Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 353936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielone_biurko

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #435 dnia: Listopad 09, 2013, 02:34:09 pm »
Tutaj znalazłem spis wszystkich wydań + jakie zeszyty zawierają:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ultimate_Spider-Man_story_arcs#Ultimate_Spider-Man_.28original_numbering.29

Jedynie nadmienię, że po przemianowaniu Ultimate Spider-Man na Ultimate Comics Spider-Man wyszło 15 zeszytów, po czym powrócono do oryginalnej numeracji i tytułu #150. Pociągnięto tak 10 numerów - sławetny zeszyt,
Spoiler: pokaż
game over
dla Parkera i wypuszczono Ultimate Comics Spider-Man v2 z Milesem Moralesem.

Offline Nawimar

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #436 dnia: Listopad 15, 2013, 05:26:01 pm »
"Ultimate Spider-Man" (i nie tylko) oceniany przez kolegę Jarosława D. ("przedruk" z jego bloga):
 
 http://paradoks.net.pl/read/22532


Offline adro

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #438 dnia: Grudzień 13, 2013, 10:53:01 pm »
hmmm ta zlowieszcza szostka zapowiada sie naprawde ciekawie....
Sam venom tez powinien wypalic.....
Uniwersum filmowe marvela rozrasta sie na potege.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline zielone_biurko

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #439 dnia: Grudzień 14, 2013, 12:26:55 am »
Ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż marvela disneyowi to zły krok? ;-)

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #440 dnia: Grudzień 14, 2013, 05:55:39 am »
Ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż marvela disneyowi to zły krok? :wink:


 :???: ??: ??:


A co to ma wspólnego? przecież to filmy z postaciami do których Marvel i Disney nie mają praw w wersji filmowej (choć pewnie chcieliby je odzyskać). Filmy o Spider-manie i postaciach z jego komiksów robi przecież Sony/Columbia Pictures...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 06:02:14 am wysłana przez fragsel »

Offline zielone_biurko

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #441 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:19:26 am »
Pardon... Gafa totalna :-D Ale już się usprawiedliwiam: z newsu o Venomie przeskoczyłem do wiadomości traktującej o nowych serialach:
http://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+pewne%3A+b%C4%99dzie+serial+o+Daredevilu-101015
Stąd moje podniecenie i zatracenie się w temacie :D

Dla ciekawskich znalazłem jeszcze coś takiego:
http://screenrant.com/marvel-comics-movies-characters-carl-6766/



Here’s a breakdown of the whole thing in list form (any characters/franchises not listed are under the rights of Marvel Studios):

20th Century Fox
Daredevil: Daredevil/Matt Murdock, Elektra (Natchios), The Kingpin/Wilson Fisk, Bullseye, Jack Murdock, Karen Page, Ben Urich
Elektra: Christine Cord/Tatoo, Typhoid Mary/Marry Alice Walker, Kirigi, Stick, Stone
Fantastic Four: Doctor Doom/Victor von Doom, Human Torch/Johnny Storm, Invisible Woman/Susan Storm, Mr. Fantastic/Dr. Reed Richards, The Thing/Ben Grimm, Nova/Frankie Raye, Alicia Masters, Willie Lumpkin
X-Men Mutants: [Agent Zero/Maverick/David North], Angel/Warren Worthington III, Arclight/Phillippa Sontag, Beast/Dr. Henry Phillip “Hank” McCoy, [Blob/Frederick J. Dukes], [Bolt/Christopher Bradley], Callisto, Colossus/Piotr Nikolaievitch Rasputin, Cyclops/Scott Summers, [Deadpool/Wade Wilson], Emma (Grace) Frost, Jean Grey/Phoenix, Juggernaut/Cain Marko, Gambit/Remy LeBeau, Glob Herman/Herman Gardner, Iceman/Bobby Drake, Jubilee/Jubilation Lee, Katherine “Kitty” Anne Pryde, [Kestrel/John Wraith], Lady Deathstrike/Yuriko Oyama, Leech, Magneto/Erik Magnus Lehnsherr, Mastermind/Jason (Wyngarde), Multiple Man/James Arthur Madrox, Mystique/Raven Darkholme, Nightcrawler/Kurt Wagner, Phat/William Robert “Billy-Bob” Reilly, Professor Charles Xavier, Psylocke/Elizabeth “Betsy” Braddock, Pyro/St. John Allerdyce, Quill/Max Jordan, Rogue/(Anna) Marie, Sabretooth/Victor Creed, Sebastian Hiram Shaw, [Silver Fox], Siryn/Theresa Rourke Cassidy, (The) Spike, Storm/Ororo Munroe, Wolverine/Logan
X-Men Non-Mutants: Drake Family (Steven, Madeline, Ronny), Grey Family (Dr. John, Elaine), Henry Peter Gyrich, Robert Edward Kelly, Dr. Moira Kinross MacTaggert, Dr. Kavita Rao, William Stryker, Bolivar Trask, Warren Worthington II


New Line Cinema
Vampires: Blade, Deacon Frost, Dracula/Vlad Tepes
Non-Vampires: Hannibal King, Abraham Whistler  [UPDATE: Since the time of writing this, The Blade rights have been transferred back into Marvel's hands.]


Sony Pictures
Ghost Rider: Ghost Rider/Johnny Blaze, Blackheart/Legion, Phantom Rider/Carter Slade, Abigor, Gressil, Mephistopheles, Wallow, Barton Blaze, Roxanne Simpson
Spider-Man: Spider-Man/Peter Parker, Doctor Octopus/Otto Octavius, Green Goblin/Norman Osborn, (New) Green Goblin/Harry Osborn, [The Lizard]/Dr. Curt Connors, Sandman/Flint Marko, Venom/Eddie Brock Jr., Betty Brant, Dennis Carradine (Buglar), J. Jonah Jameson, Ben Parker, May Parker, John Jameson, Joseph “Robbie” Robertson, Gwen Stacy, Mendel Stromm, Flash Thompson


Lionsgate Entertainment
Punisher: The Punisher/Frank Castle, Jigsaw/Billy Russoti, Microchip/Linus Liberman, Joan the Mouse, Maginty, Mr. Bumpo, Spacker Dave, The Russian, Maria Elizabeth Castle, Detective Martin Soap [UPDATE: Since the time of writing this, The Punisher rights have been transferred back into Marvel's hands.]


fragsel

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #442 dnia: Grudzień 15, 2013, 05:04:53 am »
Nieaktualne. Prawa do Daredevila wróciły do Marvela w KWIETNIU! (o czym zresztą można się przekonać czytając news  filmweb który podlinkowałeś)


Poza tym z listy którą zacytowałeś trudno będzie złożyć Sinister SIX (naliczyłem poza venomen co prawda 6 villainów, ale w tym jest 2 green goblinów, nie liczę Bulglara, a Mendell Stromm mi raczej do Sinister Six nie pasuje) więc raczej nie jest ona zupełna (albo członkiem teamu będzie Betty Brant) albo będzie to jakieś dno...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2013, 05:13:37 am wysłana przez fragsel »

Offline Motyl

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #443 dnia: Grudzień 15, 2013, 09:12:37 am »
Ta lista nie jest kompletna, Sony może zrobić każdą wersję Sinister Six, ma prawa do wielu innych villianów, np. na liście brakuje Sępa.

fragsel

  • Gość
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #444 dnia: Grudzień 15, 2013, 09:27:09 am »
Ta lista na pewno jest totalnie fragmentaryczna - przecież (co dopiero teraz skojarzyłem) brakuje na niej Electro i Rhino, a będą przecież w drugiej części ASM


ta część o spider-manie to wygląda raczej na listę postaci oryginalnej trylogii, a z tego co wiem to Sony ma prawa do WSZYSTKICH bohaterów z tzw "rodziny Spider-man'a"
ten tekst więc autora bloga:

(any characters/franchises not listed are under the rights of Marvel Studios):
to pic na wodę fotomontaż...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2013, 11:24:59 am wysłana przez fragsel »

Offline zielone_biurko

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #445 dnia: Grudzień 15, 2013, 07:00:43 pm »
Ta lista na pewno jest totalnie fragmentaryczna - przecież (co dopiero teraz skojarzyłem) brakuje na niej Electro i Rhino, a będą przecież w drugiej części ASM


Co do artykułu:

Published 1 year ago by Carl Lee , Updated March 9th, 2013 at 1:56 pm,
więc nie uwzględnili wszystkich bohaterów z ASM.

Co do Daredevila - moje kolejne faux paus. Znalazłem jeszcze informację o jednosezonowym spin-offie łączącym wszystkich wymienionych serialowych bohaterów.

Offline Julek_

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #446 dnia: Grudzień 16, 2013, 12:41:58 pm »
Pardon... Gafa totalna :-D Ale już się usprawiedliwiam: z newsu o Venomie przeskoczyłem do wiadomości traktującej o nowych serialach:
http://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+pewne%3A+b%C4%99dzie+serial+o+Daredevilu-101015
Stąd moje podniecenie i zatracenie się w temacie :D

Przecież o serialu z DD i umowie z Netflixem wiadomo było od jakiegoś miesiąca... Nie do końca rozumiem WTF.

A resztę napisał Fragsel.

Offline pa3ck

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #447 dnia: Grudzień 16, 2013, 01:59:23 pm »
Interesuje mnie seria Ultimate Spider-Man. Wiem, że początek tej historii jest dostępny w Omnibusie:
http://multiversum.pl/p/1039/6995/ultimate-spider-man-omnibus-vol-01-quesada-cover-hc-przelicznik-promocyjny-1-50--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
oraz koniec serii: http://multiversum.pl/p/1039/33825/ultimate-spider-man-death-of-spider-man-omnibus-hc-przelicznik-promocyjny-2-00--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
Pytanie: czy pozostała część historii wyjdzie w omnibusach ? Jeśli tak to czy jest ktoś w stanie powiedzieć w jakich odstępach czasu będą się ukazywały ?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Spider-man
« Odpowiedź #448 dnia: Styczeń 12, 2014, 09:43:28 am »
Koniec z Octaviusem jako Superior Spider-Manem. Potwierdzono, że prawdziwy Peter Parker powróci w Amazing Spider-Man (Vol. 3) #1:


http://www.nydailynews.com/entertainment/comics/exclusive-spider-man-alter-ego-peter-parker-return-death-article-1.1575793

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=50229
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2014, 09:55:27 am wysłana przez Anionorodnik »

Offline Julek_

Odp: Spider-man
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 12, 2014, 09:49:06 am »