Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4200 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:16:13 pm »
Jaka cisza i spokój bo ostatniej gorączce zakupów. Nieufność w szeregach kompanii braci.Już niedługo Światowy Dzień Książki i kolejne wydatki.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4201 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:37:35 pm »
Ja nic nie kupilem. Jedynie co mnie interesowalo w tej cenie to Umowa z  Bogiem ale Itachi zgarnal wszystkie 3 sztuki.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4202 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:48:13 pm »
Mnie też zależało wyłącznie na kilku pozycjach, które w całości poszły na 'tanio kupię, drożej sprzedam'...


Kilka pozycji tanich, być może kogoś zainteresuje:


http://www.czytajtanio.pl/pol_m_Komiks-142.html


Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4203 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:51:09 pm »
Jaka cisza i spokój bo ostatniej gorączce zakupów. Nieufność w szeregach kompanii braci.Już niedługo Światowy Dzień Książki i kolejne wydatki.

O czym tu pisać, jak nic się nie dzieje? Nie wprowadzaj trybu spiskowego...

Ja nic nie kupilem. Jedynie co mnie interesowalo w tej cenie to Umowa z  Bogiem ale Itachi zgarnal wszystkie 3 sztuki.

Jeszcze nic nie zgarnąłem.

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4204 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:57:11 pm »
Jak to się nie dzieje - codziennie jesteśmy bombardowani milionem informacji. Kwietniowy pakiet Egmontu trafił do sklepów.
Takie tam beznadziejne tanie komiksy (i książki) - http://skladnicaksiegarska.pl/pl/c/Komiksy/215

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4205 dnia: Kwiecień 07, 2015, 10:00:07 pm »
Jak to się nie dzieje - codziennie jesteśmy bombardowani milionem informacji. Kwietniowy pakiet Egmontu trafił do sklepów.

No i co z tego, że trafił? Masz gdzieś jakąś ciekawą promocję? Ja takowych na razie nie widzę. Trzeba cierpliwie czekać, u mnie zaległości sięgają również Muchy, Literacką więc odpuszczam.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4206 dnia: Kwiecień 08, 2015, 07:02:21 am »
Takie tam beznadziejne tanie komiksy (i książki) - http://skladnicaksiegarska.pl/pl/c/Komiksy/215

tu to bym uważał z zakupami. Bo tu mozna trafić na powystawowe egzemplarze etc. więc brudne i z poobijanymi rogami też mogą sie zdarzyć.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline jupiterek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4207 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:08:40 am »
tu to bym uważał z zakupami. Bo tu mozna trafić na powystawowe egzemplarze etc. więc brudne i z poobijanymi rogami też mogą sie zdarzyć.

mogą ale zauważyłem że powystawowe są opisane odpowiednią informacją

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4208 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:35:27 am »
Akurat w tej materii Ystad ma rację. Zamówiłem tam ponad 30 książek i komików, większość nie z zakładki outletowej i spora część przyszła lekko naruszona, co nie stanowi dla mnie problemu przy takiej cenie, ale fakt jest.


Zawsze można napisać mail do właściciela - bardzo uprzejmy facet i wszystko można z nim ustalić.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4209 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:39:54 am »
Panowie i Panie, informacja z pierwszej ręki. Wszystkie aukcje na allegro sklepu gigant.pl będą weryfikowane, najprawdopodobniej dzisiaj bądź jutro wszystkie osoby zostaną o tym poinformowane. Pani z infolinii mówiła o jakimś błędzie allegro, więc raczej wszystkie aukcje zostaną zapewne anulowane. Trzeba cierpliwie czekać, chociaż zastanawia mnie ten "błąd", na czym polegał itd.

Offline jupiterek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4210 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:42:37 am »
Akurat w tej materii Ystad ma rację. Zamówiłem tam ponad 30 książek i komików, większość nie z zakładki outletowej i spora część przyszła lekko naruszona, co nie stanowi dla mnie problemu przy takiej cenie, ale fakt jest. ...

moje zamówienie było na 20 sztuk wszystko nowiutkie (komiksy i książki) no ale różnie może być

Offline jupiterek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4211 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:45:04 am »
Panowie i Panie, informacja z pierwszej ręki. Wszystkie aukcje na allegro sklepu gigant.pl będą weryfikowane, najprawdopodobniej dzisiaj bądź jutro wszystkie osoby zostaną o tym poinformowane. Pani z infolinii mówiła o jakimś błędzie allegro, więc raczej wszystkie aukcje zostaną zapewne anulowane. Trzeba cierpliwie czekać, chociaż zastanawia mnie ten "błąd", na czym polegał itd.

z allegro zniknęło ponad połowa z 400 ich aukcji z komiksami ... ciekawe

Offline arab555

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4212 dnia: Kwiecień 08, 2015, 01:00:40 pm »
Panowie i Panie, informacja z pierwszej ręki. Wszystkie aukcje na allegro sklepu gigant.pl będą weryfikowane, najprawdopodobniej dzisiaj bądź jutro wszystkie osoby zostaną o tym poinformowane. Pani z infolinii mówiła o jakimś błędzie allegro, więc raczej wszystkie aukcje zostaną zapewne anulowane. Trzeba cierpliwie czekać, chociaż zastanawia mnie ten "błąd", na czym polegał itd.

błąd allegro? a może błąd pani Krysi z dużymi tipsami? w każdym bądz razie ja idę w zaparte, zakupiłem i czekam na przesyłkę!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4213 dnia: Kwiecień 08, 2015, 01:08:16 pm »
błąd allegro? a może błąd pani Krysi z dużymi tipsami? w każdym bądz razie ja idę w zaparte, zakupiłem i czekam na przesyłkę!
Serio? Serio serio? Ale naprawdę? Jesteś tak pazerny na jakieś śmiszne grosze? Mówisz całkiem poważnie? Polactwo... :smile:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4214 dnia: Kwiecień 08, 2015, 01:28:33 pm »
[size=78%]Serio? Serio serio? Ale naprawdę? Jesteś tak pazerny na jakieś śmiszne grosze? Mówisz całkiem poważnie? Polactwo...[/size] :smile:



Z "polactwem" nie ma to nic wspólnego. Spójrz na nick.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything