Autor Wątek: najszłabszy potwór  (Przeczytany 5485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yarpen

najszłabszy potwór
« dnia: Grudzień 19, 2002, 06:11:29 pm »
Jaki jest najsłabszy potwór z jakim się spotkaliście.

Offline Cujo

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2002, 07:16:21 pm »
Martwy.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Rondel

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2002, 08:15:27 pm »
Martwy wbrew pozorom nie znaczy slaby, wampir naprawde moze narobic duzo szkod.

Offline Cujo

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2002, 08:20:51 pm »
Zle mnie zrozumiales.
Pytanie brzmi "Jaki jest najsłabszy potwór z jakim się spotkaliście?". Wiec odpowiadam: Najslabszy potwor, jakiego spotkalem jest martwy. Im slabszy - tym szybciej martwy.
:mrgreen:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Anonymous

  • Gość
najszłabszy potwór
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2002, 08:48:36 pm »
Gobliny:) W ilościach nieograniczonych - zawsze słabe:)

Offline Adam Waśkiewicz

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2002, 11:38:54 pm »
W sumie ciężko powiedzieć. Kilkakrotnie zdażyło mi się w różnych systemach walczyć np. z hordą szczurów - pojedyńcze osobnikiz pewnością były znacznie słabsze nawet od wyjątkowo rachitycznego goblina, ale w masie zyskiwały na potędze. To samo tyczy się np. roju pszczół, który zaatakował mnie w pewnej warhammerowej wiosce - na pojedyńczą pszczołę pewnie nawet nie zwróciłbym uwagi, ale cały rój pogonił mnie i moim kompanom niezłego kota.
 A poza tym, to słabe potwory z reguły niezbyt zapadają w pamięć, raczej pamięta się o tych które stanowiły jakieś wyzwanie - to raz; a dwa, że liczy się nie tylko potęga potwora liczona obiektywnie, ale także stosunek możliwości bojowych w relacji potwór - postać (i vice versa).

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline surmik

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2002, 09:12:17 am »
Może pytanie powinno brzmieć "Najsłabszy potwór, który sprawił Ci najwieksze kłopoty.Gdzie? Kiedy? I dlaczego?"  :)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Adam Waśkiewicz

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2002, 12:22:27 pm »
Surmik napisał:
>   Może pytanie powinno brzmieć "Najsłabszy potwór, który sprawił Ci najwieksze kłopoty.Gdzie? Kiedy? I dlaczego?"

 W takim razie zdecydowanie pszczoły - pożądliły nas tak, że ledwo uszliśmy z życiem. Potem snulismy teorie o pszczołach Chaosu...

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Kret

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 20, 2002, 12:25:10 pm »
Zazwyczaj mój bohater. Brzydki i zawsze dostawał w dupę.

Pozdrawiam

Kret

Offline Deathmaster

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 21, 2002, 08:48:12 pm »
zaiste-gracze zdecydowanie są najsłabszymi potworami do pokonania-nawet gdy myślą że pokonali już wszystkich zawsze może znależć się jakiś
bobek z napakowanymi statystykami który ich pokona!! :wink:

Offline Crow4

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2002, 01:33:38 am »
Lecz to wszystko zalerzy od inewencji (czyt. Głupoty) żeby rozwalać swoich graczy, jeśli oni specjalnie do tego nie dążą......

Lecz jeżeli mają sadystycznego MG, to wyśle on na swych graczy dziecko, które okaże się "źródłem niewyobrażalnej potęgi magicznej", która uaktywni się po dotknięciu chłopca, np. odepchnięcie go, ew. nawrzeszczenie na niego......


MASAKRA.......... :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline Bemol

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2002, 09:17:47 pm »
najsłabszy potwór z którym walczyłem to była wiewiurka(lecz później,a właściwie zaraz okazało się ,że był to elemental powietrza,zwiał mnie po pierwszym ataku :twisted: )
iecz przeznaczenia ma dwa ostrza
Jednym jesteś ty.
Drugim...  jest śmierć?

Calanthe

Offline Rashiell

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2002, 11:35:21 pm »
Nie wiem czy graliscie w ultime online, ale ...hmmm...az wstyd. Gralem czystym magiem i uciekalem przed kotem ktorego zaczepilem krzyczac i blagajac graczy by go zabili. Porazka, tydzien wstydu i wytykania palcami przez graczy, ale tak to bywa poczatki bywaja trudne :twisted:
size=9]"We shall dive down throught black abysses...[/size]
[size=9]and in that lair of the Deep Ones we shall dwell[/size]
[size=9]amidst wonder and glory forever"[/size]

Offline Rondel

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2003, 02:24:23 pm »
Cytat: "Cujo"
Zle mnie zrozumiales.
Pytanie brzmi "Jaki jest najsłabszy potwór z jakim się spotkaliście?". Wiec odpowiadam: Najslabszy potwor, jakiego spotkalem jest martwy. Im slabszy - tym szybciej martwy.
:mrgreen:

Sorki, ze dopiero teraz.
Zrozumialem doskonale. Na dowcipny post odpowiedzialem [no, probowalem, niech bedzie, ze probowalem :) ] wlasnym prawie-dowcipnym :)

rondel

Offline Kijas

najszłabszy potwór
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2003, 03:59:14 pm »
najsłabszym potworem z jakim ja sie spotkałem jest szczur ;] były tez nietopeze ale z nimi miałem wiecej problemow
ww.dayofdefeat.pl