trawa

Autor Wątek: Czy jest sens ??  (Przeczytany 4468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Czy jest sens ??
« dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:29:36 am »
Zwracam się do Was z zapytaniem :)
Otóz wczoraj zgłosił się do mnie Pan X. ;) z Twierdzy Wrocław z zapytaniem czy moje materiały z Friko.pl mogą zostać tam opublikowane -zgodził bym się bo nie strzegę pilnie tego co napisałem ale...
Czy Waszym zdaniem w promowaniu Konfry nie lepsza by była różnorodność na stronkach ?? Czy jest sens aby na paru stronach było to samo??

Wypowiedzcie się proszę :)

Offline Fenris

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:34:55 am »
Wydaje mi się że na różnych stronach powinny byc różne materiały i co najwyżej  jakieś info dotyczące gdzie mozna poszukać innych artykułów na dany temat.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline vanswirr

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2004, 09:38:14 am »
Myślę że ma to sens - chociażby taki że zawsze jest wtedy więcej miejsc gdzie można cos znaleźć na temat konfrontacji. Nie każdy przecież przegląda gildię, ktoś może lubić bardziej tamtą stronę z róznych przyczyn.  Podanie linku do strony podstawowej pozwoli komuś np. na sprawdzenie czy gdzie indziej jest np. bardziej aktualna wersja materiałów itp. a tam może ktoś ci odpowie na miejscowym forum, i wniesie coś nowego do tematu. także ja bym się nie bał - po jakimś czasie sądzę że podane przez Ciebie tam materiały obrosną nowymi komentarzami, ktoś może napisze polemikę, ktoś coś doda i za jakiś czas będzie to zupełnie inaczej wyglądało.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline veyDer

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2004, 10:45:01 am »
Ja uważam, że to nie ma sensu...
Na miejscu osoby, która szuka informacji o Konfrze trochę bym się wkurzył, gdybym na każdej stronie znajdował te same teksty... Chyba, że chodzi o jakąś większą pracę zbiorczą lub coś naprawdę dużego (taka "biblia", którą każdy powinien znać)

Moim zdaniem lepiej dać po prostu linka do strony i tyle. A nuż ktoś znajdzie tam jakieś inne ciekawe rzeczy?
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Xeratus_pl

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2004, 11:05:23 am »
:)

Ja uważam, że jest sens (dziwne nie jest skoro to ja poprosiłem o to:) )
Wiele osób zagląda na różne strony i szuka informacji - oczywiście Ci co grają w Konfrontacje znajdą to czego szukają...ale np we Wrocławiu jest sporo osób, które dopiero zaczynają interesować się tym systemem i czasami pytają w Klubie czy na stronie TW będzie coś o Konfrontacji.
Jest to nasza mała lokalna strona i nie ma ambicji bycia ogólnopolską.

Oczywiście najlepiej by było aby na stronach były różne materiały no ale na to trzeba mieś czas i doświadczenie w grze w Konfrontacje aby coś fajnego napisać.

Myślę, że takie przedruki tylko pomogą w propagowaniu Konfrontacji. Oczywiście źródło jest podawane.

Jeśli jednak uznacie, że to nie ma sensu to nie ma sprawy, przecież się nie obraże  :lol:

pozdrowionka
xeratus+

Offline psyduck

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2004, 11:05:51 am »
Cytat: "veyDer"
Ja uważam, że to nie ma sensu...
Na miejscu osoby, która szuka informacji o Konfrze trochę bym się wkurzył, gdybym na każdej stronie znajdował te same teksty... Chyba, że chodzi o jakąś większą pracę zbiorczą lub coś naprawdę dużego (taka "biblia", którą każdy powinien znać)

Moim zdaniem lepiej dać po prostu linka do strony i tyle. A nuż ktoś znajdzie tam jakieś inne ciekawe rzeczy?


Agree 100% nic dodac, nic ujac  8)
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline Kmicic

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2004, 12:58:55 pm »
Myślę, że to ma sens. Ktoś przeglądający tamtą stronę i nie miejący bladego pojęcia o Konfrontacji na trafi na informacje o niej i mu się dajmy na to spodoba... Możliwe wciągnie się i będzie już o jednego gracza więcej :D
ORONA 1973 KIELCE

Offline cielaq

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2004, 01:25:34 pm »
Link w zupełności wystarczy. Jeśli ktoś nie znajdzie informacji na stronie TW, zawsze będzie mógł skorzystać z linka. Oczywiscie jakiec podstawowe informacje powinny być na każdej stronie, i te mogą być nawet identyczne, za to rzeczy bardziej szczegółowe powinny się różnić. Zawsze istniałaby możliwość porównania danych z kilku źródeł.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline psyduck

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2004, 01:32:22 pm »
Jesli jestes poczatkujacy to gdzie szukasz...ja gugluje ...po hasle "konfrontacja" mamy po sztukach walki, sensie leczenia i pierwszym portalu rolniczym  :lol: na 6 pozycji wiadomego fansaita...niemniej twoja argumentacja nie jest pozbawiona logiki, graczy nigdy nie za wielu  :) ale zdania nie zmieniam, Boh trojcu ljubit : Racscan, Void i Homeelka*  :twisted:

*Homeelka Wawa - Sluszna Sprawa  ;)
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline dagobert

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2004, 01:40:44 pm »
@Xeratus - macie naprawde strasznie fajną stronkę  i generalnie bardzo dużo graczy - nic tylko pozazdrościć  :)

Co do artykułów to nie ma idealnego rozwiązanie, ale raczej nie, ponieważ twierdza nie jest poswięcona wyłącznie konfrzeto raz, a dwa raczej jest to wspaniała strona klubu niż strickte poświęcona systemowi. ALE ... link jest bardzo dobrym pomysłem do artykułu, no i najwięcej zależy od samego autora. Jeśli chce sie podzielić swoją twórczością to bardzo fajnie.
Jednak trzeba przyznać, że artykuły są podpisane adresem strony z której pochodzą wiec generalnie wszystko jest jak należy :)

Offline Satrapa

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2004, 02:32:57 pm »
Uważam, że sensowne jest dzielenie się materialami ogólnymi. Typu brakujace opisy armi, coś ogólnego. Raporty, czy sugestie taktyk już niekoniecznie. :notfunny:  :mexican:
hronopia, Konfrontacja, będzie Void

Offline Dabi

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 25, 2004, 03:09:00 pm »
Myślę że powinny być jak najbardziej różne materiały ale jeśli nie może być tak to mogą być takie same lub zbliżone. Bo prztecież chodzi tu o to aby rozpropagowac system a chociażby ilość sktron mówiąca o nim jest dość niezłą reklamą.
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Xeratus_pl

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2004, 03:10:32 pm »
:)

Dzięki za ciepłe słowa. Sytuacja staje się jasna i chyba sensowna.
W takim razie zapraszam autorów do dzielenia się swoimi artykułami, na stronie TW jest dla każdego miejcse  :).
Oczywiście zawsze, jeśli tylko autor wyrazi taką chęć, zamieścimy informacje o źródle artykułu.


pozdrawiam serdecznie


ps. dzisiaj dostałem paczuszke z Rackhama: Griffin Templars 3, Arkhos, Templar commander, Saphon the Preacher, Darkness Hunters 01 i 02; wybaczcie ale chciałem się komuś pochwalić :)
xeratus+

Offline Jaskier

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2004, 01:31:05 am »
ja tam zgodziłem się już wczoraj na dzielenie - wychodę z załorzenia, że po to piszę coś, żeby jak najwięcej osób to przeczytało.  :)
no i większy dostęp do tego typu informacji gwarantuje większy dopływ świerzej krwi :P

Offline BeRsErK

Czy jest sens ??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2004, 08:44:58 am »
No to i ja się wypowiem, choć uważam, że powinni się wypowiedzieć tylko ludzie "postronni".

Myślę, że link by w zupełności wystarczył - dublowanie artykułów na necie troszkę mija się z celem - w końcu aby przeczytać dany artykuł wystarczy wiedzieć jaki adres wpisać a nie biec do danego miasta ;). Co to za reklama konfry jak na każdej stronie do znudzenia to samo - przecież nie chodzi o kopiowanie fluffu( bo to można od Mythosa pożyczyć) ale właśnie o opisy jednostek i ich zastosowania armijne co jest przemyśleniami i doświadczeniami danego autora - to właśnie to stanowi o orginalności danego serwisu. W moim wypadku szukanie stron na serwisach zagranicznych wiąże się właśnie z tym aby poczytać na każdym o czymś nowym a nie w kółko to samo.
Drugą sprawą jest to, że jednak pisząc jakiś tekst robię to także po to aby nasza stronka zdobyła na popularności - w końcu to jest projekt, na który poświeciliśmy ładnych kilka chwil ze swojego życia :) .

Nie widzę problemu aby na innych stronach(na naszej również) znalazła się adnotacja z linkem w poszczególnych działach - więcej na ten temat można wyczytać @@@@@ albo inne strony poświecone temu zagadnieniu @@@@, @@@@, @@@@ itd, itp.


To chyba tyle  ;)