Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4290 dnia: Kwiecień 20, 2015, 05:18:44 am »
Jeszcze jedno pytanko. Czy te starsze tytuly w empiku nie pochodza czasem ze stacjonarnych empikow? Czy nie byly wczesniej czytane? Oczywiscie te niefoliowane.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4291 dnia: Kwiecień 20, 2015, 06:02:34 am »
Kiedyś się ich pytałem, zapewniają, że empik.com nie ma nic wspólnego ze sklepami stacjonarnymi i żadne komiksy stamtąd nie pochodzą. Tak zapewniali.

Offline kalbaro74

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4292 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:00:15 am »
Tym anulowanym komiksem były Ulotne życia. :/ Tego nigdzie nie ma.
Jest w Centrum Komiksu w Warszawie.

Offline Youreck

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4293 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:30:14 am »
Dobra, zmniejszę ryzyko i wybiorę odbiór osobisty.


Ale podejrzewam, że przed zapłaceniem nie obejrzysz komiksów/książek bo są zapakowane.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4294 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:58:05 am »
Ulotne Życia kupiłem parę dni temu w stacjonarnym Empiku w Krakowie - ostatnią sztukę, bo wg sprzedawczyni "centrala zarządziła zwrot tych komiksów do magazynu", więc może będzie wysyp na allegro za parę dni, bo dużo ludzi wzięło na handel  :razz:

Ah, a co do kuponów allegro:

https://kupony.allegro.pl/regulamin

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4295 dnia: Kwiecień 20, 2015, 08:28:33 am »
Ciekawe, czy osoby zamawiające deluxe w empiku, dostaną zamówione pozycję 22, tak jak planowano je udostępnić wszystkim. Wygląda na to, że jeżeli promocja się powiedzie, to trzeba szykować meila grzecznościowego do Egmontu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4296 dnia: Kwiecień 20, 2015, 09:28:25 am »
Na empik.com DC Deluxe jest już jako przedsprzedaż z datą premiery 22 kwietnia, a nie jak wczoraj z dostępnością 24h. Teraz wrzucając do koszyka, zgodnie z regulaminem, nie łapią się do promocji. Ciekawe czy nam cofną zamówienia...

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4297 dnia: Kwiecień 20, 2015, 09:46:48 am »
Jeszcze jedno pytanko. Czy te starsze tytuly w empiku nie pochodza czasem ze stacjonarnych empikow? Czy nie byly wczesniej czytane? Oczywiscie te niefoliowane.

Ja kupowałem dużo w empiku internetowym i starsze rzeczy mogą być podniszczone, np. jakiś Hellblazer wyleciał z okładki, która sama była nieźle sfatygowana (ten Hellblazer wyglądał raczej na zwrot niż na magazynowy staroć).

Na empik.com DC Deluxe jest już jako przedsprzedaż z datą premiery 22 kwietnia, a nie jak wczoraj z dostępnością 24h. Teraz wrzucając do koszyka, zgodnie z regulaminem, nie łapią się do promocji. Ciekawe czy nam cofną zamówienia...

Raczej nie cofną. Wcześniej spełniało warunki i nie powinni robić problemu (najwyżej wyślą później, tj. 22).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4298 dnia: Kwiecień 20, 2015, 10:06:01 am »
Ja już mam, że zamówienie czeka na skompletowanie i WW jest jako skompletowana, a DC Deluxe oczekuje na skompletowanie.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4299 dnia: Kwiecień 20, 2015, 10:24:06 am »
Z zestawienia tych dwóch postów można wyciągnąć ciekawe wnioski:
Kiedyś się ich pytałem, zapewniają, że empik.com nie ma nic wspólnego ze sklepami stacjonarnymi i żadne komiksy stamtąd nie pochodzą. Tak zapewniali.
Ulotne Życia kupiłem parę dni temu w stacjonarnym Empiku w Krakowie - ostatnią sztukę, bo wg sprzedawczyni "centrala zarządziła zwrot tych komiksów do magazynu"...
:smile:

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4300 dnia: Kwiecień 20, 2015, 12:29:35 pm »
Teraz jeszcze wystarczy kupić tanio na allegro voucher/bon/kupon rabatowy do empiku i będzie jeszcze taniej...Tniemy koszty na maksa.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4301 dnia: Kwiecień 20, 2015, 12:57:30 pm »
Wątpię, żeby można było połączyć kod rabatowy i 3 za 2.

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4302 dnia: Kwiecień 20, 2015, 01:01:27 pm »
Z zestawienia tych dwóch postów można wyciągnąć ciekawe wnioski: :smile:

Może być tak, że empik.com i Empik stacjonarny mają dwie różne centrale i różne magazyny:)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4303 dnia: Kwiecień 20, 2015, 01:10:29 pm »
W moim zamówieniu Kryzys tożsamości i Ziemia jeden mają status skompletowany! Co ciekawe Battling Boy nadal czeka na swoją kolej...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4304 dnia: Kwiecień 20, 2015, 01:20:03 pm »
Mam takie zabawne info, że wczoraj anulowali mi zamówienie, bo nie było Ulotnych żyć, a kilka godzin temu zauważyłem, że się pojawiło i jeszcze raz złożyłem to samo zamówienie co wczoraj. I dostałem już 2 maile, w drugim jest napisane, że przystępują do realizacji. Tymczasem Ulotne życia znowu zniknęły ze sklepu. Wczorajsze anulowane było za 168 zł, a dziś te same komiksy w sumie 166 zł... Kolejne etapy tej niesłychanej opowieści płaszcza i szpady, to zapewne drugie anulowanie tego samego zamówienia, lub też - co bardziej prawdopodobne - zrealizowanie z dodatkiem nowych przygód. W drugim przypadku zapłacę, otworzę karton, a tam będą 2 zdewastowane egzemplarze Ulotnych, bo kazano je przysłać do centrali z Empiku w MoDEdiT Wielkich, gdzie pan Mietek Niemyjek zaśmierdział i przeżuł je na amen. Kolejne odcinki niezwykłych przygód Deatha już niedługo. Subskrybuj nasz kanał na Youtube.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2015, 03:24:31 pm wysłana przez fragsel »