trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4035 dnia: Marzec 24, 2015, 09:34:42 am »
Panowie / Panie,


ponieważ dzięki wam odkryłem kilka niezłych promocji działając jako gość, postanowiłem podzielić się z wami kilkoma nowinkami promocyjnymi, jakie odkryłem w ciągu kilku ostatnich dni.


1. W ciągu najbliższych dni Matras ma 'nocną' promocję, tj. w godzinach wieczornych dostajemy rabat, wysokość w zależności od ilości pozycji w koszyku - przy 4 otrzymujemy rabat 15%. Niby niewiele, ale jeżeli zestawimy to z rabatem 30%, który możemy pobrać ze strony Matras na FB, klaruje się całkiem niczego sobie zniżka. Zamówiłem wczoraj trochę pozycji, wyszedł mi rabat ok. 41-42%, co pozostawia w tyle nawet Aros / Bonito.


2. Zupełnym przypadkiem odkryłem niedawno stronę http://skladnicaksiegarska.pl/ - polecam, bo ceny są wręcz przerażająco niskie. Np. Manga CHONCHU - 1,5 PLN, HITMAN - 2,5 PLN i przede wszystkim 'Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz - dyszka. Prócz komiksów zamówiłem wiele ciekawych książek.


3. Kot rabina [II wyd.] trafił dziś do bardzo wielu sklepów www. Ja zamówiłem np via swiatksiazki.pl - cena: 92 PLN, a jeżeli od tego odejmiecie rabat 20% (Karta stałego klienta - zakładają ją w salonach Świat Książki od ręki, a przynajmniej było tak jeszcze kilka miesięcy temu) to wychodzi śmieszna cena: 73,60 PLN.


Mam nadzieję, że powyższe wam się przyda.


Piątka!

Offline arab555

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4036 dnia: Marzec 24, 2015, 11:27:02 am »


2. Zupełnym przypadkiem odkryłem niedawno stronę http://skladnicaksiegarska.pl/ - polecam, bo ceny są wręcz przerażająco niskie. Np. Manga CHONCHU - 1,5 PLN, HITMAN - 2,5 PLN i przede wszystkim 'Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz - dyszka. Prócz komiksów zamówiłem wiele ciekawych książek.



jest jeszcze Biocosmosis t.2 Savas za 5,98




Piątka!

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4037 dnia: Marzec 24, 2015, 11:33:36 am »
2. Zupełnym przypadkiem odkryłem niedawno stronę http://skladnicaksiegarska.pl/ - polecam, bo ceny są wręcz przerażająco niskie. Np. Manga CHONCHU - 1,5 PLN, HITMAN - 2,5 PLN i przede wszystkim 'Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz - dyszka. Prócz komiksów zamówiłem wiele ciekawych książek.


Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz już wyprzedane, heh, ciekawe czy się wyrobilem.
perły przed wieprze

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4038 dnia: Marzec 24, 2015, 11:35:07 am »

Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz już wyprzedane, heh, ciekawe czy się wyrobilem.


Ja jeszcze zdążyłem, bo było poniżej pięciu sztuk :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4039 dnia: Marzec 24, 2015, 11:58:08 am »

Ja jeszcze zdążyłem, bo było poniżej pięciu sztuk :smile:


No jak potwierdzałem zamówienie to też było poniżej pięciu, ale już miałem takie akcje, że w podobnej sytuacji na Bonito (Arosie?) dostawałem później mail, że części zamówienia nie zrealizują bo wyparowało (tak miałem chociażby ze "Strefą bezpieczeństwa...").
perły przed wieprze

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4040 dnia: Marzec 24, 2015, 12:00:16 pm »

No jak potwierdzałem zamówienie to też było poniżej pięciu, ale już miałem takie akcje, że w podobnej sytuacji na Bonito (Arosie?) dostawałem później mail, że części zamówienia nie zrealizują bo wyparowało (tak miałem chociażby ze "Strefą bezpieczeństwa...").


aha, no to ciekawe, bo już zapłaciłem. Żadnej zwrotki na chwilę obecną nie dostałem.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4041 dnia: Marzec 24, 2015, 01:51:41 pm »
Niby niewiele, ale jeżeli zestawimy to z rabatem 30%, który możemy pobrać ze strony Matras na FB, klaruje się całkiem niczego sobie zniżka.

To jest jakiś kod? Nie mam fb, ale jeśli nie łączy się on bezpośrednio z kontem to mógłbym go wykorzystać od kumpla.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4042 dnia: Marzec 24, 2015, 01:53:55 pm »

1. W ciągu najbliższych dni Matras ma 'nocną' promocję, tj. w godzinach wieczornych dostajemy rabat, wysokość w zależności od ilości pozycji w koszyku - przy 4 otrzymujemy rabat 15%. Niby niewiele, ale jeżeli zestawimy to z rabatem 30%, który możemy pobrać ze strony Matras na FB, klaruje się całkiem niczego sobie zniżka. Zamówiłem wczoraj trochę pozycji, wyszedł mi rabat ok. 41-42%, co pozostawia w tyle nawet Aros / Bonito.


Nie mam FB więc nie za bardzo wiem gdzie szukać. Jak można pobrać ten kupon 30% zniżki? Muszę posiadać konto na FB?
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Itachi


Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4044 dnia: Marzec 24, 2015, 02:03:25 pm »
Oki. Tylko każe mi się zalogować na FB  :sad:
Ten kod jest jednorazowy dla każdego konta użytkownika? Czy mogę wykorzytać czyjś kod?
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4045 dnia: Marzec 24, 2015, 02:05:20 pm »
Przejrzałem teraz ofertę Matrasa i jakoś zbyt wiele komiksów to tam nie ma. Strasznie uboga oferta...

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4046 dnia: Marzec 24, 2015, 02:08:10 pm »
Fakt. Ale przy zniżce 41-42 % może w końcu bym się skusił na Monstera.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4047 dnia: Marzec 24, 2015, 02:11:00 pm »
Skoro mało komiksów, to można ogarnąć najnowszy zbiór opowiadań Gaimana.
Niedługo wychodzi. http://www.matras.pl/drazliwe-tematy,p,224624

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4048 dnia: Marzec 24, 2015, 02:25:19 pm »

Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz już wyprzedane, heh, ciekawe czy się wyrobilem.


tak informacyjnie, ja dostałem info o tym, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4049 dnia: Marzec 24, 2015, 03:29:24 pm »
Po komentarzach widzę, że opcje się przydały, co mnie cieszy. Szczególnie fakt, że jeszcze wczoraj w skladnicaksiegarska.pl bylo ponad 10 szt. 'Nie pojedziemy zobaczyć Auschwitz', a dziś wszystkie zostały pochłonięte.


Co do matras.pl to zawsze można założyc konto na FB, które się od razu skasuje po uzyskaniu kodu. Komiksów może zbyt wiele nie ma, ale za to można dobrać świetne książki za półdarmo (dosłownie).


Nie wiecie może, gdzie można nabyć w dobrej cenie 'Garaż hermetyczny' i dwa tomy 'Saga'? Ewentualnie jeszcze 'Ikar' Moebiusa?