trawa

Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 295335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #945 dnia: Maj 17, 2010, 10:08:09 pm »
chcemy działać dwutorowo - aktualizować regularnie recenzje + nowości z Francji i w miarę regularnie wypuszczać kolejne numery


Offline bąbielek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #947 dnia: Maj 25, 2010, 12:15:10 pm »
uruchomiliśmy już rrs

Super! To było coś, o czym ja od dawna gadałem. Już dodałem kanał.
Mam jeszcze małe "ale" - a nie moglibyście jeszcze dodać kanału "ogólnego"? Tak żeby osoba zainteresowana i recenzjami, i wieściami, i numerami nie musiała trzech kanałów subskrybować, tylko kliknąć jeden?

Klick me up, klick me down.

Offline m010ch

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #948 dnia: Maj 25, 2010, 01:16:46 pm »
Mam jeszcze małe "ale" - a nie moglibyście jeszcze dodać kanału "ogólnego"? Tak żeby osoba zainteresowana i recenzjami, i wieściami, i numerami nie musiała trzech kanałów subskrybować, tylko kliknąć jeden?

Oj tak - przydałoby się bardzo (aczkolwiek dobrze, że w ogóle ktoś się w KZ obudził z RSS).

Przy okazji zapytam - czy Komiksomania i WAK faktycznie nie mają RSS, czy tylko ja nie mogę znaleźć ich kanałów? IMHO brak RSS w serwisie opartym na często zmieniającym się contencie to w dzisiejszych czasach strzał w stopę - brak RSS = nie czytam.

Offline bąbielek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #949 dnia: Maj 25, 2010, 01:34:14 pm »
Nie mają.

Klick me up, klick me down.

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #950 dnia: Maj 25, 2010, 01:37:43 pm »
brak RSS = nie czytam.

Zakładam, że do samochodu bez katalizatora też nie wsiądziesz?

Rozumiem, że RSS to może być wygoda, ale sporo tracisz (swoją drogą ja nie korzystam z RSS; wolę wejść i poczytać normalnie, zamiast używać feeda, a że i tak bywam regularnie wszędzie, to nie mam ciśnienia na "natychmiast powiadomcie") ;)

Offline m010ch

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #951 dnia: Maj 25, 2010, 04:04:44 pm »
Co tracę? Mam fafnaście innych serwisów komiksowych w czytniku (tych, które szanują czas swoich czytelników) - to WAK i Komiksomania tracą co najmniej 1 czytelnika.

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #952 dnia: Maj 26, 2010, 07:54:55 am »
Pewnie płaczą, a Precel, to nawet widziałem jak ostatnio szaty rozdarł. Na moich żywych oczach.

Offline m010ch

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #953 dnia: Maj 26, 2010, 08:18:27 am »
Widzę, że poziom dyskusji z Tobą nie zmienił się ani trochę - miło mieć świadomość, że coś na tym świecie jest stałe :wink:

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #954 dnia: Maj 26, 2010, 08:53:30 am »
Masz rację, moloch, nadal nie zasłużyłeś na mój szacunek. Pewne rzeczy, jak mówisz, mają stały poziom :D

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #955 dnia: Maj 27, 2010, 08:49:33 am »
Panowie, ten watek proponuje kontynuowac pod tematem "Podzialy komiksowe i klotnie", a tutaj raczej o KZ rozmawiajmy. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline holcman

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #956 dnia: Maj 27, 2010, 10:45:19 am »
Ta ja tylko powiem, że w ogóle nie używam RSS i śledzę kilkadziesiąt komiksowych stron dziennie.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #957 dnia: Maj 27, 2010, 11:54:41 am »
Mam jeszcze małe "ale" - a nie moglibyście jeszcze dodać kanału "ogólnego"? Tak żeby osoba zainteresowana i recenzjami, i wieściami, i numerami nie musiała trzech kanałów subskrybować, tylko kliknąć jeden?

no właśnie z technicznego punktu widzenia podobno najgorzej byłoby z podpięciem pod taki ogólny rss nowych numerów, stąd ta "niedogodność"

zrobione - jest kanal RSSowy ogólny :)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 09:08:36 pm wysłana przez Tiall »

Offline skil

qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #959 dnia: Czerwiec 10, 2010, 01:53:34 pm »
skil, pododawajta te recenzje do PBR. http://pbr.gniazdoswiatow.net - niech się w googlu mieli ku łatwiejszemu dostępu ludziów.