Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3975 dnia: Marzec 07, 2015, 10:27:09 am »

własnie zastanawiałem się skąd wynika ta różnica w ilości stron. Nie mogę odszukać tej dyskusji na forum. Tak się zastanawiam czy nie jest to kwestia tego, że to dopiero pierwszy tom i reszta będzie w drugim(jeśli ten się ukaże)?
Ale jak dobrze pamietam NN zwracal uwage, ze to bedzie pocieta wersja, podtytul to sugeruje. Jezli zdecyduja sie na kontynuacje, to na pewno dostaniemy reszte. Tylko to co miescilo sie w bodajze 3 tomach oryginalu u nas bedzie w 5-6 :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3976 dnia: Marzec 07, 2015, 10:35:08 am »
Pocięli w sensie, że zostaliśmy pozbawieni części historii, a nie wycięto np. jakieś plansze z rozdziału?  :smile:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3977 dnia: Marzec 07, 2015, 11:01:12 am »
Pocięli w sensie, że zostaliśmy pozbawieni części historii, a nie wycięto np. jakieś plansze z rozdziału?  :smile:

W sensie podzielili, zmniejszyli objetosc, nie wlaczyli pewnych rozdzialow do polskie edycji.
W polskiej edycji t.1 jest Od Gilgamesza do Tybetańskiej Księgi Umarłych, a w wersji oryginalnej: From the Epic of Gilgamesh to Shakespeare to Dangerous Liaisons. czyli an Niebezpiecznych zwiazkach sie konczy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3978 dnia: Marzec 07, 2015, 05:15:17 pm »
Ale jak dobrze pamietam NN zwracal uwage, ze to bedzie pocieta wersja, podtytul to sugeruje. Jezli zdecyduja sie na kontynuacje, to na pewno dostaniemy reszte. Tylko to co miescilo sie w bodajze 3 tomach oryginalu u nas bedzie w 5-6 :smile:
Dzięki za przypomnienie, jak widać, nie wszystko zapamiętałem z tamtej rozmowy. W takim razie komentarz w sklepie wprowadza w błąd, bo jednoznacznie stwierdza że cięcia odbyły się w sposób najmniej przyjemny czyli wybiorczy ("w formie wycinanki"), a tu jak się okazuje wydali mniej więcej pierwszą połowę.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3979 dnia: Marzec 07, 2015, 09:28:23 pm »
Takie sa moje domysly, oryginalu w rekach nigdy nie mialem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3980 dnia: Marzec 08, 2015, 10:57:57 am »
Jest już nowy kupon Allegro (10 zł przy zakupach za 50 zł).
Ostatnio zrobiłem tak, że pobrałem, potem odczekałem i wykorzystałem zaraz przed pojawieniem się następnego kuponu. Potem szybko pobrałem następny i wykorzystałem. I oba zamówienia poszły w jednej przesyłce (bonito-pl), wybierałem odbiór osobisty z komentarzem z prośbą o dołączenie do zamówienia z bonito.pl (wcześniej robiłem zwykłe zamówienie stamtąd z darmową wysyłką).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Shinue

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3981 dnia: Marzec 08, 2015, 11:24:53 am »
Powiedzcie mi proszę czy Bonito łączy zamówienia z różnych kont?
Tzn czy można wykorzystać 3 kupony i zaoszczędzić na wysyłce?

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3982 dnia: Marzec 08, 2015, 12:34:41 pm »
Z dużych dyskontów na allegro Lideria nie chciała mi połączyć zamówień z różnych kont, Aros już tak (bezproblemowo, zwrócili też pieniądze za kilkukrotnie opłaconą przesyłkę). Wczoraj zamówiłem w Bonito w ten sposób, więc jutro się przekonam. Podejrzewam, że na wzór Arosa powinno być ok.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3983 dnia: Marzec 08, 2015, 12:48:39 pm »
Aros i Bonito to jedna firma, jedna spolka, wiec nie powinno byc problemu.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3984 dnia: Marzec 08, 2015, 10:10:52 pm »
W LaBotiga (sklep SQNa) - promocja na NOE tria Handel/Henrichon/Aronofsky. Albumy po 10 zł. A komplet 4 albumów za 40 zł z darmową wysyłką do paczkomatu i rabatem 1,20zł na zamówienie.
Całość = 38,80!!! :)

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3985 dnia: Marzec 09, 2015, 04:22:41 pm »
W LaBotiga (sklep SQNa) - promocja na NOE tria Handel/Henrichon/Aronofsky. Albumy po 10 zł. A komplet 4 albumów za 40 zł z darmową wysyłką do paczkomatu i rabatem 1,20zł na zamówienie.
Całość = 38,80!!! :smile:
Można jeszcze lepiej z kodem KODYRABATOWE15 - 15% rabatu na całą ofertę książek wydawnictwa SQN. Za 4xNoe i komiks "Kłamca" zapłaciłem 45zł z groszami (z wliczoną wysyłką kurierem poczty).

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3986 dnia: Marzec 09, 2015, 05:24:10 pm »
Z dużych dyskontów na allegro Lideria nie chciała mi połączyć zamówień z różnych kont, Aros już tak (bezproblemowo, zwrócili też pieniądze za kilkukrotnie opłaconą przesyłkę). Wczoraj zamówiłem w Bonito w ten sposób, więc jutro się przekonam. Podejrzewam, że na wzór Arosa powinno być ok.
I jak z Bonito, nie bylo problemu z polaczeniem zamowien?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3987 dnia: Marzec 09, 2015, 05:37:48 pm »
I jak z Bonito, nie bylo problemu z polaczeniem zamowien?
Dostałem info że zamówienie zostanie wysłane w jednej paczce. Jest jeszcze tylko jedno małe ziarenko niepewności, bo na stronach wszystkich trzech zamówień są różne informacje - jedno wysłane, drugie anulowane (tu jak najbardziej ok), trzecie w trakcie kompletowania (i to jest właśnie z innego konta). Przypuszczam jednak, że wszystko zostało wrzucone do jednej paczki.

Daj znać jak się wszystko zakończy. Z góry dzięki.
Ok, duża szansa że już jutro przyjdzie paczuszka.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2015, 06:05:16 pm wysłana przez AvengerGT »

Offline Shinue

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3988 dnia: Marzec 09, 2015, 05:43:35 pm »
Daj znać jak się wszystko zakończy. Z góry dzięki.

Offline opall

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3989 dnia: Marzec 09, 2015, 08:52:28 pm »
http://allegro.pl/alan-moore-eddie-campbell-from-hell-companion-i5143600049.html
Już raz się nie sprzedało za tę cenę. Jak miałbym From Hell brałbym, a tak może komuś się przyda.