Autor Wątek: Scarlett na fali . . .  (Przeczytany 5021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Scarlett na fali . . .
« dnia: Czerwiec 30, 2004, 05:11:38 pm »
Wygląda na to, że aktorce, która grała w tak znakomitych filmach jak 'Miedzy Słowami' czy 'Dziewczyna z Perłą ' (jeszcze nie oglądałem ale nikt mi nie wmowi iż film jest zły  :giggle: ) odbiła palma, w końcu zgodziłą się na występ w 3 części 'Niemożliwej Misji'. Czy na tym się wykończy jej talent? Jak sądzicie ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2004, 05:21:51 pm »
ogladalem "dziewczyne z perla", oczywiscie ze nikt nie wmowi ci , ze film jest zly, ale na mnie wielkiego wrazenia nie wywarl. film bardzo kameralny, z dobrym aktorstwem, ale w zasadzie dosc plytka fabula. nie byl zly, ale dobry tez nie byl...
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Kormak

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2004, 10:06:51 pm »
Dlaczego rola w "Mission Impossible 3" miałaby być końcem?
W międzyczasie S.J. zagra w nowym filmie Allena, więc nie jest źle.

Offline Josef Knecht

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2004, 09:42:01 am »
Wydaje mi sie ze po wspanialych rolach w kinie kameralnym jakim byly dwa wymienione przeze mnie filmy przyjecie posady w filmie, w ktorym sprowadzi swoja osobe do bycia kolejna pieknoscia superagenta o kluczowym znaczeniu w fabule (pewnie podrzuci mu klucze do kajdanek albo cos rownie niesmacznego uczyni :bored: ) oznacza pewien regres, ale to tylko moje prywatne zdanie
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Kormak

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2004, 04:21:46 pm »
Przecież trzeba mieć z czego płacić rachunki...

Offline Baldwin

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2004, 04:35:50 pm »
Cytat: "Kormak"
Przecież trzeba mieć z czego płacić rachunki...



No wiesz..."Mieć albo być" :giggle:

Offline Josef Knecht

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2004, 07:27:55 pm »
Właśnie, właśnie -, podejrzewam zresztą że owa kobieta zbyt wielu klopotów finansowych nie ma  :roll:
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2004, 10:21:28 pm »
chyba sie czepiacie, to tak jak oskarzanie marlona brando o to , ze wystapil w nieszczesnej "wyspie doktora moreau", po tym jak zagral w filmach takich jak "godfather" czy "apocalypse now!".
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Kormak

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2004, 12:16:38 am »
Brando musiał zagrać w "Wyspie...", żeby móc zapłacić rachunki za swoją prywatną wyspę! No i przecież jest monstrualnie otyły... więc żarcia też sporo potrzebuje.

Offline śmigło

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2004, 07:12:59 pm »
co do pana marlona brando , to wlasnie dowiedzialem sie o jego smierci. bardzo smutna sprawa, zwlaszcza , ze byl wielkim aktorem. r.i.p
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline ao

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2004, 11:04:28 pm »
Tak podejrzewalem, ze fani kina ambitniejszego beda plakac po uslyszeniu, ze miss Scarlett zagra w MI:3. Osobiscie chetnie zobacze ja na ekranie w czyms bardziej, ze tak powiem, rozrywkowym i lzejszym. Ladna ma buzie, nadaje sie ;-)
Czy to zaszkodzi jej karierze? E, nie sadze, pewnie nie raz zagra jeszcze cos mocnego.

Offline Josef Knecht

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2004, 10:19:25 am »
Cytuj
Osobiscie chetnie zobacze ja na ekranie w czyms bardziej, ze tak powiem, rozrywkowym i lzejszym. Ladna ma buzie, nadaje sie ;-)


Ładne buzię są jeszcze ładniejsze w filmach kameralnych  :bored: , ale nie przejmujcie się, to tylko opinia malkotenta (i pewnie jeszcze takie piękne słowo przekreciłem)
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Josef Knecht

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 12, 2004, 10:46:59 am »
Maruda spieszy doniesc ze panna Scarlett zagra w 'Supermenie' . Yeah, great . . .  jedyno co pozytywne to to ze wielkiego złego zagra Johny Depp
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 12, 2004, 11:07:36 am »
Cytuj
Maruda spieszy doniesc ze panna Scarlett zagra w 'Supermenie' . Yeah, great . . . jedyno co pozytywne to to ze wielkiego złego zagra Johny Depp

a co w tym pozytywnego?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Josef Knecht

Scarlett na fali . . .
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 12, 2004, 11:15:31 am »
To, że występowanie tam jego skromnej osoby daje szanse, ze podobnie jak w filmie 'Piraci z Karaibów' jego gra aktorska poddzwignie odrobine wyzej mizerny film
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything