trawa

Autor Wątek: Spider-Man Online  (Przeczytany 3996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawidos

Spider-Man Online
« dnia: Wrzesień 30, 2004, 10:03:12 pm »
Witam

Chciałbym zachęcić Was do odwiedzin polskiego serwisu o Spider-Manie. Jego adres to www.spiderman.tv.pl Można śmiało powiedzieć, że to jedyny tak duży serwis o Spider-Manie. Pracują nad nim ja czyli Dawidos, Majki, Gamart, Dengar, Crov i Madmax. Zobaczcie i powiedzcie co sądzicie. Może ktoś ma ochotę dołączyć do redakcji. Mój email : dawidos@poczta.onet.pl

Gorąco pozdrawiam

Dawidos
redaktor Spider-Man Online
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline Gashu

Spider-Man Online
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2004, 08:22:41 am »
Wrażenie w miarę pozytywnę, denerwuje tylko lekko brak treści (lub choćby jej części) newsa na stronie głównej. Teraz sukces/niepowodzenie serwisu zależy od tego, czy będzie on regularnie aktualizowany. Plus przydałoby się więcej "prawdziwych" artykułów.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline dawidos

Spider-Man Online
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2004, 10:47:12 am »
Co do systemu newsów to właśnie mieliśmy taki system, co pokazywał część treści newsa, ale czytelnikom się nie podobał :), więc zmieniliśmy :) A co do artykułów - co masz na myśli ?
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline anakin

Mi się podoba
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2004, 10:51:39 am »
Mi się podoba. Choć fanem Pająka nie jestem, tak więc zaglądać raczej nie będę, ale wygląda nieźle. Przejrzysty interfejs, sporo materiałów, ładna oprawa - jest ok. Życzę wytrwałosci w prowadzeniu.

Offline Gashu

Spider-Man Online
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2004, 12:01:39 pm »
Cytat: "dawidos"
A co do artykułów - co masz na myśli ?


np. więcej recenzji, opini itp. nie tylko "suche" streszczenia. Jako, że serwis jeszcze młody, to pewnie z czasem uzbiera się tego więcej.  Fajnie, gdyby również istniała możliwość komentowania konkretnych tekstów, nie tylko newsów na głównej stronie.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline dawidos

Spider-Man Online
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2004, 06:54:37 pm »
Dzięki za miłe słowa. Co do artykułów to ruszamy właśnie z działem recenzje komiksów. Jak zajrzysz w grudniu to pewnie już sporo tam będzie artykułów :) Niestety co do komentowania artykułów to nie za bardzo, ponieważ niestety zdarzają się głupie komentarze co do newsów. Zresztą Onet jest przykładem co daje wprowadzenie systemu komentarzy do artykułów :) A co sądzicie o dziale Bohaterowie ? Najmocniej nad nim pracowaliśmy :)
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

 

anything