Autor Wątek: Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.  (Przeczytany 5046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Semiramina

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« dnia: Wrzesień 04, 2004, 08:04:43 pm »
Do wszystkich młodych - zdolnych. Mam szkic powieści fantasy, która na pewno będzie wydana. Potrzebuje jednak nieco szlifu. Odpłatnie zlecę jej "podrasowanie". Szczegóły w mailu. Potencjalnych współautorów proszę o próbki twórczości.

Offline maksym_kammerer

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2004, 10:33:52 pm »
Witam!
Podaj maila to podeślę moją małą próbkę  :D
A tak w ogóle: to do jakiego rodzaju fantasy należy ten szkic??
#1050;то не с нами, тот против нас!

Offline Smok_Marek

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2004, 09:41:27 am »
hmm... to teraz nie tylko prace magisterskie ale i powieści piszę się "na Murzyna"?
dzie się podziały tamte dziewice, gdzie ci rycerze z dawnych lat?... - staremu smokowi zebrało sie na wspomnienia.

Offline Mara

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2004, 10:17:07 am »
Cytat: "Smok_Marek"
hmm... to teraz nie tylko prace magisterskie ale i powieści piszę się "na Murzyna"?


To smutne, ale tak to zabrzmiało :boo:

Chociaż z drugiej strony jeżeli nazwisko obu autorów zostanie umieszczone na okładce kiążki to się nazywa "współpraca" i jest dosyć często spotykane w fantastyce amerykańskiej.

Mam tylko nadzieję, że w tym wypadku chodzi o "współpracę", a nie o wykorzystanie młodego autora.

Offline Semiramina

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2004, 10:56:19 am »
Bez względu na to, jak zabrzmiało, jakie są Wasze odczucia i komentarze, moje intencje są jak najbardziej uczciwe. Powieść jest prawie skończona: 150 str A4, potrzebny tylko końcowy szlif. Mój mail pod moim postem.

Offline Smok_Marek

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2004, 12:40:08 pm »
Dziwna sprawa mimo wszystko, do tej pory uważałem że, tzw. redakcji dokonuje grono profesjonalistów ze strony wydawcy.
dzie się podziały tamte dziewice, gdzie ci rycerze z dawnych lat?... - staremu smokowi zebrało sie na wspomnienia.

Offline Semiramina

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2004, 12:48:43 pm »
Nie. To jednak Wy jesteście dziwni. Doszukujecie się Bóg wie jakiego podstępu tam, gdzie go nie ma. Kto tu mówił o redakcji? Ja proponowałam współpisanie. Ale cofam propozycję. Widzę, że potraficie tylko dużo gadać, nie koniecznie na temat. I jeszcze narzekać, że nikt nie daje szansy zdolnym początkującym pisarzom. Tylko współczuć. Wszystkich, którzy poczuli się urażeni czymkolwiek z mojej strony, przepraszam uniżenie.

Offline Mara

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2004, 01:43:03 pm »
Nie obrażaj się, bo jak na razie nie masz o co. My poprostu usiłujemy dojść do tego, na jakich zasadach proponujesz komuś napisanie swojej powieści. (To samo w sobie brzmi paradoksalnie). Ty natomiast zamiast odpowiedzieć jasno czujesz się wielce urażona i zarzucasz nam, że stoimy na drodze młodym pisarzom, co wywołuje u mnie tylko dziki śmiech  :twisted:

Taaa... Smok Marek i ja jesteśmy strasznymi gadułami, co widać po tych setkach postów umieszczonych przez nas na forum :twisted: .

Offline Semiramina

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2004, 02:01:54 pm »
:) Nie, nie stoicie na drodze młodym pisarzom, stoicie sobie na drodze - sami sobie rzucacie kłody pod nogi - bo ja do młodych pisarzy się nie zaliczam. Fakt, obraziłam się, co samo w sobie jest dziecinne, miast wyłuszczyć na forum publicznym intencje mną kierujące. No cóż. Pozdrawiam ponownie. Do przeczytania...

Offline Karry

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2004, 03:34:35 pm »
To sie nazywa "odstawianie fochów".
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal

Offline Zibi

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2004, 04:46:07 pm »
Cytat: "Karry"
To sie nazywa "odstawianie fochów".

Odstawianie fochow, to 'pretensje', do kogos, kto umozliwia zarobek mlodemu 'pisarzowi' Zamykam temat. Kto chce pomoc, pisze na maila.

Offline mr.maras

Zlecę "podrasowanie" powieści fantasy. Odpłatnie.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2004, 08:04:33 pm »
Przykro zibi, że zablokowałeś temat, który mógł zapoczątkować interesującą dyskusję. Co do oferty -  bezczelne stwierdzenie, że wspomniana powieść na pewno będzie wydana  :| , jakby lekko niewłaściwe miejsce do rzucania takimi ofertami, śmieszność samej propozycji - kto zleca amatorom szlifowanie dzieła tak wspaniałego, że jego druk jest formalnością? No i późniejsze fochy to dziecinada podważające powagę składającej ofertę.
Spalić po przeczytaniu.

 

anything