trawa

Autor Wątek: Soul Saga fajna jest!  (Przeczytany 18205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krytyk

Soul Saga fajna jest!
« dnia: Lipiec 05, 2004, 08:01:07 am »
To temat, w którym odważni będą mogli podzielić się pozytywnymi wrażeniami z lektury „Soul Sagi”. Miałem do niej negatywny stosunek i zupełnie nie miałem zamiaru jej kupować. Jednak pewnego dnia załatwiając sprawy, musiałem poczekać. W pobliżu był kiosk i … kupiłem. Przeczytałem i na pewno nie jest złe, ja się słyszy. Scenariusz nie najgorszy, kilka wątków dość ciekawych/tajemniczych i miejmy nadzieje, że się rozwiną. Np. diabelska cytadela i miecz duszy czy łupieżcy (demon?) z głębokich poziomów. Rysunki też nie są złe, choć nie jest to mój ulubiony styl, ale do konwencji komiksu pasuje znakomicie. Czepianie się, że bohaterowie są dobrze zbudowani, a bohaterki seksowne dziwi mnie. Przecież właśnie tego można było się spodziewać po takiej serii. Tacy maja być. Śmieszne jest też wytykanie: maja statki kosmiczne, a walczą na miecze. W ilu komiksach (i nie tylko) mam takie podejście? Albo jeszcze dziwniejsze np. „Metabaronowie”. Miła dla oka kolorystyka. W sam raz na wyluzowanie i zabicie chwili wolnego czasu.

N.N.

  • Gość
Re: Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2004, 08:34:50 am »
Cytat: "krytyk"
 W pobliżu był kiosk i … kupiłem.

Też kupiłem, chociaż do kiosku miałem spory kawałek. Jeszcze nie przeczytałem (nie chce mi się), ale obejrzałem obrazki i stwierdziłem, że na pewno nie zmarnowałem moich ciężko zarobionych pieniędzy...

Cytuj
Czepianie się, że bohaterowie są dobrze zbudowani, a bohaterki seksowne dziwi mnie.

Naprawdę ktoś się tego czepia? :o Pewnie ci sami, co czepiają się komiksów, których bohaterami są cherlacy, a ich panienki w ogóle nie są zbudowane

Cytat: "krytyk"
Śmieszne jest też wytykanie: maja statki kosmiczne, a walczą na miecze.

"Pierwowzorem są tu Gwiezdne wojny" , dla których pierwowzorem był komiks "Flash Gordon"...

Offline Gashu

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:26:32 am »
cena Soul Sagi fajna jest ... i tyle
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Fido

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2004, 10:18:18 am »
Najlepsza z Soul Sagi jest jej ...cena. I bardzo dobra jest takze ilosc odcinkow tej serii. I zeby potem nie bylo, ze nie pochwalilem jej za cos!

Offline graves

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2004, 02:20:19 pm »
Cytat: "Fido"
Najlepsza z Soul Sagi jest jej ...cena. I bardzo dobra jest takze ilosc odcinkow tej serii. I zeby potem nie bylo, ze nie pochwalilem jej za cos!

Zgadzam się, chociaż i tak ją wolę od SyFa ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline [robak]

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2004, 06:37:15 pm »
Tak, tak. Zdecydowanie. Zgadzam sie. U mnie wszystko z Dobrego Komiksu sytuuje sie mniej wiecej w takiej konwencji:

1. Ultimate X-men
2. The Spectacular Spider-man
3. Soul Saga
4. Street Fighter [ Jedyny Dobry Komiks, ktorego nie kupuje. ]

Offline Inszy

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2004, 08:20:30 pm »
Malkontenci - Soul Saga to zabawny komiks, zdecydowanie lepszy niż SF :)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Krzych Ayanami

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:34:55 pm »
Moim zdaniem SS to komiks dla myślących tym co mają między nogami napalonych nastolatków. Historia jest denna, faceci podobni do siebie, a kobiety wyglądają jakby praktyki zawodowe odbywały w burderach.
Ciekawe jak się je pomopowało. albo wlewało silikon  :D .

W CKM'ie , albo Playboyu można dostac to samo w o wiele lepszym wydaniu.

Offline An-Nah

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:40:34 pm »
Krzychu, one nie mają tam silikonu - to czysty metal. I mają tytanowe szkielety (bo adamantium zabrakło ;) ) Inaczej by nie biegały. I, malkontencie mój ulubiony, wiesz w ilu mangach jest podobnie?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Anonymous

  • Gość
Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:46:11 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
W CKM'ie , albo Playboyu można dostac to samo w o wiele lepszym wydaniu.


nie wszyscy kupują prezenty (Playboy, idt.) dla swoich ptaszków trzymanych w spodniach jak w klatce :bite:
niektórzy kupują komiks aby go poczytać, a nie wyć, jaki to szit. nie podoba się nie kupuj. w ten sposób wyrażasz swoje zdanie. a nie wrzeszcząc na każdym forum jaki to szitowy komiks, a przy okazji zachwalając jakiś inny szit. a swoją drogą SS jest lepszy od SyFa, a rysunkowo bije na głowę zezwierzęconych bohaterów dla 8-latków z SSM

Anonymous

  • Gość
Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:47:20 pm »
Cytat: "An-Nah"
Krzychu, one nie mają tam silikonu - to czysty metal. I mają tytanowe szkielety (bo adamantium zabrakło ;) ) Inaczej by nie biegały. I, malkontencie mój ulubiony, wiesz w ilu mangach jest podobnie?


ale mangi są cool, nie to co jakieś komiksy ;)

Offline An-Nah

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:48:41 pm »
Hej, ja czekam, az Krzych to oznajmi  8)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline ladykiller

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:50:32 pm »
Cytat: "timof"
a swoją drogą SS jest lepszy od SyFa, a rysunkowo bije na głowę zezwierzęconych bohaterów dla 8-latków z SSM


Naprawde wierzysz ze SS jest dla starszych?

Anonymous

  • Gość
Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:53:25 pm »
Cytat: "ladykiller"
Cytat: "timof"
a swoją drogą SS jest lepszy od SyFa, a rysunkowo bije na głowę zezwierzęconych bohaterów dla 8-latków z SSM


Naprawde wierzysz ze SS jest dla starszych?


a napisałem gdzieś o tym?

Offline ladykiller

Soul Saga fajna jest!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:55:18 pm »
Tylko zasugerowales:)