Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4140 dnia: Kwiecień 05, 2015, 08:18:08 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2015, 09:10:23 pm wysłana przez Itachi »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4141 dnia: Kwiecień 05, 2015, 11:17:30 pm »
Dzięki za info! Co prawda z komiksów już wiele chyba nie zostało (wziałem tylko 8 Lucyfera z 20zł, bo go jeszcze nie miałem), ale jest za to ogrom świetnych książek za grosze, aż się wierzyć nie chce. Już nabrałem za stówę, a jeszcze nie przejrzałem wszystkiego :P

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4142 dnia: Kwiecień 06, 2015, 08:58:59 am »
Ceny książek w niektórych przypadkach, chyba nawet kosztów druku nie zwrócą :wink:

Z komiksowych okazji to jeszcze łapcie: http://allegro.pl/hellboy-nasienie-zniszczenia-mignola-mike-i5207903490.html
                                                               http://allegro.pl/hellboy-dziki-gon-mignola-mike-i5207903630.html

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4143 dnia: Kwiecień 06, 2015, 10:20:30 am »
Itachi, dzięki za cynk. Akurat Dziki Gon chciałem kupić. :smile:

Ale przyznaje, że nie bardzo rozumiem jak to działa. Ceny same się obniżają (bo z tego co widzę to nie są nowe aukcje) i mam wątpliwości czy to nie jest błąd jakiś.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2015, 10:54:46 am wysłana przez p3rshing »

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4144 dnia: Kwiecień 06, 2015, 11:07:50 am »
Również dzięki za info. Z tych tańszych jest jeszcze np. Baśnie tom 8 Wilki za 17.09zł:
http://allegro.pl/basnie-tom-8-wilki-i5207561880.html

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4145 dnia: Kwiecień 06, 2015, 02:38:28 pm »
Z konikiem nie wygrasz.... Itachi, daj znać, jak będziesz sprzedawać te komiksy, może coś uda się wybrać.


Obawiam się, że niniejszy wątek teraz upadnie, bo niektórzy mogą pomyśleć, po co się dzielić informacjami, skoro czyta je konik i będzie wszystko kupował przed innymi. Mam nadzieję, że to nie zrazi innych i dalej będzie można wspomagać się w budowaniu swych komiksokolekcji.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4146 dnia: Kwiecień 06, 2015, 03:04:48 pm »
Z konikiem nie wygrasz.... Itachi, daj znać, jak będziesz sprzedawać te komiksy, może coś uda się wybrać.

Obawiam się, że niniejszy wątek teraz upadnie, bo niektórzy mogą pomyśleć, po co się dzielić informacjami, skoro czyta je konik i będzie wszystko kupował przed innymi.
Pełna zgoda. Dodam tylko, że z konikiem na biegunach i to małym.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4147 dnia: Kwiecień 06, 2015, 03:19:21 pm »
Z konikiem nie wygrasz.... Itachi, daj znać, jak będziesz sprzedawać te komiksy, może coś uda się wybrać.

Obawiam się, że niniejszy wątek teraz upadnie, bo niektórzy mogą pomyśleć, po co się dzielić informacjami, skoro czyta je konik i będzie wszystko kupował przed innymi. Mam nadzieję, że to nie zrazi innych i dalej będzie można wspomagać się w budowaniu swych komiksokolekcji.

Wojna na Ukrainie to też moja wina? A kampania prezydencja nastawiona wokół tematu euro, również? Bo remis w meczu eliminacyjnym w Dublinie to już definitywnie idzie na moje konto...

Robisz ze mnie jakiegoś sępa, który wszystko wykupił i nic nie zostawił. Nawet nie wiadomo, czy te wczorajsze transakcje dojdą do skutku, a już zaczynasz tworzyć jakieś niezrozumiałe dla mnie aluzje. Kto pierwszy, ten lepszy - coś ci to mówi? Wczoraj wyjątkowo na promocji znajdowały się po 2-3 egzemplarze danego komiksu, chyba nie myślisz że byłbym w stanie kupić ich 5,10 czy 20?

Sam pisałeś niedawno, że wiele razy korzystałeś z informacji o wyprzedażach innych użytkowników jako gość, ktoś miał kiedykolwiek do Ciebie jakieś pretensje? Ja jestem uczciwy, sam korzystam a zarazem informuję. Prosty deal.

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4148 dnia: Kwiecień 06, 2015, 03:24:30 pm »
Najlepsze promocje i tak zazwyczaj są ograniczone ilościowo (podobnie jak w gigancie teraz - 3 sztuki) więc zawsze skorzysta ograniczona liczba osób. Z jednej strony wykupowanie całości na sprzedaż budzi pewien niesmak, z drugiej strony gdyby nie ten wątek, pewnie 99% z nas by w ogóle tego nie zauważyło i nie kupiło nawet jednej sztuki.

Mnie najbardziej ciekawi co fajnego udało się upolować - nie tylko w komiksach ale też książkach - bo sporo było przecen.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4149 dnia: Kwiecień 06, 2015, 03:33:57 pm »
Mnie najbardziej ciekawi co fajnego udało się upolować - nie tylko w komiksach ale też książkach - bo sporo było przecen.

Z tych lepszych to Piaskowa Opowieść (której nie posiadam), trzeci tom Monstera, pierwszy Parkera, pierwszy All-Star Western, kilka tomów Sin City, kilka serii od Taurusa, Umowa z Bogiem, Tytus, któryś tom Baśni, dwa tomy Mrocznej Wieży, Locke&Key, Batman - Śmierć Rodziny, Hellboy, Josephine, Antresolka Profesorka Nerwosolka.

Byłbyś, np. gdyby cena była równa 1zł

Sam byś wszytko wykupił, gdybyś był pierwszy...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2015, 03:40:10 pm wysłana przez Itachi »

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4150 dnia: Kwiecień 06, 2015, 03:35:49 pm »
Najlepsze promocje i tak zazwyczaj są ograniczone ilościowo (podobnie jak w gigancie teraz - 3 sztuki) więc zawsze skorzysta ograniczona liczba osób. Z jednej strony wykupowanie całości na sprzedaż budzi pewien niesmak, z drugiej strony gdyby nie ten wątek, pewnie 99% z nas by w ogóle tego nie zauważyło i nie kupiło nawet jednej sztuki.

Mnie najbardziej ciekawi co fajnego udało się upolować - nie tylko w komiksach ale też książkach - bo sporo było przecen.

chyba kupię "świat lodu i ognia" - nie jestem aż takim fanem martina żeby płacić 49 zł za album, ale połowę tej kwoty jak najbardziej. uzupełniłem pratchetty, nowe wydania phillipa dicka oraz kupiłem parę pozycji które od dawna chciałem poznać bądź mieć (glukhovsky, bułchakow, nabokov, flynn, borges). jest również "lód" dukaja za 21 zł ale od tej książki polecam trzymać się jak najdalej.

jak możecie coś polecić w tych promocyjnych cenach to piszcie, pozycji jest od groma i chętnie rozwinę zamówienie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2015, 03:50:08 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4151 dnia: Kwiecień 06, 2015, 04:20:04 pm »
2rcfrt >> piszesz o Batman mroczne zwycięstwo ? z Bonito ? Tam było wtedy chyba po 5 zł i niejaki  "sweet sour" z Allegro to kupił - sprzedawał tych batków kilkanaśnie i żadne inne komiksy - to mógł być ktoś przypadkowy.
[/b]
[/font][/color]

Offline Spheres

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4152 dnia: Kwiecień 06, 2015, 04:32:15 pm »
rozumiem okazje ale Itachi żeś zaszalał :biggrin:
3 umowy z bogiem 3 parkery 3 piaskowe opowieści 2 westerny i inne których mi się nie chce sprawdzać :biggrin: (o ile to TY I...0)
ja tam nikomu nie żałuje, ale takie pożarcie wszystkiego rzeczywiście dość dziwne :smile:
swoją drogą jakby wypuszczali takie okazje w tym całym gigancie to całkiem fajna sprawa, ciągle tylko trzeba by było siedzieć i polować :)
czekam oczywiście na info czy komiksy podocierały i czy wsio się zgadza
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2015, 04:36:52 pm wysłana przez Spheres »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4153 dnia: Kwiecień 06, 2015, 04:54:01 pm »
Również uważam, że takie hurtowe wykupywanie to zło. Dlatego jak tylko dojdzie do mnie przesyłka to się podzielę z Wami tymi tanimi komiksami. Oferty sprzedaży z lekką przebitką już wkrótce w temacie "Giełda 3".

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4154 dnia: Kwiecień 06, 2015, 05:06:37 pm »
są jeszcze żywe trupy 4 i 5, chyba wcześniej nikt nie informował, może ktoś sobie dokupi do 6

http://allegro.pl/zywe-trupy-tom-4-najskrytsze-marzenia-ksiazka-i5207084535.html
http://allegro.pl/zywe-trupy-tom-5-najlepsza-obrona-i5207118402.html
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

 

anything