Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3675 dnia: Grudzień 05, 2014, 05:02:33 pm »

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3676 dnia: Grudzień 05, 2014, 05:39:59 pm »
Dzięki za info. Szkoda, że promocje Atomu obejmują tak wąski dobór, niekoniecznie najlepszych tytułów. Pod względem promocji MVM ciągle wygrywa.
Edit: zakładki otwierają mi się po 2 minuty. Dużo ludzi poluje na promocje. :smile:

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3677 dnia: Grudzień 05, 2014, 06:39:51 pm »
2 minuty? teraz już chyba 10 ... :D kurczę, jestem w połowie przeglądania, a już kilka rzeczy mi zniknęło z koszyka :P

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3678 dnia: Grudzień 05, 2014, 06:40:43 pm »
2 minuty? teraz już chyba 10 ... :biggrin: kurczę, jestem w połowie przeglądania, a już kilka rzeczy mi zniknęło z koszyka :P

Lepiej Napisz co do tego koszyka wrzuciłeś, bo ja nie znalazłem nic ciekawego.

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3679 dnia: Grudzień 05, 2014, 07:14:51 pm »

52 AFTERMATH THE FOUR HORSEMEN TP
CAPTAIN AMERICA ROAD TO REBORN PREMIERE HC      
FEAR ITSELF TP HOME FRONT   
GREEN LANTERN GREATEST STORIES EVER TOLD TP   
HULK SKAAR SON OF HULK PREMIERE HC VOL 01   
HULK PLANET SKAAR TP   
HULK SON OF HULK HC DARK SON RISING   
STEVE ROGERS TP SUPER-SOLDIER   
IRON MAN ARMOR WARS II TP   


Nie jestem znawcą, ale CA biorę bo to moja ulubiona postać z Marvela, trzy hulki biorę, bo uważam, że najlepsze co wyszło w WKKM to właśnie PLANET HULK. Reszta, bo okazja. Coś pominąłem? Z czegoś zrezygnować ?

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3680 dnia: Grudzień 05, 2014, 07:26:44 pm »

Nie jestem znawcą, ale CA biorę bo to moja ulubiona postać z Marvela, trzy hulki biorę, bo uważam, że najlepsze co wyszło w WKKM to właśnie PLANET HULK. Reszta, bo okazja. Coś pominąłem? Z czegoś zrezygnować ?

No dobra ale to są naprawdę przeciętne historie a niektóre zwyczajnie słabe. Nie lepiej wydać tę kasę na jakieś porządne wydanie zbiorcze?

Z tej listy na pewno bym nie brał
52 AFTERMATH THE FOUR HORSEMEN
FEAR ITSELF TP HOME FRONT
HULK SON OF HULK HC DARK SON RISING

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3681 dnia: Grudzień 05, 2014, 07:38:47 pm »
@bowman007
Za tą samą kasę można mieć coś dużo lepszego, tylko bez promocji. Chyba, że kupujesz na ilość stron, jak Dreadnought czy jak to tam szło... Ale okej, prosisz o poradę, to proszszszę:

52 AFTERMATH THE FOUR HORSEMEN TP
FEAR ITSELF TP HOME FRONT   

Jeżeli nie czytałeś Fear Itself i 52, to z tych dwóch bym zrezygnował w pierwszej kolejności.

Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3682 dnia: Grudzień 05, 2014, 07:46:36 pm »
bowman007, zamiast tych komiksów, które wybrałeś lepiej zainwestować w Absolute Identity Crisis.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3683 dnia: Grudzień 05, 2014, 08:04:51 pm »
ok, nie wiedziałem, że to takie szmiry :P nic jeszcze nie kupiłem, więc wasza opinia zdecydowanie mi pomoże.

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3684 dnia: Grudzień 06, 2014, 03:23:55 pm »
W Bonito.pl można zamawiać już nowy pakiet Egmontu, który wychodzi w poniedziałek 08.12.2014. Do końca dzisiejszego dnia obowiązuje kod rabatowy 5%: Mikołaj.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3685 dnia: Grudzień 06, 2014, 08:24:56 pm »
Szczerze mówiąc to te kupony muszą być strasznie kosztowne. W tej chwili aplikacja Allegro ma ponad 1mln ściągnięć.
Jeżeli założymy, że jedynie połowa z użytkowników wykorzystała kupon za 20zł to daje koszt 10mln zł. za jedną 20zł akcję.
Jak im się to opłaca ?

Niedługo Allegro stuknie 5 miliardów aukcji. Jeśli średnio na jednej zarobili 1 zł, to już wiadomo, skąd ta kaska.

W Bonito.pl można zamawiać już nowy pakiet Egmontu, który wychodzi w poniedziałek 08.12.2014. Do końca dzisiejszego dnia obowiązuje kod rabatowy 5%: Mikołaj.

Rzucili też nowe komiksy -40%.

http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3686 dnia: Grudzień 06, 2014, 09:14:01 pm »
Rzucili też nowe komiksy -40%.

Niestety tym razem dla mnie nic ciekawego:/

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3687 dnia: Grudzień 06, 2014, 10:39:01 pm »
nowy Benek, Rewolucje, Lincoln... myślę, że jednak coś ciekawego się znajdzie ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3688 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:10:18 pm »
jakby ktoś z wrodzonej lub nabytej pazerności wpadł na pomysł by jak ja {czyli jak się okazuje "jak debil"} stać na mrozie i czekać na tramwaj z kuponami to informuję, że w tramwaju żadnych nowych kuponów nie ma. te same kupony co w tramwaju możecie odebrać w ciepłym domeczku. A nawet większe szanse macie w domeczku, bo w tramwaju w którym ja jechałem były jakieś problemy z wi-fi i przez 20 minut nic nie działało w aplikacji, ale koleś z obsługi potwierdził, że i tak jak już mam kupon to nic nowego bym nie dostał.

jestem zły... jest mi zimno... będę chory chyba...

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3689 dnia: Grudzień 07, 2014, 03:43:46 pm »
Nowy komiks tygodnia w gildii to: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/48711-5-to-liczba-doskonala tyle że chyba jakoś im zniżka odpowiednia w systemie się nie zmieniła. Uważajcie!

Nie czytałem tego komiksu, dobry jest?