trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3795 dnia: Styczeń 09, 2015, 12:18:05 am »
U mnie jest napisane, że normalnie 20 zł jak się wyda 50 zł.
Nie wiem gdzie żeś wchodził. :smile:
https://kupony.allegro.pl/mobile/
Nie chciało im się zmienić i wzór wzięli ze starej kampanii  :smile: Hm, dyszka... dobre i to.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3796 dnia: Styczeń 09, 2015, 12:20:51 am »
Nie mam teraz dostępu do smartfona, ale trochę żeście mnie zmartwili.

Offline Gre

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3797 dnia: Styczeń 09, 2015, 02:49:40 pm »
ja tez mam za 10 złdo wykorzystanania do 23 stycz przy zakupie powyzej 50

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3798 dnia: Styczeń 09, 2015, 03:07:43 pm »
ja tez mam za 10 złdo wykorzystanania do 23 stycz przy zakupie powyzej 50
na glownej allegro jest mega duzy banner mowiacy o 10 zlociszach.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3799 dnia: Styczeń 09, 2015, 03:34:45 pm »
Lepsza dyszka niż nic, osoby które mają możliwość odbioru osobistego powinny być zadowolone.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3800 dnia: Styczeń 09, 2015, 04:02:28 pm »
Wysyłka za 3-4 zł do Ruchu też nie boli. :smile:

Jakieś tam drobne problemy z aplikacją podobną są (były?). Jeśli nie działa ta mapka z kioskami Ruchu, to należy wejść w ogólne ustawienia na smartfonie i wybrać aplikacje. Potem oczywiście aplikacja Allegro i tam powinny być przyciski typu "wyczyść dane" i "wyczyść pamięć podręczną". I wtedy powinno wszystko działać. Takie mam tajne info z działu Allegro, które zajmuje się projektowaniem aplikacji, czy coś w tym stylu. Sam jeszcze nie próbowałem, ale podobno działa.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3801 dnia: Styczeń 09, 2015, 04:08:04 pm »
Jakieś tam drobne problemy z aplikacją podobną są (były?). Jeśli nie działa ta mapka z kioskami Ruchu, to należy wejść w ogólne ustawienia na smartfonie i wybrać aplikacje. Potem oczywiście aplikacja Allegro i tam powinny być przyciski typu "wyczyść dane" i "wyczyść pamięć podręczną". I wtedy powinno wszystko działać. Takie mam tajne info z działu Allegro, które zajmuje się projektowaniem aplikacji, czy coś w tym stylu. Sam jeszcze nie próbowałem, ale podobno działa.
Dzieki!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3802 dnia: Styczeń 09, 2015, 04:14:43 pm »
No i kupiona "Umowa z bogiem" za 55 złotych (licząc z wysyłką). Myślałem też o "Piotrusiu Panie" Loisela, ale zakup tego tomu poczeka w kolejce.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline stupidbadugly

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3803 dnia: Styczeń 09, 2015, 05:21:40 pm »
Jakieś tam drobne problemy z aplikacją podobną są (były?). Jeśli nie działa ta mapka z kioskami Ruchu, to należy wejść w ogólne ustawienia na smartfonie i wybrać aplikacje. Potem oczywiście aplikacja Allegro i tam powinny być przyciski typu "wyczyść dane" i "wyczyść pamięć podręczną". I wtedy powinno wszystko działać. Takie mam tajne info z działu Allegro, które zajmuje się projektowaniem aplikacji, czy coś w tym stylu. Sam jeszcze nie próbowałem, ale podobno działa.
U mnie od rana wywalał błąd przy wyborze kiosku, po wyczyszczeniu danych na mapce nie pokazuje wcale kiosków Ruchu, tylko urzędy pocztowe.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3804 dnia: Styczeń 09, 2015, 06:48:18 pm »
Kupilem i sprawdzilem. Nie ma Kioskow na mapce, tak tez i nie bylo w przerwie swiateczno-noworocznej :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3805 dnia: Styczeń 09, 2015, 07:04:27 pm »
Miałem ten sam problem. Zgłaszałem to ale bez skutku. Jak zgłosi więcej osób to może coś zrobią.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3806 dnia: Styczeń 09, 2015, 09:39:09 pm »
Miałem ten sam problem. Zgłaszałem to ale bez skutku. Jak zgłosi więcej osób to może coś zrobią.
Zgłosiłem i dostałem info, żebym im przeslal zrzut ekranu (czego ucznic nie moge, bo juz wybralem urzad pocztowy). Dziwne, ze wszystko dzialalo i przestalo dzialac. Doszukuja sie winy wszedzie, ale nie w aplikacji.
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3807 dnia: Styczeń 09, 2015, 10:12:01 pm »
ja im wysłałem te zrzuty, ale z kąśliwą uwagą i zapytaniem po co im zrzuty mapy na której NIE WIDAĆ punktów Ruchu. przecież równie dobrze mogłem po prostu zrobić zrzut miejscowości, gdzie takich punktów po prostu nie ma...
co za ludzie...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3808 dnia: Styczeń 09, 2015, 10:25:45 pm »
To w końcu zadziałało to komuś po wyczyszczeniu danych aplikacji, czy nie?
Info miałem z samego Allegro i to z tego działu od projektowania aplikacji. Ten dział nie jest od kuponów (więc to nie oni odbierają zgłoszenia o awarii), ale aplikację projektował.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3809 dnia: Styczeń 09, 2015, 10:27:18 pm »
mnie nie zadziałało

 

anything