Autor Wątek: Daniken  (Przeczytany 20491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Re: .....
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 18, 2006, 10:09:21 am »
Cytat: "Łamignat"
Wydanie zbiorcze Ekspedycji jest naprawdę ładne.
Mimo iż posiadam wszystkie albumy w starym wydaniu w stanie idealnym to i tak dokonałem zakupu nowej edycji.
Muszę się tylko z Panem Polche jakoś spotkać by mi Ais w nich narysował :)  ( bo w starych wydaniach w kilku mam i mam jeszcze inny wyjątkowy rarytasik jakiego nie ma nikt w polsce :) )

Może i tak, ale to jest po raz pierwszy - wydanie zbiorcze całości, więc jakiego rarytasiku byś w starych nie miał, to i tak ostatniego tomu nie masz ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline empro

Re: .....
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 18, 2006, 10:56:21 am »
Cytat: "graves"
to i tak ostatniego tomu nie masz ;)


przeceiż było "wydanie klubowe" -czytaj pirackie, no i chyba można mieć niemieckie, oryginalne wydanie ?? :)

mam racje ?? :evil:

Offline graves

Re: .....
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 18, 2006, 01:00:51 pm »
Cytat: "empro"
Cytat: "graves"
to i tak ostatniego tomu nie masz ;)


przeceiż było "wydanie klubowe" -czytaj pirackie, no i chyba można mieć niemieckie, oryginalne wydanie ?? :)

mam racje ?? :evil:

Nie. Jeśli jest napisane, że "posiadam wszystkie albumy w starym wydaniu" - to nie. Wydanie pirackie (nigdy nie widziałem), a o niemieckiej wersji (czyt. oryginalnej), to jak już znam Łamignata, raczej nie mówi.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:55:41 pm »
ach te słówka i słóweczka  :)
fakt faktem myślałem o wydaniach albumowych wydanych oficjalnie w Polsce  :) .
Mam "ostatni rozkaz " w wydaniu "klubowym" i zapełnie zapomniałem , e po raz 1 wydany był  w Polsce właśnie w tym zbiorczym albumie :)  była to dla mnie tak oczywista informacja, że jąprzeoczyłem :D
A co do niemieckich wydań licytowałem ostatnio na E.bayu ale jakis dziwny typek mnie przebił w ostatnich chwilach trwania aukcji.
Cóż jak będzie coś w rozsadnej cenie to zakupię :)
No chyba , że dostanę bilety na  mecze naszej reprezentacji to wtedy sam sie rozejrzę w niemieckich antykwariacikach :D

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 18, 2006, 11:23:52 pm »
a i jeszce byłbym zapomniał :)
zanim wyszła "Ekspedycja"  fragment albumu "ostatni rozkaz" ukazał się w magazynie  KRON.
To była faktycznie pierwsza oficjalna polska premiera :)  (choć niepełnego albumu)

Offline graves

Re: .....
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 19, 2006, 08:33:46 am »
Cytat: "Łamignat"
a i jeszce byłbym zapomniał :)
zanim wyszła "Ekspedycja"  fragment albumu "ostatni rozkaz" ukazał się w magazynie  KRON.
To była faktycznie pierwsza oficjalna polska premiera :)  (choć niepełnego albumu)

To co było w Kronie pominąłem milczeniem, bo to właśnie tylko fragment był. A o samym tym periodyku ;) , jakoś nie staram się pamiętać  :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline empro

Re: .....
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:27:04 pm »
Cytat: "graves"
Wydanie pirackie (nigdy nie widziałem)


było, chyba sie ładnie nazywało "wydanie klubowe", kiedyś sporo się po Allegro tego walało, ale teraz grzebałem i grzebałem i nie wygrzebałem nigddzie
słyszałem nawet, że była jakaś awantura, bo kiedys ktos chciał żeby Polch mu podpisał to "klubowe wydanie", a Pan Boguś sie bardzo zniesmaczył i nie dość, że nie podpisał, to jeszcze porządnie opie$#@lił  szacownego "fana" :)

wie ktos coś więcej na temat tegoż wydania ?? :)

Offline Lavamancer

Daniken
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:39:20 pm »
Nic ponad to co napisał Graves
Pirackie, illegal.

Offline snivel

Daniken
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 03, 2006, 02:03:59 pm »
Cytat: "wilk"
A ja kupie bo niestety moje stare komiksy gdzies wsiaklo. Poza tym, o ile sobie przypominam to kreska Polcha nie rozni sie chyba w ogole od tej z Kovala. To juz jest mocny argument, na korzysc tych komiksow. A tresci to juz nie pamietam za bardzo - tylko Ais hehe (chyba tak sie ta babka nazywala)  :)


W Kovalu kreska byla znacznie bardziej dopracowana. Hm... Ais, calkiem ladna pracocholiczka. :)