Autor Wątek: Tylko dla fanów Magic the Gathering  (Przeczytany 2976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mafias14

Tylko dla fanów Magic the Gathering
« dnia: Sierpień 31, 2004, 05:59:30 pm »
Czu ktoś z userów słyszał o grze komputerowej Magic the gathering:Battlegrounds?Niedawno kupiłem ją w Anglii za 10 funtów i naprawdę jest bardzo ciekawie zrobiona. Jeśli słyszeliście bądź graliście to zapraszam na forum!
aciej

Offline Regis__Vovin

Tylko dla fanów Magic the Gathering
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2004, 04:35:10 pm »
Chyba nie chodzi o swego czasu dostępną z czasopismem bodajże Świat Gier Komputerowych grę, w której karty sięgały 5 edycji a grafika była, eee... przebrzydła?

Offline Muerte

Tylko dla fanów Magic the Gathering
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2004, 06:01:05 pm »
A ja gralem w MTG Battlegrounds i szczerze odradzam wtopienia w ta gre pieniedzy. Z prawdziwym Mtg to nie ma wiele wspolnego, zwykla gra zrecznosciowa. Nudna jak flaki z olejem. O wiele lepsza byla wlasnie ta gra Mtg co sie ukazal w Swiecie gier komputerowych :)
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline Mafias14

Tylko dla fanów Magic the Gathering
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2004, 08:04:57 pm »
Zręcznościówka to jest ale nie przesadzaj.Grafika się prezentuje całkiem całkiem. Nie jest taka zła.
aciej

Offline Frater_ALLUS

Tylko dla fanów Magic the Gathering
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2004, 09:43:21 pm »
wole zagrac w darmowego MWS z qmplem przez net niz tluc w jakies tepe zrecznosciowy.
ża! fil it,mon!

Offline Mafias14

Tylko dla fanów Magic the Gathering
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2004, 02:10:45 pm »
:| Ja też wolę pograć z kolegą czy z bratem w karciane MTG. Normalka. Ale chodzi mi o to że gra jest ciekawa jak na swój sposób. Oczywiście że to nie zastąpi zwykłej gry w karciane Magici(mało jest w niej stworków i czarów).
aciej

Offline Perek

...
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2005, 08:55:27 am »
Battlegounds ...
Gra z deczka pozbawiona sensu. Poza tym że jest słaba, to w dodatku ma logo Magica i na tym się podobieństwa kończą.

Dziesięc funtów ?! Boże ( !! ), człowieku, dałeś się obrobić.

 

anything