze 3 przeciętne, ale tą serię można raczej gdzieś taniej kupić), Safari na plaży, Liga Obrońców Planety Ziemia (ale mają tylko 2. tom).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3613 dnia: Listopad 28, 2014, 04:20:32 pm »
Dzięki, pamiętam :wink: A z tych co możesz polecić: http://multiversum.pl/c/81/komiksy-polskie.html ?
"Planetary: dookoła świata..." jako trailer świetnej serii. Ale to gdzieś indziej pewnie taniej dostaniesz.

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3614 dnia: Listopad 28, 2014, 04:26:22 pm »
Dzięki, pamiętam :wink: A z tych co możesz polecić: http://multiversum.pl/c/81/komiksy-polskie.html ?

Dziennik z zaginięcia, Lwy z Bagdadu, Misterium, Muzyka Marie, Zero Girl.