trawa

Autor Wątek: Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?  (Przeczytany 2908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gracyanus

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« dnia: Sierpień 05, 2004, 08:59:43 am »
Czy figurka Watcher'a ma dwie wersje?
Chodzi generalnie o mocowanie szabli do plecow.
W "wersji" ktora posiadam ni w zab nie ma logocznego sposobu na jej mocowanie - bez dokonania przerobek.
Przegladajac COOLMINT'a natrafilem na zdjecia figurki, malowanej przez wielu roznych artystow. Jednak sposob mocowania byl niemal identyczny.
Zatem czy mozliwe jest dokonanie niemal identycznych zmian na figurce
(przez roznych ludziw) w sposobie mocowania, czy istnieja dwie wersje Watchera?

Offline Mythos

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2004, 09:47:19 am »
Nie, ale na stronie Rackhama zdjęcie Watchera przedstawia model po lekkiej konwersji - grzywa przykrywa mu pochwę miecza.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Gracyanus

Ale...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2004, 10:19:06 am »
Bynajmniej nie chodzi mi o strone producenta.
Oprocz zmiany ksztaltu grzywy (generalnie kierunku z lewej na prawa) dochodzi dorobienie sakiewki pomiedzy szabla a butelka oraz paskow.
Czy takie zmiany sa mozliwe niemal identycznie przez roznych ludzi?
Poco zatem robic niektore elementy, ktore aby calos trzymala sie kupy nalezy poprostu usunac, zmienic...
Czy jest to porostu brak przemyslenia sprawy do konca przez producenta?
Nie kazdy potrafi sobie z tym poradzic (konwersja), a bezposrednie umiejscowienie miecza bez poprawek jest wrecz niemozliwe.

Offline Mythos

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2004, 10:35:21 am »
A to ciekawe - co mówisz. Ostatnio ktoś mi zwrócił uwagę, że jego Wolfen Warriorzy 04 różnią się od tak samo oznaczonych na blistrze Wolfenów kolegi, nowsi mieli już modularne łapki (cięte) do przyklejenia w innym ustawieniu. Ale aż mi się wierzyć nie chce, że Francuzi wykonują kolejne lekko zmodyfikowane wzory kolejnych figurek i nie informują o tym głośno:)
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Gracyanus

Rackham robi buble?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2004, 11:15:32 am »
Zatem gdzie haczyk?
Jaki ma to cel?
Podalismy przyklady do Wilczarzy - podejrzewam ze sprawa ma szerszy
zakres rowniez na inne armie...

A moze bylo to tak, ze powstaly wzory nie do konca przemyslane lub wrecz nie dokonczone, lub koncepcja zmienila sie nieco w trakcie produkcji. Powstala partia takich "bubli", ktora mimo wszystko wypchnieto na rynek; w miedzy czasie poprawiajac to i owo...
Czyzby taki badziew trafil do nas?
Zatem co mamy z tym zrobic?

Offline Mythos

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2004, 11:26:19 am »
Popdaj linka do jakies obrazku innego Watchera - przejdę się do magazynu i obejrze obecne wzory. Moze jest to kwesta modyfikowania wzoru po zniszczeniu poprzedniej matrycy?
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Gracyanus

linki
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2004, 12:06:26 pm »

Offline Maru1

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2004, 01:07:37 pm »
co do tego wilczka - to ja swojego skonwertowałem - dostał paski i strzemionczka do miecza - ale grzywki mu nie robiłem
poza tym shiza on ma tysz 2 rózne wzory ogona !! - do sirodka i na zewnącz -
 a czy istnieja 2 modele - tak z 1 edycji i z 2 - tylko niewiem ktury jest ktury - to samo dotyczy killoxa i onyxa - i wszystkich figurek z 1 edycji kture prztzeszły do 2 - zostały "ztiuningowane" - ale zeby nie było modularni woriorzy nie są nawet na stronie Rachama - tam sa zdjątka 1 edycyjnych tylko lepiej malowanych (ostatnio dfali nowe zdęcia !!)

po przeprowadzeniu badań :P     hym 1v edycyjny watcher ma klamerke na szable i ogon na zewnącz (i poszarpany) - czyli wzorzec z ogonem na prawo (miedzy nogami) i bez klamerki jest nowy (beczułka tysz w innym miejscu  i kont ustawienia ramion) - ee zgubiłem się
Grave Guuardian - 1 model - przeżezbione ręce

Kassyr - inaczejłapki i przeżeżbiony pysk (teraz jest bardziej szczurzy :( )

- to tyle jesli chodzi o rurznice w zdjeciACH JAKIE ZNALAZŁEM W MODELACH DO WILCZKÓW -  pozaoczywiscie Killoxem (tego przeżeżbiono w 70- 80 % ) i onyxem - zdecieez 1 ed jest zdjeciem nowszego modelu .. ale gdzieś widziałem starego - kitka i ozdoby na rękach
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline BeRsErK

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2004, 08:29:29 pm »
Co do Watchera to sprawa wygląda tak - były 2 figurki, przynajmniej tak mówili mi sprzedawcy z Kanady i przez długi czas do "nowszego" modelu dodawana była karta starego ;)

PS. Gracyanus czy nie jesteś przypadkiem Gracjanem pracującym kiedyś w Nautilusie u Zbyszka ??

Offline Gracyanus

:)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 06, 2004, 08:30:41 am »
Jam jest...

Offline BeRsErK

Czy WATCHER ma dwie wersje figurki?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 06, 2004, 10:59:48 am »
To pozdrówka od Maćka ;)