Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 295330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1110 dnia: Październik 07, 2012, 07:39:00 pm »

Jak zapewne większość z Was wie, na MFKiG można było dostać ograniczone ilości specjalnej edycji Magazynu KZ z tematem głównym "Oblicza superbohaterskiego mitu". Egzemplarze można było dostać na stoisku Centrali, Centrum Komiks/Taurus Media oraz prelekcji z okazji 10-lecia KZ.[/size]

Spis treści:
[/color][/size]KZ Edycja Specjalna : Oblicza superbohaterskiego mituWstęp - Michał ChudolińskiTemat numeru:Mit „mitu” superbohaterskiego - Filip ŚwiderskiPrzemiany mitu superbohaterskiego - Magdalena IwańskaKobiety w świecie superbohaterów - Anna WróblewskaZmierzch Tytanów - Łukasz ChmielewskiSuperbohaterowie medialni, czyli o kontaktach herosów z mediami słów kilka. - Mateusz OrzechCywilne oblicze superbohaterskiego mitu - Maciej WycinekEwolucja na ekranie - Marcin ZembrzuskiSuperbohaterowie i szamani - Artur NowrotCzas apokalipsy - Justyna JanikPrometeusz i Promethea - Krzysztof Ryszard WojciechowskiEddy Current - Bohaterski Szaleniec (analiza) - Michał SiromskiPlanet Hulk - Michał OchnikAnaliza Powrotu Mrocznego Rycerza - Piotr SawickiLegends of the Dark Knight: historie znane i zapomniane - Łukasz ChmielewskiThe Warlord: Ballad - powrót do Zaginionego Świata - Przemysław MazurDziwne Opowieści i Podróż w nieznane - Maciej Wycinek„JLA” Granta Morrisona – Radosław PisulaFelieton:Żadna praca nie hańbi (felieton) - Joanna PastuszkaZłota era Kaczkofaństwa - Maciej KurFelieton - Łukasz ChmielewskiWywiad:Wywiad z Karoliną Radaj - Paweł DolasowskiMagazyn:Relacja z Comic Con - Zuzanna KochańskaDexter - Jan SteiferKot Fritz - Komiks przeciw filmowi - Maciej KurPopeye Vol 5 i 6 (recenzja) - Maciej KurRecenzja:„Wayne: Mściciel z Gotham” Tracy’ego Hickmana - Jakub Koisz„Supergods” Granta Morrisona – Konrad DębowskiBiogram autorów


[/size]Pozostało kilka egzemplarzy magazynu. Jeżeli ktoś jest chętny dostać ten wyjątkowy egzemplarz za 10 zł, proszony jest o prywatną wiadomość do mnie.[/size]Dzięki i pozdrawiam,[/size]MCh[/size]

Offline Spik

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1111 dnia: Październik 15, 2012, 11:16:57 pm »
Um... To ktoś ma/się wypowie?  :razz:

Offline graves

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1112 dnia: Październik 16, 2012, 05:04:45 pm »
Ja niedawno otrzymałem pocztą. Na razie trudno mi się w pełni wypowiedzieć, bo nie zdążyłem jeszcze przeczytać nawet połowy zebranych tam artykułów. Piękne wydanie A4 - na fajnym papierze dobrze przyjmującym kolorowe obrazki (czerń jest czernią :wink: ). Cały numer poświęcony tematyce superbohaterskiego mitu.
Więcej powiem jak przeczytam.


A, zapomniałem - 130 stron!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2012, 05:11:08 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1113 dnia: Październik 18, 2012, 02:48:20 pm »
Nakład papierowego KZ-tu został wyczerpany. Nie przyjmujemy już kolejnych zgłoszeń o chęci kupna, gdyż zwyczajnie nie mamy już egzemplarzy  :wink:

Offline misio141

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1114 dnia: Październik 18, 2012, 06:41:32 pm »
dzisiaj zacząłem czytać. Świetnie wydane, aż byłem zdziwiony. Artykuły też są jak na razie bardzo ciekawe :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline pieniazk

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1115 dnia: Październik 22, 2012, 05:16:56 pm »
Właśnie przeczytałem :smile: .
Ogólne wrażenia z lektury bardzo pozytywne :smile: , jedyny mankament to literówki oraz (artykuł "Czas Apokalipsy") brak korekty? naprawdę ciężko to się czytało :wink: . Mimo wszystko czekam na więcej! (chyba jestem zwolennikiem wersji drukowanej :wink: ). Może tak jednak chociażby kwartalnik stworzyć? Drukowany?




 

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1116 dnia: Październik 23, 2012, 11:07:28 pm »
z korekty to wyszlo poprawnie, w skladzie dopiero sie tak porobilo. :(
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1117 dnia: Listopad 12, 2012, 10:34:14 am »
Siedemdziesiąty drugi numer magazynu KaZet dotyczy inicjatywy wydawniczej DC Comics, znanej szerzej jako „New 52”. Obok tekstu Łukasza Chmielewskiegoo przybliżającego to wydarzenie, znajduje się szereg recenzji najnowszych historii superboh
aterskich z wydawnictwa DC, w tym obszerne omówienia komiksów Scotta Snydera oraz Paula Cornella.
W tym numerze jest także do przeczytania rozmowa z Dave’em McKeanem, niedawnym gościem tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.
W dziale „Magazyn” z kolei odnaleźć można wnikliwe spojrzenie na komiks „Marvelman” m.in. Alana Moore’a i Neila Gaimana, „Asterios Polyp” Davida Mazzuchelliego, wprowadzenie do mang shōjo, recenzje książki analizującej „The Invisibles” Granta Morrisona oraz obszerne omówienie najnowszego filmu o Asteriksie. Ponadto Mateusz R. Orzech wprowadza przybliża postać Spidera, pulpowego dziadka Batmana, a Maciej Wycinek drobiazgowo rozprawia się z cywilnymi obliczami superbohaterów Marvela.
Ponadto w numerze przygotowaliśmy jak zwykle felietony oraz recenzje różnorodnych pozycji.
Jednocześnie informujemy, że niniejszy numer jest ostatnim, przy którym Michał Chudoliński pracuje w roli redaktora naczelnego. Od przyszłego numeru rolę szefa KZ będzie sprawować Patrycja Janiszewska.
Zapraszamy do lektury!




kzet.pl

Offline Gashu

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1118 dnia: Listopad 14, 2012, 04:48:39 pm »
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Piotruposz

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1119 dnia: Listopad 14, 2012, 11:17:21 pm »


Strona nie działa.


U mnie to samo. Już drugi dzień.

Weak Inker

  • Gość
Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1120 dnia: Listopad 14, 2012, 11:52:23 pm »
Strona nie działa.

Może to wina przeglądarki, na Firefoxie śmiga.

Offline Piotruposz

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1121 dnia: Listopad 15, 2012, 12:15:05 am »
Niestety na Firefoxie mi nie działa. I nawet na... (auć... tak.... sprawdziłem...) IE nie działa.

Offline Koalar

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1122 dnia: Listopad 15, 2012, 08:27:00 am »
Dziwne, mnie działa na wszystkim, co mam (FF, IE, SeaMonkey, Opera).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Piotruposz

Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1123 dnia: Listopad 15, 2012, 03:48:12 pm »
Owszem, dziwne. Działa mi przez bramkę proxy. To chyba jakieś problemy z komputerem (chociaż dziwne, że u kogoś jeszcze [wyżej] wystąpiła podobna sytuacja).

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: KZet - rewolucja
« Odpowiedź #1124 dnia: Listopad 15, 2012, 04:29:50 pm »
U mnie działa bez problemów.