Autor Wątek: Kogo wybierzecie jeśli...  (Przeczytany 8724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seba

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 11, 2004, 10:44:57 pm »
Lobo łeb ma słaby. jedną butlą wódki może się upić przecież :)

Cytuj
I jeszcze jedna rzecz, czy reszta by go zaakceptowała?


bywały już crossovery, kiedy Lobo współpracował z innymi superbohaterami. poza tym można mu zlecić robotę i zapłacić. Lobo zawsze dotrzymuje kontraktów i nie łamie danego słowa.

Cytuj

 A widziałeś komiks w którym Super dostaje bęcki od Venoma w bezpośredniej walce? Bo ja tak, więc może wycofajmy Supera bo jest słaby?


Tego z Venomem nie widziałem. Ale w tej walce z Batmanem na samym początku Green Arrow osłabił go nieco kryptonitem, więc nie do końca było to fair. Superman zostaje w drużynie :)

Cytuj
Z tego co pamiętam, to sam pierścień pokonał Ligę a nie Tom

ja pamiętam, że to jednak Tom. Ale jeśli sam pierścień dał radę, to jeszcze gorzej :)

Offline Inszy

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:19:02 pm »
Cytat: "seba"
Lobo łeb ma słaby. jedną butlą wódki może się upić przecież :)

Albo wlewać w niego czysty alkohol bez efektu - cały Lobo :giggle:

Cytuj
Tego z Venomem nie widziałem. Ale w tej walce z Batmanem na samym początku Green Arrow osłabił go nieco kryptonitem, więc nie do końca było to fair. Superman zostaje w drużynie :)

Venom niczym go nie osłabiał prócz ciosów :D

Cytuj
ja pamiętam, że to jednak Tom. Ale jeśli sam pierścień dał radę, to jeszcze gorzej :)

Gorzej? :roll: Toż to był najbardziej niezwykły pierścień w historii :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Tomk_eR

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:33:37 pm »
Cytat: "Gash"
Jakoś nigdy nie myslałem o Jezusie, jako o superbohaterze, zreszta według "Świata Komiksu" Authority już go zabili  8)


o w mordkę! tego nie czytałem, ale skoro napisane to trudno:(
Toś mi teraz życie wywrócił do góry nogami... Kto zostanie moim guru? Na szczęście tylu tu innych SBohaterów:) Pewnie Hellboy też będzie dobry :twisted:

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

Offline seba

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:41:36 am »
Cytuj
Cytuj
ja pamiętam, że to jednak Tom. Ale jeśli sam pierścień dał radę, to jeszcze gorzej :)

Gorzej? :roll: Toż to był najbardziej niezwykły pierścień w historii :giggle:


skoro sam pierścień jest lepszy w walce niż pierścień + jego użytkownik to po jaką cholerę Strażnicy wszechświata szukali po wszystkich planetach kandydatow na  green lanternów? :)

Offline Beast

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 12, 2004, 12:01:54 pm »
Cytat: "Tomk_eR"
Pewnie Hellboy też będzie dobry :twisted:


Ja napisałem to już prędzej TU

SAD

  • Gość
Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 12, 2004, 01:28:01 pm »
Cytat: "seba"
w otwartej. spójrz do Powrotu Mrocznego Rycerza.
Nie spojrzę, bo nie mam. To jedyny komiks którego nie kupiłem ze względu na tłumaczenie. Słyszysz mnie, Tomaszu K.?! A, zwisa ci.
Cytat: "Gash"
Jakoś nigdy nie myslałem o Jezusie, jako o superbohaterze, zreszta według "Świata Komiksu" Authority już go zabili  8)
A w Biblii piszą, że to Piłat. ;)

Offline Inszy

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 12, 2004, 01:50:55 pm »
Może Piłat jest rezerwowym członkiem Authority? :roll:

Cytat: "seba"
skoro sam pierścień jest lepszy w walce niż pierścień + jego użytkownik to po jaką cholerę Strażnicy wszechświata szukali po wszystkich planetach kandydatow na  green lanternów? :)

Chyba nie czytałeś dokładnie Testamentu Hala Jordana, prawda? :roll: Przecież to nie był prawdziwy pierścień GL :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline seba

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 12, 2004, 02:11:44 pm »
prawdziwy czy nie. w tej walce używał on sztuczek właściwych dla zwykłego pierścienia GL. można wiec zaryzykować twierdzenie, że zwykłym pierścieniem green lanterna też dałoby się JLA pokonać.

Offline Gashu

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 12, 2004, 05:11:50 pm »
Cytat: "SAD"
Cytat: "Gash"
Jakoś nigdy nie myslałem o Jezusie, jako o superbohaterze, zreszta według "Świata Komiksu" Authority już go zabili  8)
A w Biblii piszą, że to Piłat. ;)


To był come back Jezusa, który uznał, że Authority są wysłannikami diabła i zaatakował ich  :giggle: .
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Inszy

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 12, 2004, 07:08:22 pm »
Cytat: "seba"
prawdziwy czy nie. w tej walce używał on sztuczek właściwych dla zwykłego pierścienia GL. można wiec zaryzykować twierdzenie, że zwykłym pierścieniem green lanterna też dałoby się JLA pokonać.

Parallax (bo jego pozostałością jest pierścień z Testamentu) też używał sztuczek właściwych dla zwykłego pierścienia GL, więc można zaryzykować twierdzenie, że zwykłym pierścieniem można zniszczyć wszechświat i złożyć go na nowo :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline seba

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:08:42 pm »
Cytuj
Parallax (bo jego pozostałością jest pierścień z Testamentu) też używał sztuczek właściwych dla zwykłego pierścienia GL, więc można zaryzykować twierdzenie, że zwykłym pierścieniem można zniszczyć wszechświat i złożyć go na nowo

Ale Parallax posiadał energię z wszystkich pierścieni GL. A ten z testamentu wg mnie to po prostu były pierścień Hala Jordana (a nie Parallaxa, którym stał się potem). wskazuje na to fakt, że "pamięta" on wydarzenia tuż po zniszczeniu coast city i używa wyrażeń "byliśmy tam" (tzn. on i hal) , itp. a parallax powstał nieco później.

Offline krytyk

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:28:13 pm »
Pogodze was wszystkich i oświece. Otoż pilnowałem dziś trzyletnej bratanicy, miłośniczki filmów rysunkowych i juz wiem kto jest napoteżniejszym bohaterem. Bohaterkami własciwie. Panie panowie oto:
Atomówki! Bujka, Brawórka i ... :oops: zapomniałem.
Stworzone ze słodkości i elementu x (mutantki?) walczą ze złem i nikt im nie podskoczy  ;)

Offline diefarbe

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:48:02 pm »
Bajka to ta trzecia. :D
Czyzbys nie lubił blondynek. :giggle:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Inszy

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 12, 2004, 09:46:04 pm »
Cytat: "seba"
A ten z testamentu wg mnie to po prostu były pierścień Hala Jordana (a nie Parallaxa, którym stał się potem). wskazuje na to fakt, że "pamięta" on wydarzenia tuż po zniszczeniu coast city i używa wyrażeń "byliśmy tam" (tzn. on i hal) , itp. a parallax powstał nieco później.

Z drugiej strony ślad jego energii prowadził do Słońca, a przecież właśnie tam zginął Jordan (Parallax) rozpalając je na nowo. Czyli miał pierścień cały czas ze sobą i w chwili śmierci wysłał go na Ziemię :giggle:
Swoją drogą gdy już zdecydował się pomóc w walce z SunEaterem, odmówił przyjęcia pierścienia od Gantheta, więc widać pozostał przy swoim (choć nieoficjalnie) ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Błendny Komboj

Kogo wybierzecie jeśli...
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 13, 2004, 05:41:11 pm »
Skoro ziemię atakują wszystkie superkanalie, to do obrony trzeba zaprząc wszystkich superbohaterów. Dziesięciu może mieć problemy z tym ratowaniem.

Albo jednego Ozzymandiasa. Ten to potrafi ocalić świat.
Lord of the Rings" is a piece of crap.