trawa

Autor Wątek: Blade :wampire hunter  (Przeczytany 10935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abito_Galou

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:16:02 pm »
ekhem...co ja Webmaster - www.bladed.tk moge powiedzieć na temat tego filmu? :)
Pytajcie o co chcecie wiem wszystko  :twisted:

1. nie nie zostały wydane inne ,prócz wymienionych
2. Zgadnij? :)
3. Patrz wyżej
4. Deacon Frost :)
5. Hmmm nie? :) No k... pewka że tak :D
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Cujo

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:26:51 pm »
No nie... Nie wierze, ze nikomu sie B2 nie podobal... Nie mial zadnych ambicji na wysokich lotow kino, nie mial ich miec. Rezyser z gory powiedzial ze ma to byc w zalozeniu "another action popcorn movie" bez pretendowania do bycia czymkolwiek wiecej. Ale jako taki sie sprawdzil. Szybka, latwa fabula, rownie szybka akcja, masa rozpierduchy, efektow, dobrej muzy... Czego chciec wiecej od Blade'a? Moze zbyt duze oczekiwania mieli tu co poniektorzy? Ja do kina szedlem z braku czego innego do obejrzenia. Pomyslalem sobie "aaa... odklepie panszczyzne". I moze dlatego mi przypadl do gustu. Im wieksze oczekiwania, tym wieksze ewentualne rozczarowanie.
Macie jakies konkrente zarzuty? I prosze o darowanie sobie argumentu "ze wampiry w Bladzie to kaczki". Taka koncepcja swiata Blade'a. Mi tez nie pasuje, ale nie jest to argument przeciwko samemu filmowi i jego konstrukcji.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline themon-Felków Twórca

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:36:52 pm »
ależ ja wypraszam sobie sugestię, jakoby B II mi się nie podobał! podobał mi się i to bardzo. to, że wyliczyłem kilka jego wad nie świadczy o tym, ze mi nie podszedł. ja własnie takie filmy ubóstwiam (jak już zreszta pisałem). płaskie, akcyjne mocno, bez aspiracji do hollywoodzkiej psychologi postintelektualnej
   Kurczaczku---to, co łączy te tytuły to to, ze mi sie nie podobają. po prostu. bez wniku i oceny ogólnej. totalnie subiektywnie. wolę  po tysiąckroć komiksy Burnsa, McKeevera, czy Mignoli. tytuły wymienione traktuję tak mniej wiecej, jak holiłudzkie produkcje filmowe.

Offline Kurczaczek

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2003, 04:25:38 pm »
CUJO: ilm akcji Blade byl spox- fajne walki, fajne efekty, fajna muza- po prostu wole inne filmy, ale masz racje jako film "na jeden wieczor z popcornem" byl bardzo ok! Poszedlem na niego do kina od razu jak wszedl, choc wiedzialem, ze nie ma sie co spodizewac Wywiadu z Wampirem. Niemniej jednak uwazam, ze B1 byl lepszy- glownie dzieki Deaconowi i rewolucji jaka robil!!!  :twisted: Deacon rulez- jeden z najfajniejszych zlych w kinie w ostatnich latach!!!

themon-Felków Twórca: Moim zdaniem nie mozna stawiac tych komiksow tak po prostu w jednym rzedzie- nie podobaja Ci sie- ok, ale nie mow, ze jest to jakis okreslony typ komiksow- poniewaz sa rozne...

Poza tym nie zgodze sie, ze 100 naboi jest holyłudzkie, przy Techokaplanch tez bym sie klocil choc mniej.
...

Offline wilk

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2003, 05:11:49 pm »
Cytat: "Cujo"
No nie... Nie wierze, ze nikomu sie B2 nie podobal...

Jacy wszyscy? Jeszcze Themon i ja. Rowniez wypraszam sobie uogolnianie  8)
To ze uwazam ze B2 byl przecietny nie znaczy ze mi sie nie podobal. Jak wlasnie pisales ogladalem go bez absolutnie zadnego nastawienia, na nic nie liczylem. Widzialem juz w kinie lepsza rozrywke, ale widzialem tez gorsza. Dlatego pisalem ze dla mnie byl "calkiem niezly"

P.S.
Pookie - dzieki za info o muzie

Offline KoM@R

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 09, 2003, 06:23:49 pm »
Cytat: "wilk"
Cytat: "Cujo"
No nie... Nie wierze, ze nikomu sie B2 nie podobal...

Jacy wszyscy? Jeszcze Themon i ja. Rowniez wypraszam sobie uogolnianie  8)
"


NO I OCZYWISCIE JESZCZE JA....BLADE RULA!!!!!!!!!!!!!!!!!
mmmm....

Offline KoM@R

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 10, 2003, 08:34:08 pm »
CIEKAWOSTKA:
właśnie skonczyłem rysowac komiks :BLADE W POLSCE ;akt 1:dresiarze
 :P
jutro podam linki
mmmm....

Offline Abito_Galou

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2003, 12:39:40 pm »
Ja już narysujesz to co byś powiedział na umieszczenie go na www.bladed.tk? :D
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline KoM@R

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2003, 08:48:46 pm »
Cytat: "Abito_Galou"
Ja już narysujesz to co byś powiedział na umieszczenie go na www.bladed.tk? :D


z przyjemnością ...
mmmm....

Offline grifter

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2003, 08:28:57 pm »
I znowu ja się wyłamię z większości (musi być ktoś dziwny :mrgreen:) Otóż Obie części Balde podobały mi się bardzo. Oczywista sprawa, że nie miało to być kino ambitne, tylko rozrywkowe. I zadanie swe spełniło w 100 % Pierwsza część była ciut lepsza, jakby spójniejsza, ale dwójka też miała swoje plusy, bardziej dynamiczna :) Zresztąja jestem maniakiem kina i łykam sporo filmów (tych ambitniejszych też).

Co zaś się tyczy komiksów, to faktycznie adaptacje filmów w postaci komiksów wypadły gorzej niż średnio, a napewno mogą zniechęcić do obejrzenia filmów, jeśli ktoś sięgnął po komiksy najpierw.
A z występów Balde to przypominam sobie, że pojawił się kiedyś gościnnie w jednym z numerów Mega Marvela (nie pamiętam tytułu), to było o grupie kolesi co polowali na wamipry. Wogóle pojawiło się tam  kilka znanych postaci, ale naprawdę nie mogę sobie przypomnieć jaki to miało tytuł :(

Blade rule - to jest chłodny kolo 8)
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Kane

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 15, 2003, 08:56:44 pm »
Cytat: "grifter"
I znowu ja się wyłamię z większości (musi być ktoś dziwny :mrgreen:)

I to zawsze jesteś ty :D
odpisu chwilowo brak

Offline Abito_Galou

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:14:55 am »
Cytat: "grifter"


Co zaś się tyczy komiksów, to faktycznie adaptacje filmów w postaci komiksów wypadły gorzej niż średnio, a napewno mogą zniechęcić do obejrzenia filmów, jeśli ktoś sięgnął po komiksy najpierw.
A z występów Balde to przypominam sobie, że pojawił się kiedyś gościnnie w jednym z numerów Mega Marvela (nie pamiętam tytułu), to było o grupie kolesi co polowali na wamipry. Wogóle pojawiło się tam  kilka znanych postaci, ale naprawdę nie mogę sobie przypomnieć jaki to miało tytuł :(


Świt synów nocy  8)


Cytat: "grifter"


Blade rule - to jest chłodny kolo 8)      


potrafisz sie zarumienic?  :D
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline ponury_jay

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2003, 12:23:43 pm »
Blade pojawił się nawet w animowanym Spidermanie 8)

BTW. Czy tam nie powinno być vampire? Przez v?

Offline Abito_Galou

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2003, 02:18:28 pm »
powinno ale nie czepiaj sie szczegolow ;)
tak blade byl w spidey'im ale to byl jakis nedzny blade - kumpel w ogole myslal ze on jest bialy po tym jak gp tamzobaczyl. zreszta mam figrke blade'a ze spidermana wlasnie :>
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline grifter

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:24:24 pm »
Abito_Galou: widze, że łapiesz o co mi chodzi :mrgreen: Blade to jest poważny gracz a nie jakiś tam mamisynek  8)

I dzięki za przypomnienie tytułu komiksu w którym Blade wystąpił...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)