Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4215 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:26:29 pm »
błąd allegro? a może błąd pani Krysi z dużymi tipsami? w każdym bądz razie ja idę w zaparte, zakupiłem i czekam na przesyłkę!

no i co można zrobić?
jak nie oddadzą kasy to jest oszustwo... ale jak oddadzą albo za zaliczaniem kupiłeś to co najwyżej możesz komentarz negatywny napisać...
bo przecież ich pozywać nie będziesz - nie jesteś w stanie udowodnić, ze działali rozmyślnie...

tak że zachęcam do czekania. zupełnie jak na przystanku do trenowania cierpliwości...

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4216 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:31:35 pm »
PIERWSZY _ EMAIL OD GIGANT.pl

Szanowni Państwo   Z przykrością informujemy, że Państwa zamówienie złożone w naszym sklepie poprzez serwis aukcyjny Allegro zostało anulowane. Serwis Allegro w dniach 3-7 kwietnia 2015r miał awarię techniczną, która spowodowała wprowadzenie błędnych cen przy wystawionych przez nasz sklep aukcjach.    Mamy nadzieję, że błąd Allegro nie wpłynie negatywnie na Państwa ocenę sklepu Gigant.pl. W ramach przeprosin zapraszamy na bezpośrednie zakupy w sklepie Gigant.pl z 5% rabatem. Rabat dotyczy wszystkich produktów w Gigant.pl - 5 milionów produktów - książek, muzyki, filmów i zabawek. Aby skorzystać z rabatu wystarczy przy realizacji koszyka wpisać kod rabatowy: bladallegro.   Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą, niezależną od nas sytuację.
pozdrawiam
Patrycja Ciszewska
Gigant.pl

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4217 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:35:10 pm »
PIERWSZY _ EMAIL OD GIGANT.pl

Też właśnie dostałem tego maila. Wielkich zakupów nie robiłem, raptem kilka tomów KiK. Trudno.

W sumie, gdybym był kimś z Gigant.pl też zdecydowałbym się na takie rozwiązanie problemu, zamiast brania kosztów na siebie.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4218 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:40:54 pm »
U mnie również przyszedł mail.


Odpisałem z pytaniem, kiedy można spodziewać się zwrotu zapłaconych pieniędzy - tę kwestię powinni potraktować priorytetowo, bo rabat 5% przy ich cenach zbliżonych do empiku można wsadzić w różne miejsca  :lol:


I wykłócać się nie będę - rozumiem błąd ludzki, a nie chciałbym, aby Krystyna i Grażyna straciły pracę tylko po to, abym zaoszczędził kilka PLN.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4219 dnia: Kwiecień 08, 2015, 03:05:55 pm »
Kod też się raczej nie przyda, bo cena wysyłki mało atrakcyjna i ogólnie brak nowości i tytułów wydawnictwa Mucha Comics.

Jedyne, co mnie uwiera w tej sprawie to czas, jaki straciłem na przeglądanie ich aukcji. Kilka h poszło w eter... A mogłem w tym czasie jakąś ciekawą lekturę przeczytać.

Ja przeczytałem przy okazji biografię byłego trenera Juventusu Antonio Conte - swoją drogą kawał świetnej lektury!

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4220 dnia: Kwiecień 08, 2015, 03:08:34 pm »
Ja przeczytałem przy okazji biografię byłego trenera Juventusu Antonio Conte - swoją drogą kawał świetnej lektury!


Niech zgadnę - książka zamówiona w zestawie z NOE x4, Odd Thomas, Viva l'arte?  :cool:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4221 dnia: Kwiecień 08, 2015, 03:10:21 pm »
Pudło. W Bonito :wink:

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4222 dnia: Kwiecień 08, 2015, 03:46:02 pm »
Wracając do tematu okazyjnych komiksów - w Empik Outlet w Szczecinie znalazłem ostatnio sporą ilość komiksu 'Wykolejeniec' za 9,99 PLN. Jeżeli kogoś interesuje pozycja, może posprawdzać w tych sklepach w innych miastach (ja oczywiście przytuliłem jedną sztukę).

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4223 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:15:27 pm »

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4224 dnia: Kwiecień 09, 2015, 06:18:16 pm »
Żeby osłodzić ten nieco ostatnio gorzki wątek. Dziś odebrałem - bez problemów z Empiku paczkę, a niej 566 Kadrów Dennisa Wojdy, które Empik sprzedawał po promocyjnej cenie - 7.60 zł.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4225 dnia: Kwiecień 09, 2015, 06:28:58 pm »
Żeby osłodzić ten nieco ostatnio gorzki wątek. Dziś odebrałem - bez problemów z Empiku paczkę, a niej 566 Kadrów Dennisa Wojdy, które Empik sprzedawał po promocyjnej cenie - 7.60 zł.


heh ja tak samo :) Dzięki dla kolegi, który wrzucił info.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4226 dnia: Kwiecień 09, 2015, 07:37:18 pm »
Itachi, zwrot wpłaty jednak leci przez PayU. Dostałem mail z potwierdzeniem jednego zwrotu, czekam na drugą moją wpłatę.

Ja jeszcze nic nie dostałem.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4227 dnia: Kwiecień 09, 2015, 08:54:17 pm »
Bookdepository wysyla maila do zarejestrowanych uzytkownikow z akcja "Spread the love", ktora polega na tym, ze wypisujesz maila kolegi/kolezanki i ta osoba dostaje 10% znizki w postaciu kuponu  rabatowego na zakupy. Jak kupi to Ty tez dostajesz kupon 10%.

Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4228 dnia: Kwiecień 09, 2015, 09:14:43 pm »
Bookdepository wysyla maila do zarejestrowanych uzytkownikow z akcja "Spread the love", ktora polega na tym, ze wypisujesz maila kolegi/kolezanki i ta osoba dostaje 10% znizki w postaciu kuponu  rabatowego na zakupy.
Niech zgadnę - Twoje Spread the love poszło do Fragsela, prawda? Jeśli tak, to ma już co najmniej dwa kupony :sad:

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4229 dnia: Kwiecień 09, 2015, 09:18:38 pm »
Niech zgadnę - Twoje Spread the love poszło do Fragsela, prawda? Jeśli tak, to ma już co najmniej dwa kupony :sad:
Moje Spread the love poszlo do mojej zony :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2015, 09:22:18 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything