trawa

Autor Wątek: PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE  (Przeczytany 11618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 15, 2004, 12:32:23 pm »
... :) nic nie ujmuje z twojego zwyciestwa :)   ...

ale nauka zasad byla fajna :)  i te szczurki na pietrach... :)

Offline Demence

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 15, 2004, 12:35:16 pm »
;)
)

Offline Mistrz wałków :)

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 15, 2004, 01:15:58 pm »
A oto mału skrót przed relacjami:
Pojawiła sie ta Demence i spoglądnąwszy na nas powiedziała że z cieniasmi niegra..
A z powodu braku czasu zagra sobie jedynie z finalistą. I tego pojedynku podjął się Misio.

Dostał takie wcióry że aż nam było żal. Nieoficjalnie ale dziewczyna go na stole rozszarpała. :bite:  :bite:
Myślę ze ze mną i z każdym innym było by tak samo..

Jeśli chodzi o sam turniej to poza nami i żoną rafika nie było godnych przeciwników..
Misio na swojej drodze aż do finałun grał z bandami nie liczącymi więcej modeli niż 6-7
Podpowiem że byly to:
Posessed w liczbie 3!!!
orki w liczbie 7!
krasnoludy w liczbie 6!!

Ja natomiast odrazu trafilem na Sebę więc dwie pierwsze walki zagraliśmy z sobą.
Z rzalem serca skopałem mu tyłek trolami a pużniej idąc z kupcem wymordowałem do zera.
swoją walkę z trolami spacerkowo wygrałem wynosząc skarb poza stół!!!
PEŁEN KONTOL GRY.. niestety rozwinięcia to były same prawie I.

Pużniej grałem cięrzki buj z marienburgiem żony Rafika. Miałem jedynie 6 tur na doprowadzenie jej bandy do rozbicia.
Moich modeli 12 jej 17 i te przeklęte bełty z kryjówki którymi operował Seba. Prawie Wszystkie leciały w moich dwarfów bo marienburg się pochował i przeciagał na remis. Dodam że rzuty na k6 bełtow w wykonaniu Seby były następujące 6,5,3,6,6,6
Było tak gęsto od nich że miałem trudnosci z dojżeniem wroga.. I kiedy wydawało się że juz nic nie zmieni wyniku remisowego powiedziałem koniec tego rozgrzewamy kości i zaczynamy ich magię. Dwie trzy szarże kilka rykoszetów bełtów :) i w turę z marienburga zostało 7 modeli i to jeszcze lerzących lub ogłuszonych. Dziewczyna poddała się chcąc uniknąć masakry.

następna dwie gry były już z Misiem... :)
Wierza czarodzieja gdzie nie miałem żadnych szans. Misiu wynosił skarb.. Swoimi skromnymi 21 szczuram które wszystkie miały 2 ataki spear-y 4 Bs i proce.

i ostatnia gra  "pojedynek".
Moj Slayer z "miszczem ostrzy" i "zabojcą gigantów" oraz asassin z "sztuką cichej śmierci" i 5 Ws

Assasin zaczyna wypłaca swoje skromne 4! ataki trafia 3 jeden zchodzi z luck charma jeden paruję jeden krytycznie mnie bodzie. Krytyk na szczęsie "bez sava" i efekt 2 przerzyt z kruliczej 1. w mojej rundzie Slayer niewzruszony wstaje i dostaje kolejne 4 ataki.. 3 trafione dwa sparowane.. tym razem nie ma rany. Ja oddaję dwa trafienia jeden zchodzi z lucka drugi wund-uje i rozpłatyje szczurkana na dwoje.. Miś rzyt na routa i Pa Pa ..:)) nie ma szczórów...
Zuciliśmy jeszcze po walce Co się stało z assasinem.. Niestety nie dało się już skleić jego dwuch połowek kiedy to slayer zacząwszy u czubka głowy skończył nopiero, kiedy topór dotknął ziemi. :))

I tak mieliśmy z Misiem równo punktów ale za malowanie Misio uzyskał 3 a ja 2.5 (za to że porzyczyłem od niego figasy).
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 15, 2004, 02:20:47 pm »
Lepiej Kamilu skrobnij sprawozdanie na stronke, a nie przchwalaj się na forum;)

Zresztą i tak jesteście cieniasami :lol:  

A ja postaram sie pokrzyżoawć Wam plany na Arenie, bo tam może będę miał więcej szczęścia w losowaniu par:)

Offline RafiK

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 15, 2004, 02:39:30 pm »
Ha, ha! Widze, że emocje jeszcze nie opadły i niektórzy ciągle rozpamiętują niesławny koniec skaveńskiego Assasina :) No cóż, skoro nie rozpłatał swoimi szponami zabójcy trolli już w pierwszej rundzie walki to doczekał się ciosu przez łeb krasnoludzkim toporem! Sama walka była dynamiczna, krótka i krwawa. Tak miało być.

Obiecuję Wam ze swej strony sprawozdanko oczami sędziego - który jak się dowiedziałem po turnieju, nie spisywał się najlepiej. Doszło do paru niezłych przekrętów w czasie samych gier i podczas rozwoju postaci. Ale cóż, oszukani poskarżyli się dopiero po turnieju! Jakże smutno było koledze, który dowiedział się, że Kult opętanych wcale nie zdaje routa po stracie 3/4 składu tylko tak jak wszyscy :) No i było jeszcze pare takich kwiatków, ale o tym kiedy indziej.

Sporządziłem tabelke z wynikami i oto ona:
1.Michał Ciemniewski "Misiek" 16p. (skaveni)
2.Kamil Jasak "Mistrz Wałków" 15.5p. (dwarf th)
3.Piotr Drobek 14.5 (Marienburg)
4.Paweł Onak 13p. (Cot Possessed)
5.K.Piłasiewicz "Koriel" 13p (Undead)
6."Butan" 12p. (dwarfy)
7.Adam Drobek 12p. (O&G)
8.Sebastian Gabryś "Wercyngetoryks" 11p. (O&G)
9.Sebastian Daszkiewicz 10.5p (Undead)
10. Maciej Wilkosz 10p. (dwarfy)
11. Agnieszka Kłujszo "żona Rafika" 8.5p. (Marienburg)
12. Sebastian Zimny 6.5p (Shadow Warriors)
13. D. Rutkowski 5.5p (WH)
14. Miłosz (nie pamiętam nazwiska w tej chwili ;)) 3.5p. (Possessed)

więcej grzechów nie pamiętam :)

P.S. żona dziękuje za lekcje grania i przy okazji wprowadziła do naszego budżetu nowy wydatek - inwestycja w Sisters of Sigmar (może już na Arene!!). Choć na rozpiskę Marienburga też nie narzekała. Ach no i jeszcze szczególne gratulacje dla Mistrza Wałków za wyatowanie w jednej rundzie rekordowej liczby jej figurek - dziewczyna po raz pierwszy widziała "na żywo" Magnetyzm Kostek i jeszcze nie może uwierzyć w to, co się stało :)

Offline MiSiO

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 15, 2004, 02:45:25 pm »
kamil...

possesed bylo 3 ale dwarfow z tego co pamietam miales 12+3 najemnikow :)

i orkow było 9 z trollem (a z powodu pogory proce mialy 9 cali zasiegu)

Offline Mistrz wałków :)

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 15, 2004, 05:33:56 pm »
Masz rację Misiu Dwarfów było więcej 11 plus 3 najemników...
A orki prawie Cię sklepały i tylko przez pechowy rzut na rozbice wygrałeś..
Bo stego co pamietam to poło w Twojej bandy była wyałtowana i kwiczała z bólu.  :x   :)

A co do pogody.. nie zawsze można stać na udynkach i strzelać do bezbronnych przeciwników z proc... :)

A ty Seba dałeś poprostu dupy w tym turnieju...
I chwycę cię jeszcze za słowo:

Jesteśmy cieniasami ale w przyszłosci nie chciałbyś np. na  mnie trafić bo byś dostał kolejny raz wcióry..
Cieniasy.. a jednak strach się nimi spotkać :)
Kamil. (miszczu)

Offline Mistrz wałków :)

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 15, 2004, 05:44:01 pm »
Ktos oszukiwał Rafik?

To chyba nie przy naszych stołach.. Jak wiesz oszukac byśmy się nie dali a sami bylismy powściagliwi. :P
No może poza Misiem któremu rozwijały się tylko ataki Bs w ego 7-8! osobowych grupach.. :)

A walkę z "Bogaczami" wsominam z łesę.. naprawdę nie chciałem uzywac magnetyzmu ale widząc że  nie zdąze już w "normalny sposób" musiałem nieco przyspieszyć rozgrywkę..
 :P Naprawdę nie chciałem aby tak to musiało się skończyć.. ale bogaczyki nie kwapili się do walki.. :(
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 15, 2004, 06:00:02 pm »
To, że dałem dupy w tym turnieju to w stu procentach prawda, tak samo jak to,  że Ty mi w tym pomogłeś  :P

A co do cieniasów to też prawda, po prostu jak gramy na turniejach to dostaje od Ciebie ostre bęcki ale poza nimi już nie jest tak wesoło;) 14 sióstr, 9 krasnali, obie te rozpiski zarobiły masakre od moich orków i to nie przez nie zdanie pierwszego routa, tylko po stracie praktycznie wszystki modeli :lol:  :lol:  :lol:


p.s. musze poszukać nowej figurki bosa,bo nad moją ciąży jakieś fatum :x  W walce beznadziejny, strzały i bełty ściąga jak magnez,a testów liderki nie ma sensu w ogóle rzucać. Przez cały turniej 3 razy zginą podczas gry :)

Offline RafiK

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 15, 2004, 07:19:41 pm »
na specjalne życzenie Miska publikuje wyniki z uwzględnieniem "artystycznych" punktów za malowanie i całokształt (wrażenie) wg miejsca w końcowej klasyfikacji:

1. Misiek 3p.
2. 2.5p.
3. 1.5p.
4. 2p.
5. 2p.
6. 1p.
7. 1p.
8. 2p.
9. 0.5p.
10. 1p.
11. 1.5p.
12. 1.5.p
13. 0.5p.
14. 0.5p.

Ocenianie nieco uległo zmianie po perswazji ze strony pomysłowych TH, którzy wnieśli tu i ówdzie wkład w reformy systemu rozgrywek a gdzie indziej wielkodusznie powstrzymali się od "wałowania" na wielką skalę (np. scenariusz Wieża Czarodzieja). Na następny turniej scenariusze będą w 100% moje i - wierzcie lub nie - już zaczynam je wymyślać :)

Offline Mistrz wałków :)

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 15, 2004, 07:34:50 pm »
No chyba poza Miskiem..
Grupy po 7 modeli
Ruchy skavenów na 7 zamiast 5 cali.
strefy wystawiania o 3-4 cale wałowane (wierza czarodzieja)
art of silent death dający 4 ataki- Tak to terz był wał!

A nasz Misiu musi nauczyć się trochę lepiej tłumaczyć zasady i nad geometrią popracować bo cos ostatnio mu się odległości pieprzą.. :eek:

WSTYD!!- jeżeli tyle wałow probował mi wcisnąc to jaj już sobie wyobrażam co się działo na innych stołach gdzie przeciwnicy nie mieli nic do powiedzenia..
Kamil. (miszczu)

Offline Mistrz wałków :)

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 15, 2004, 07:36:39 pm »
Ze już nie wspomne o ocenie malowania- To krasnoludy były lepiej pomalowane.. No ale jeśli w zasadzie Misiu oceniał ten konkurs to do Rafika zastrzeżeń mieć nie można
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 15, 2004, 07:41:02 pm »
juz Wałku nie rob z siebie takiego poszkodowanego przez moje walki  :D (kto mieczem wojuje ...) bo jak patrze na tabele wynikow to gdyby nie 2.5 za malowanie to podium ogladalbys z konca korytarza :)  (ale po to jest TH zeby sobie pomagać)

a co do moim grup... zupelnie o tym zapomnialem (na szczescie blad byl od razu skorygowany i nie zagralem za duzymi  grupami ani razu ... uff)  i teraz musze udrywac szczurom rece i dokupic 3 modele night runnerow plastikowych (i do tego ZAŁATWIĆ JAKOŚ 2 PROCE -KTOŚ NA TO BLAGAM O KONTAKT NA PRIVA)

musze zrobic nową grupę 4 szczurków z mieczami... :)

Offline drachenfeles

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 15, 2004, 07:42:51 pm »
a nie uważasz, że "Mistrzem Wałków" właśnie MiSiO powinien zostać obwołany?

Offline MiSiO

PRZECHWAŁKI I WYNIKI PO TURNIEJOWE
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 15, 2004, 07:44:33 pm »
zauwazylem ze Drachen strasznie mnie nie lubi i uwaza za mega oszusta... a nie grał ze mna ani razu

a to byl zwykly blad... zreszta jakby tak zliczyc te bledy kazdego to bym wypad nader bodrze...