trawa

Autor Wątek: Ocena pracy modow  (Przeczytany 8117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veyDer

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 02, 2004, 08:26:56 am »
Cytat: "Tyfon"
Cytat: "cielaq"

A w którym momencie Berserk utrudniał dostęp konkurencji? Przecież to nie On usunął post z oferką, tylko sam autor. Usuwając dyskusję, usunął posty obu stron, co chyba dobrze świadczy o obiektywiźmie.

W tym w którym prywatnie dał do zrozumienia rubensowi iż jego obecność jest tu źle widziana przez konkurencję.

Cytat: "cielaq"

Jak na razie, to za wiele ta konkurencja nie zrobiła dobrego smile Porozmawiamy za, powiedzmy pół roku.

Sprowadziła wiele nowych wzorów. Sugerujesz że to coś złego?

A od kiedy to Rubens jest konkurencją dla Mythosa :? Mythos to oficjalny polski dystybutor systemów Rackhama a Rubens to sklep, który nie ma prawa czegoś takiego robić bez podpisania umowy dystybutorskiej. Gdzie tu konkurencja??
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Tyfon

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 02, 2004, 08:39:06 am »
Widzisz, rubens sprowadził do Polski wzory niedostępne u Mythosa i zaczął je sprzedawać o czym poinformował na tym forum. I to jak widzisz wywołąło oburzenie na tyle duże iż zasugerowano mu nie pojawianie się z takimi informacjami. Myślę więc iż chodzi o konkurencję tym bardziej iż moderatorzy nie kryją iż uczynili to na prośbę/w interesie (gdyż nie wiem jak było) Mythosa. Wiem że walka o klienta jest zacięta ale trzeba chyba pilnować jakichś zasad wolnego rynku. Co do sprzedawania figurek to nie wiem w jaki sposób dokładnie rubens doszedł do porozumienia z Rackhamem.
upię sobie karabin
I będę wszystkich kochał!
Kupię sobie karabin
I będę walczył o pokój!

Offline cielaq

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 02, 2004, 08:49:55 am »
Cytat: "Tyfon"
Cytat: "cielaq"

A w którym momencie Berserk utrudniał dostęp konkurencji? Przecież to nie On usunął post z oferką, tylko sam autor. Usuwając dyskusję, usunął posty obu stron, co chyba dobrze świadczy o obiektywiźmie.

W tym w którym prywatnie dał do zrozumienia rubensowi iż jego obecność jest tu źle widziana przez konkurencję.
Jeśli robił to prywatnie, a nie jako mod, to o co chodzi?
Cytuj
Cytat: "cielaq"

Jak na razie, to za wiele ta konkurencja nie zrobiła dobrego smile Porozmawiamy za, powiedzmy pół roku.

Sprowadziła wiele nowych wzorów. Sugerujesz że to coś złego?
Nie. Sugeruję jedynie, że jako pojedynczy sklep, nie są (na razie przynajmniej) konkurencją dla dystrybutora, który oprócz prowadzenia własnego sklepu, zaoprtruje inne. A co za tym idzie, ypiewanie ich pod niebiosa jako zbawczej konkurencji, to (przynajmniej na razie) przesada.
Cytuj

Cytat: "cielaq"

A ja uważam, iż jego działanie było z pożytkiem dla forum. Zawsze kasowali bezsensowne posty (w tym moje), i traz postąpił konsekwentnie.

Nie chodzi nikomu o kasowanie offtopa czy kłótni, która nie powinna była zaistnieć - chodzi o wyganianie z publicznego forum firm innych niż uprzywilejowane.
Nie widziałem nigdzie, żeby Berserk kogoś wyganiał.
Cytuj

Cytat: "cielaq"

Buahaha very happy very happy Człoweku, na jakim świecie Ty żyjesz?

Czyli mam rozumieć iż na tym forum panuje bezprawie, a regulamin jest martwą literą? Rządzą tym wszystkim niegodziwcy a tobie się to podoba? Przykro mi ale nie mogę się z twoją opinią zgodzić. Nie jest w ten sposób. Należy dbać o pewne reguły. Odrobinę idealizmu...
Na tym forum panuje prawo. Tyle, że wedle prawa, pewne osoby są uprzywilejowane. Nazywają się Administratorzy i Moderatorzy
Cytuj
Cytat: "cielaq"
Jego interesy, to jego interes, nie Twój.


Uważam iż używanie swojej publicznej funkcji dla popierania własnych interesów jest w złym guście, a moralność jak i prawo zdają się ze mną zgadzać w tej kwestii.
Tu się zgadzam. Pokaż jednak, gdzie tak robił Berserk.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Vallarr

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 02, 2004, 09:35:39 am »
Cytat: "Maciek"
skasowałem burzę, którą sam rozpocząłem
Ha !! Tu Cie mam :) czyli jednak rozpetales ta "cholernie glupia dyskusje " czy nie ?? :rotfl:

Dobra , koniec wyglupow - sprawa "kielecka" byla jedynym przypadkiem imho od ponad roku , gdzie modowie sie nie popisali ... albo trza bylo nalozyc na temat klodeczke od razu po rozpoczeciu pyskowki , albo skasowac , albo zostawic - dyskusja juz wygasala .... a tak zrobila sie 3x wieksza afera (skutkiem ktorej jest ten temat ) ... heh , kazdy sie moze pomylic- w koncu w ciagu roku pamietam tylko jeden taki przypadek insza inszosc , ze duzo sprawdzianow to nie bylo ... zwykle bylo spokojnie ...

Reasumujac , imho modowie pracuja dobrze , nie ma potrzeby ich zmieniac - i na ta ocene nie ma wplywu to , ze obu znam osobiscie i lubie ;)

Ps - MoDeRaToRzE - mimo wszystko imho moderator jest sluga - zaklada  klodki , wynosi smieci i zbiera ochrzan jak sie raz na rok pomyli  :giggle:
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Tyfon

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 02, 2004, 06:20:44 pm »
Cytat: "cielaq"

Jeśli robił to prywatnie, a nie jako mod, to o co chodzi?

Chodzi mi o to iż najpierw użył swych możliwości by kasować posty, potem zaś dał do zrozumienia w swych wypowiedziach iż informowania na tym forum o ofertach związanych z figurkami innymi niż te sprowadzone przez jego kolegę z mythosa sobie nie życzy. Ja jestem zdania iż moderator ma wiele uprawnień, lecz ma też obowiązki i w związku z nimi powinien dawać wszystkim równy dostęp do forum - jak już ustaliliśmy publicznego. Ja na przykład uważam iż tak pojęte koleżeństwo działa na niekorzyść graczy w Polsce, a to oni są użytkownikami tej strony.
Cytat: "cielaq"

Nie. Sugeruję jedynie, że jako pojedynczy sklep, nie są (na razie przynajmniej) konkurencją dla dystrybutora, który oprócz prowadzenia własnego sklepu, zaoprtruje inne. A co za tym idzie, ypiewanie ich pod niebiosa jako zbawczej konkurencji, to (przynajmniej na razie) przesada.

Wiesz, microsoft zaczynał do dwóch kumpli i garażu...Jeśli rubens nie jest konkurencją dla Mythosa to ciekawe dlaczego osoby związane mocno (moderatorzy) z tą firmą starają się by informacje o jego ofercie (na dzień dzisiejszy patrząc obiektywnie lepszej niż Mythosa) nie znalazły się na tym forum - jak już ustaliliśmy nie należącym do Mythosa?
Cytat: "cielaq"

Nie widziałem nigdzie, żeby Berserk kogoś wyganiał.

Nic dziwnego że nie, czynił to na gg. Potem zaś sam przyznał że jest związany z Mythosem i "nie będzie patrzył spokojnie" jak pojawia się konkurent...Konkurencja może się nie podobać, ale trzeba się z nią pogodzić i ją szanować. Ustawodawstwo polskie zna pojęcia wolnego rynku i konkurencji, a prawo konsumenckie daje nam możliwość domagania się informacji o dostępnych produktach. Powtarzam, to forum Gildii, a nie jakiejkolwiek firmy. Gdyby to forum zakładał rubens, a potem zrobił coś takiego to przysięgam, nie broniłbym go.
Cytat: "cielaq"

Na tym forum panuje prawo. Tyle, że wedle prawa, pewne osoby są uprzywilejowane. Nazywają się Administratorzy i Moderatorzy

Istnieje różnica między "uprzywilejowany", a "mogący wszystko" i wyjaśnijmy od razu, ta druga kategoria nie istnieje. Nawet jak na prywatnym serwerze na prywatnym forum napiszesz coś brzydkiego na Ryśka, on może cię pozwać do sądu. Ja jestem użytkownikiem - mam prawa, z których korzystam, - i mam pewne restrykcje - które respektuję. Mod ma więcej uprawnień ode mnie, obowiązują go te same restrykcje, a do tego ma także obowiązki. Jak więc widzisz nie jestem jako user zbytnio poszkodowany. Co więcej większość uprawnień moderatora nie polega na tym, iż działa on jak zechce, tylko na tym że działa gdy naruszane są zasady. Jest to więc tak naprawdę funkcja administracyjna. Została ona nadana przez właściciela forum (to ten kto płaci) i nie jest jego własnością. Ja mam swoje zdanie w naszej dyskusji o firmach dostarczających konfrontację i powinno być ono brane pod uwagę.
Cytat: "cielaq"

Tu się zgadzam. Pokaż jednak, gdzie tak robił Berserk.


Cytat: "BeRsErK"
- Forum Konfrontacji a nie NG powstało z inicjatywy Mythosa i nie ma co wypaczać sensu moich wypowiedzi.
I w związku z tym osoby, które są tu od początku, to osoby, które są mocno zwiazane z Robertem - to on jeździł do naszych miasteczek z pokazami jak go prosiliśmy to on organizował turnieje i to dzięki niemu zaczeliśmy grać - nie wynoszę go na piedestały ale osobiście jestem mu niezmiernie wdzięczny - więc nie wymagaj ode mnie, żebym się spokojnie przyglądał jak tz. "wolny rynek" wbija się w interesy Roberta.

mniej więcej tutaj lecz znalazłbym jeszcze parę miejsc (szczególnie na zamkniętym już i pokasowanym temacie). Jeśli to za mało to postaram się załatwić owe "niesławne" logi z gadu-gadu.

Vallar - zgadzam się i podkreślam że poza tą smutną historią nie mam zastrzeżeń do sposobu prowadzenia tego forum.
upię sobie karabin
I będę wszystkich kochał!
Kupię sobie karabin
I będę walczył o pokój!

Offline BeRsErK

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 02, 2004, 06:43:44 pm »
Cytat: "Tyfon"

Nic dziwnego że nie, czynił to na gg. Potem zaś sam przyznał że jest związany z Mythosem i "nie będzie patrzył spokojnie" jak pojawia się konkurent...Konkurencja może się nie podobać, ale trzeba się z nią pogodzić i ją szanować. Ustawodawstwo polskie zna pojęcia wolnego rynku i konkurencji, a prawo konsumenckie daje nam możliwość domagania się informacji o dostępnych produktach. Powtarzam, to forum Gildii, a nie jakiejkolwiek firmy. Gdyby to forum zakładał rubens, a potem zrobił coś takiego to przysięgam, nie broniłbym go.


No proszę - na GG zmuszałem tego Pana do wycofania się :D - śmieszny jesteś, czytałeś chociaż to czy po prostu wypowiadasz się bo tak Ci się wydaje. Chyba nie masz co w domu robić skoro bawisz się w komisje śledczą i dodatkowo starasz się ludziom, którzy znają mnie nieco lepiej niż Ty wmawiać co to ja nierobię :roll:
Każdy(może oprócz Ciebie o oświecony) wie, że prawie od razu w chwili powstania Mythosa zajęłem się promocją i pokazami.
Robert dostarczył mi modele, oraz newsy, którymi się dzieliłem z ludźmi dla których pokazy były robione.
Nie dziwne, że jestem "związany" z Bobikiem. Ale oczywiście dla Ciebie to kolejny argument - co teraz wymyslisz - spisek kosmitów...

Czy w Twoich oczach zdanie "nie będzie patrzył spokojnie jak pojawia się konkurent" oznacza, że od razu skrzyknę chłopaków i pojadę palić i rabować(nie, nie odpowiadaj bo po tym co usłyszałem na temat moich wypowiedzi na GG pewnie mi powiesz, że to prawdopodobne).
Istnieje jeszcze taka forma reakcji, która nazywa się wypowiadanie własnego zdania.


Więc przestań szerzyć ferment i sztucznie rozdmuchiwać coś czego nie było(ponoć to też jest sposób na reklamę :bored: )

Offline cielaq

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 02, 2004, 09:02:24 pm »
Cytat: "Tyfon"

Wiesz, microsoft zaczynał do dwóch kumpli i garażu...Jeśli rubens nie jest konkurencją dla Mythosa to ciekawe dlaczego osoby związane mocno (moderatorzy) z tą firmą starają się by informacje o jego ofercie (na dzień dzisiejszy patrząc obiektywnie lepszej niż Mythosa) nie znalazły się na tym forum - jak już ustaliliśmy nie należącym do Mythosa?
Co do ofertry - to, że jest szersza (a też nie do końca, bo na liscie nie było ani jednego modelu do TNB, a Mythos kilka ma), nie znacza, że jest lepsza. Po pierwsze, pytanie jak jest głęboka (ile sztuk każdego modelu ma konkurencja). Po drugie, oferta Mythosa (z mojego punktu widzenia0 jest o tyle lepsza, że mam do niej łatwiejszy dostęp (chyba trzy sklepy w Wawie, no i osobiste spotkania).
Cytuj
Cytat: "cielaq"

Nie widziałem nigdzie, żeby Berserk kogoś wyganiał.

Nic dziwnego że nie, czynił to na gg.
Na gg to każdy może każdego wyganiać. Na gg Berserk nie jest modem.
Cytuj
Cytat: "cielaq"

Na tym forum panuje prawo. Tyle, że wedle prawa, pewne osoby są uprzywilejowane. Nazywają się Administratorzy i Moderatorzy

Istnieje różnica między "uprzywilejowany", a "mogący wszystko" i wyjaśnijmy od razu, ta druga kategoria nie istnieje.
Bo nie istnieje. Nie jest tak, że modzi mogą wszystko. Gdyby tak było, to ten temat zniknąłby od razu, podobnie jak poprzedni.
Cytuj
Ja mam swoje zdanie w naszej dyskusji o firmach dostarczających konfrontację i powinno być ono brane pod uwagę.
I jest. Najlepszym dowodem na to jest ta dykusja.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline dagobert

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 02, 2004, 09:35:36 pm »
Cytat: "cielaq"
Po drugie, oferta Mythosa (z mojego punktu widzenia0 jest o tyle lepsza, że mam do niej łatwiejszy dostęp (chyba trzy sklepy w Wawie, no i osobiste spotkania).

No niestety, dostępność zależy od miejsca zamieszkania - poza Warszawą , dostępu bezpośredniego do Roberta się nie posiada, a i sklepów z konfrą wcale nie jest tak znowu wiele , co prowadzi do uzależnienia części graczy od poczty i internetu. I tu pojawa się problem - sklep internetowy jest fatalnie zorganizowany - braki w paczkach , długi okres oczekiwania na wysłanie ( do mnie jeszsze nie doszła od 26 sierpnia - do znudzenia będe to powtarzał, a nie jest to jedyny taki wypadek ) , niezgodność strony ze stanem rzeczywistym i notoryczny ( praktycznie żaden ) brak odpowiedzi na maile - co uniemożliwia zdobycie jakichkolwiek informacji.
Mythos powinien posiadać regulamin, który zobowiaże sie wypełniać ,to znaczy : w ciągu ilu godzin wyśle paczkę , od ilu dokładnie przesyłka jest za free , od ilu jakiś upusty , zacznie wysyłać potwierdznia przyjęcia i wysyłki , poda numer telefonu skoro odpisanie na maila jest bardziej pracochłonne - potwierdznia telefonicznie też można przesyłać , zacznie pożądnie opakowywać przesyłki w tekturę - słowem zacznie działać jak normalny sklep internetowy. Teraz niestety ma to mało wspólnego z profesjonalzmem.
To tak w ramach gorzkiej dygresji.

Offline Tyfon

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 03, 2004, 11:45:57 am »
Cytat: "BeRsErK"

No proszę - na GG zmuszałem tego Pana do wycofania się :D

Zasugerowałeś że nie życzysz sobie jego oferty na forum.
Cytat: "BeRsErK"

- śmieszny jesteś, czytałeś chociaż to czy po prostu wypowiadasz się bo tak Ci się wydaje.

Poczucie humoru posiadam lecz w tej sytuacji nie widzę nic zabawnego. Co do twoich wypowiedzi na gg znam je z "pierwszej ręki"
Cytat: "BeRsErK"

Chyba nie masz co w domu robić skoro bawisz się w komisje śledczą i dodatkowo starasz się ludziom, którzy znają mnie nieco lepiej niż Ty wmawiać co to ja nierobię :roll:

Nie wmawiam, tylko informuję o tym co robisz, a to ogromna różnica. Powiedzmy że ukazuję twoje "prawdziwe oblicze". Skoro znajdujesz czas na pisanie tutaj...nie masz co w domu robić? Ponoć prawdziwa cnota krytyk się nie boi...
Cytat: "BeRsErK"

Każdy(może oprócz Ciebie o oświecony) wie, że prawie od razu w chwili powstania Mythosa zajęłem się promocją i pokazami.
Robert dostarczył mi modele, oraz newsy, którymi się dzieliłem z ludźmi dla których pokazy były robione.
Nie dziwne, że jestem "związany" z Bobikiem. Ale oczywiście dla Ciebie to kolejny argument - co teraz wymyslisz - spisek kosmitów...

Ntura twych kontaktów z panem Robertem vel "Bobik" jest twoją sprawą ale nie pozwalaj by to że pomagasz mu firmie wpływało na twoją pracę na publicznym forum. Pan Robert ma prawo ci mówić gdzie i kiedy pokaz ale tu, na Gildii, zależność między wami nie powinna się objawiać. Kosmici? Ja nie wierzę, a ty? Co do wymyślania - przejrzyj moje posty w tym temacie - ja cały czas mam te same zarzuty przed którymi usiłujesz się bronić.
Cytat: "BeRsErK"

Czy w Twoich oczach zdanie "nie będzie patrzył spokojnie jak pojawia się konkurent" oznacza, że od razu skrzyknę chłopaków i pojadę palić i rabować(nie, nie odpowiadaj bo po tym co usłyszałem na temat moich wypowiedzi na GG pewnie mi powiesz, że to prawdopodobne).

Nie naśmiewaj się, nie dramatyzuj - sprawa jest poważna. Chodzi mi o neutralność światopoglądową. O tolerancję. Palenie i rabowanie - nie wiem czym się zajmujesz na codzień ale nie podejrzewam cię o to. Natomiast faktycznie zwalczasz opozycję konfrontacyjną na forum. Za pomocą GG i uprawnień moda.
Cytat: "BeRsErK"

Istnieje jeszcze taka forma reakcji, która nazywa się wypowiadanie własnego zdania.

Więc przestań szerzyć ferment i sztucznie rozdmuchiwać coś czego nie było(ponoć to też jest sposób na reklamę :bored: )

[/quote]
Cytując:"Istnieje jeszcze taka forma reakcji, która nazywa się wypowiadanie własnego zdania.

Więc ..." mogę i będę je wypowiadał. Skoro uważasz że krytykowanie ciebie na tym forum to szerzenie fermentu to chyba nie pojąłeś zbyt dobrze pojęć wolności wypowiedzi i krytyki...

Teraz Cielaq:

Z mojego punktu widzenia lepsza jest rackhama bo mieszkam w Lyonie i mają tam francuskie karty. Cielaq, chodziło mi o ocenę obiektywną, np. osoby nie znającej tych panów i mieszkającej np. w Skawinie. Jeździłem trochę po Polsce, czytam fora internetowe i TNB wydaje mi się mało popularny (relatywnie, w stosunku do innych armii)Poza tym to pierwsza dostawa, druga już już...
Cytat: "Cielaq"

Na gg to każdy może każdego wyganiać. Na gg Berserk nie jest modem.

Jeśli rozmawia się o forum i mówi on na GG z pozycji moda to znaczy że jest. Poza tym powtórzył że nie będzie patrzył spokojnie na konkurencję na tym forum!
Cytat: "Cielaq"

Bo nie istnieje. Nie jest tak, że modzi mogą wszystko. Gdyby tak było, to ten temat zniknąłby od razu, podobnie jak poprzedni.

Właśnie! Nikt nie będzie osób nie łamiących reguł wyganiał. Nie kasuje się postów będących na temat (ocena pracy modów) i nie łamiących regulaminu.Tamten temat to była żenująca pyskówka za którą wszyscy już przeprosili i chwała im za to. Słusznie został usunięty (choć to zdanie o łamaniu prawa przez rubensa powinno zostać przyklejone gdzieś w charakterze pomnika ludzkiej...eee... pomysłowości.
Cytat: "Cielaq"

I jest. Najlepszym dowodem na to jest ta dykusja.

W tej sprawie to już czas na konkluzję:
Sytuacja może się powtórzyć, np.ja jutro sprowadze 400 blisterów od Rackham i znowu będzie wojna. Moje propozycje (wybierzcie lub wylosujcie):
1 - prawo do mówienia tu o swej ofercie ma każdy, nikt nie jest uprzywilejowany - ale tylko suche info, żadnej reklamy negatywnej, porównawczei i bez jeżdżenia po sobie.
2 - nikt nie mówi o ofertach, można mieć namiary w podpisie i tyle. Jak ktoś chce namiar na sklep to skierować go do tematu sklepy
3 - wszyscy out! - temat sklepy zostaju usunięty, podpisy i obrazki z adresami usunięte, każdy kto zacznie się tu reklamować jest na wylocie. To forum fanów systemu a nie yellow pages. Jak ktoś chce kupić --.www.google.pl,konfrontacja + sklep/kup.Ew. można zostawić jeden zamknięty topic z adresami sklepów/dystrybutorów.

To byłoby chyba uczciwe, Berserk wspominał kiedyś iż na innych forach jest zakaz reklamy. Co do pytań do Mythosa to mają własną stronkę i adres e-mail.
upię sobie karabin
I będę wszystkich kochał!
Kupię sobie karabin
I będę walczył o pokój!

Offline cielaq

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 03, 2004, 02:52:22 pm »
Cytat: "Tyfon"


Teraz Cielaq:

Z mojego punktu widzenia lepsza jest rackhama bo mieszkam w Lyonie i mają tam francuskie karty. Cielaq, chodziło mi o ocenę obiektywną, np. osoby nie znającej tych panów i mieszkającej np. w Skawinie.
Obiektywni? Proszę: nie znam dokładnie zasad, na jakich kielecki sklep sprowadza towar. Mogli sprowadzić jedynie po kilka/kilkanaście sztuk towaru. Jeśli tak, to nie mają lepszej oferty, bo jest ona płytka (szybko się wyczerpie)/
Cytuj
Jeździłem trochę po Polsce, czytam fora internetowe i TNB wydaje mi się mało popularny (relatywnie, w stosunku do innych armii)
Może daltego, że mało co można do niej kupić? :)
Cytuj
Cytat: "Cielaq"

Bo nie istnieje. Nie jest tak, że modzi mogą wszystko. Gdyby tak było, to ten temat zniknąłby od razu, podobnie jak poprzedni.

Właśnie! Nikt nie będzie osób nie łamiących reguł wyganiał. Nie kasuje się postów będących na temat (ocena pracy modów) i nie łamiących regulaminu.
Chociaż raz się zgadzamy. Moderatorzy kasują tylko to, co trzeba.  

Cytuj
Tamten temat to była żenująca pyskówka za którą wszyscy już przeprosili i chwała im za to. Słusznie został usunięty (choć to zdanie o łamaniu prawa przez rubensa powinno zostać przyklejone gdzieś w charakterze pomnika ludzkiej...eee... pomysłowości.
Cytat: "Cielaq"

I jest. Najlepszym dowodem na to jest ta dykusja.

W tej sprawie to już czas na konkluzję:
Sytuacja może się powtórzyć, np.ja jutro sprowadze 400 blisterów od Rackham i znowu będzie wojna. Moje propozycje (wybierzcie lub wylosujcie):
1 - prawo do mówienia tu o swej ofercie ma każdy, nikt nie jest uprzywilejowany - ale tylko suche info, żadnej reklamy negatywnej, porównawczei i bez jeżdżenia po sobie.
Zgadza się. Mod nie usunął oferty, jedynie "jeżdżenie po sobie". To jedyna sensowna opcja.
Cytuj

Co do pytań do Mythosa to mają własną stronkę i adres e-mail.
W tym temacie pojawiają się różne pytania, nie tylko związane z ofertą jednej firmy. Poza tym, tu zagląda większość graczy, i tu się mogą najwięcej dowiedzieć, i najłatwiej uzyskać odpoiedź na pytania.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Tyfon

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 03, 2004, 03:03:06 pm »
Cielaq - znasz mnie i wiesz że mogę replikować, ale po poście Jankiela uważam że temat jest zamknięty - zapraszam na priv.
upię sobie karabin
I będę wszystkich kochał!
Kupię sobie karabin
I będę walczył o pokój!

Offline Johnny

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2004, 04:03:33 pm »
No , w końcu ktos dał reprymende ," bezstronnym" modom.

PRL Panowie sie skończył

 :)

Jankiel

  • Gość
Ocena pracy modow
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2004, 08:18:22 pm »
Zamykam temat. Oby było lepiej :)