trawa

Autor Wątek: Twoj Komiks  (Przeczytany 35674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Twoj Komiks
« dnia: Grudzień 25, 2002, 08:41:05 pm »
Wszyscy , ktorym zalezy na ukazaniu sie zapowiadanych przez Twoj Komiks albumowpiszcie do nich!!! Trzeba moze im wytlumaczyc, ze warto sie skupic na istniejacych seriach,a nie tak wydawac co jak leci po jednym, po dwa albumy... bij kto w Boga wierzy- na Motopol- hurra!!!

P.S. Ja od 2 dni nie moge sie dostac na ich strone... moze nieuniknione juz sie stalo i za pozno???
...

Offline An-Nah

Twoj Komiks
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2002, 09:02:59 pm »
A myąlisz, że oni maile będą czytać??? Ja kiedyś napisałam i nie dostałam odpowiedzi  :evil:

Jak dostanę adres realny, to pojedziemy tam z deliah i rozwalimy im biuro...  :twisted:  :twisted:  :twisted: może to ich czegoś nauczy...

A tak poważnie, to poślę im pewne list "papierowy".
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline wilk

Twoj Komiks
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2002, 10:15:18 pm »
To moze niech ktos wklepie tutaj ich adres mailowy, bo ja szczerze mowiac go nie znam...
A z tymi nowymi seriami to juz sie troszke pohamowali, nie tak bardzo ale juz widac postep.
Cytuj
Jak dostanę adres realny, to pojedziemy tam z deliah i rozwalimy im biuro...    

A Pharass bedzie nadzorowal, zeby przypadkiem ktos z wydawnictwa nie probowal umknac do innego swiata  :wink:

Offline Clayman_

Twoj Komiks
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2002, 12:49:24 pm »
hmm,jakas epidemia?strona mandragory rowniez nie dziala
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

Twoj Komiks
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2002, 08:09:37 pm »
Stronka Mandragory dziala, tylko, ze nic tam nie ma... buuu...

A Twoj Komiks nadal martwy... albo sie przebudowuja zeby od Nowgo Roku nas zaskoczyc (oby pozytywnie), albo to juz kaplica...
...

Offline KoM@R

Twoj Komiks
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2002, 08:47:36 pm »
Kurczaczek wygląda na to ,że to już koniec ,uczcijmy minutą ciszy tą smutną chwile............
mmmm....

Offline Kurczaczek

Twoj Komiks
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2002, 09:03:44 pm »
Minuta ciszy ................................... ................................... .............................

NIEEEEEEEEEEEEEEEE :!:
...

Offline An-Nah

Twoj Komiks
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2002, 06:49:29 pm »
Bo będę zła... bo będę niszczyć...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Gaston

  • Gość
Twoj Komiks
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2003, 03:39:24 pm »
:lol: Zapraszam na nową stronę Twojego Komiksu. Moc atrakcji, rzetelne zapowiedzi (daty pewne na 90%), informacje o nowościach, notki o autorach, ciekawostki, opisy wszystkich serii i galerie okładek.

Offline aegirr

Twoj Komiks
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2003, 10:57:05 am »
Nie wiem czy to dobry wątek wybrałem, żeby ponarzekac znowu na "Twój (bo na pewno nie mój :wink: ) Komiks". Widziekliście na kiedy przełożyli jego wydania - znowu na drugą połowę roku  :? . Przypominam, że album ten był już zapowiadany na połowę poprzedniego roku . . . ich mać . . . :evil:
angsta srangsta dupangsta

Gaston

  • Gość
Twoj Komiks
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2003, 12:27:00 pm »
Zapowiedzi z ubiegłego roku zostały oficjalnie odwołane. Do publicznej wiadomości podawane sa tylko te terminy, które "Twój Komiks" jest w stanie zrealizować. Jeśli idzie o "Rorka" to dokładnego terminu nie podałem. To tylko takie "życzenie", aby w tym roku wyszedł, a życzeń lepiej nie zapeszać w podobny sposób wypowiedzi, jak wyżej...

Offline chlopak-z-M

Twoj Komiks
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 28, 2003, 08:54:56 am »
Przy okazji tego topiku:
Jakie serie zbieracie z TK?
JA zbieram:

W kregu podejrzen;
Largo Wincha;
Giacomo C.;
Rorka;
TinTina.
bierz co chcesz i płać za to"

Offline aegirr

Twoj Komiks
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 28, 2003, 10:50:26 am »
Rork only :D

No i kiedyś jeszcz mnie się spodobał makabryczny nieco komiks "Wody morteluny" - zrozumiem jeśli się nie zgodzicie z moim zdaniem.
angsta srangsta dupangsta

Offline jax

Twoj Komiks
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2003, 11:42:40 am »
he, he zobaczcie na stronce Gildii: wg TK motocykliści w Polsce z utęsknieniem czekają na nowy tom Joe Bar Team
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Rzezbiarz.wg

Twoj Komiks
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 28, 2003, 11:49:51 am »
nie ma sie z czego smiac Joe bar leci/lecial w odcinkach w jakim s czasopismie motoryzacyjnym i dzieki temu Album sprzedaje sie TK doskonale, jest chyba na 2im miejscu po Rorku.

 

anything