trawa

Autor Wątek: Polska Liga Baldurs Gate.  (Przeczytany 4680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PIOTROSLAV

Polska Liga Baldurs Gate.
« dnia: Październik 18, 2004, 10:31:35 am »
Zapraszamy wszystkich chetnych chcących stanąć w szranki na ziemiach Forgotten Realms na oficjaną strone świeżo załóżonej ligi Baldurs Gate.

http://www.ligabg.awt.conect.pl/
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Achilles

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2004, 01:11:01 pm »
Nie wiem ale czy będą ajieś filmy z tego? To się znaczy najbardziej spektakularne wlaki?

Pozdro.
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Neo

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2004, 08:56:51 pm »
Witam!
Chyba znowu zaczne grać w Baldura...
Pozdro!
img][/img]

Offline Karry

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2004, 03:28:45 pm »
HAHA w N. Gildii też nabór robicie?
No to milusi. Ale i tak zasady ligi są do bani.
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal

Offline Filip

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2004, 08:23:39 pm »
Przede wszystkim mag na 30 poziomie zmasakruje wszystko, rzucasz zatrzymanie czasu w zatrzymaniu czasu i tak co chwila wywalając kilogramy czarów w przeciwnika. Rzecz jasna mag ma szatę vekny. Jaka jest w tym radocha ? :|
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Karry

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2004, 09:31:52 pm »
Taka, że, przeciwnik też może coś w tym czasie zrobić, poza tym używany jest mod Riklaunima do walk 1vs1 a tam to chyba takie rzeczy jak plugawce działąją na rzucającego (może się mylę?) Walka odbyw się na specjalnej platformie na której generowane są potwory (lisze smoki itp)
Chyba, że Rik z tego zrezygnował...
Zasady są do bani, bo praktycznie rzadnych modów nie można mieć. A ja na przykłąd nie mam postaci które nie byłyby efektem modów i muszę przechodzić bg2 od nowa jeśli chcę brać udział. I w dodatku w nudnej wersji bez modów.
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal

Offline PIOTROSLAV

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2004, 11:14:26 am »
Ja nie miałem wpływu na zasady ligi (osobiscie byłem za postaciami ok. 5-9levelowymi). Jeśli ktoś uważa że któraś z zasad jest niepotrzebna, bądź zła moze napisac o tym na stosownym forum. Gwarantuję że post zostanie rozpatrzony.

Co do filmików, to nie dostałem jeszcze odpowiedzi, lecz podejrzewam że jesli ktos bedzie dysponował odpowiednim programem to czemu nie?
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Raven

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2004, 02:37:58 pm »
Cytat: "Karry"
i muszę przechodzić bg2 od nowa jeśli chcę brać udział. I w dodatku w nudnej wersji bez modów.
:/ Przeciez możesz zrobic postać Shadow Keeperem?? Albo ją ewentulanie zmodyfikować,żeby spełniała warunki uczestnictwa. Mi się zabawa nawet podoba, i może również odkurzę swoje pudełeczkoz Baldurem...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline PIOTROSLAV

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2004, 11:47:10 am »
Cytuj
Nie wiem ale czy będą ajieś filmy z tego? To się znaczy najbardziej spektakularne wlaki?


Potwierdzam oficjalnie, o tym, że filmiki będa dostępne.
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Karry

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2004, 11:03:26 pm »
Cytat: "Raven"
Cytat: "Karry"
i muszę przechodzić bg2 od nowa jeśli chcę brać udział. I w dodatku w nudnej wersji bez modów.
:/ Przeciez możesz zrobic postać Shadow Keeperem?? Albo ją ewentulanie zmodyfikować,żeby spełniała warunki uczestnictwa. Mi się zabawa nawet podoba, i może również odkurzę swoje pudełeczkoz Baldurem...


Shadow Keeper jest kategorycznie zakazany, nie ważne w jakim celu.
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal

Offline Raven

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2004, 08:26:54 pm »
?? No i jak sprawdzisz czy ktoś zrobił sobie postać Shadow Keeperem czy nie?? przecież edytować możesz wszystko! Więc tutaj musze powiedzieć,że zasada ,,nie używaj Shadow Keepera" jest beznadziejna:/ Tu chodzi o sprawdzenie umiejętności graczy w pojedynkach, a nie o ich cierpliwość i sumienność podczas przechodzenia gry. Poza tym ja bym skomplikował nieco punktację. Niektóre klasy są wyraźnie silniejsze od innych, i należałoby to uwzględnić:/
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Karry

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 24, 2004, 07:17:35 pm »
Tak, to jest uwzględnione. NIe wiem jak sprawdzić, czy się używało keepera czy nie, ale jest powiedziane, żeby tego nie robić. To nie jest uczciwe, bo możesz sobie dodać cechy jakie chcesz itp.
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal

Offline Raven

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 25, 2004, 11:00:07 am »
No, jak ktoś ma same 18, to mozna przypuszczać ,że oszukiwał. Ale przecież poprzez grimoiry z BG1, i maszyne Luma S. można było uzyskać nieźle przepakowane statsy. Z resztą i tak w pojedynkach Charyzma się do niczego nie przyda, magowie zawsze będą mieli INT 18, a wojownicy Siłę i Kondycję 18 (no, albo i więcej). inne rzeczy się nie przydadzą.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Karry

Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 25, 2004, 06:00:38 pm »
Mądrość daje modyfikatory.... a postacie z bg też są nie dozwolone, radzę wczytać się w regulamin. (chociaż to z postaciami z bg1 mają chyba zmienić...)
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal

Offline smocza Leia

Re: Polska Liga Baldurs Gate.
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 30, 2005, 04:48:06 pm »
Cytat: "PIOTROSLAV"
Zapraszamy wszystkich chetnych chcących stanąć w szranki na ziemiach Forgotten Realms na oficjaną strone świeżo załóżonej ligi Baldurs Gate.

http://www.ligabg.awt.conect.pl/

Tiaaa... Tylko jest mały problemik, owa strona, na której jest to niby napisane, nie działa! :evil:  Może zmienili adres? Jeśli tak to podajcie go!
toś kto pokonuje innych jest silny. Ktoś kto pokonuje siebie jest potężny...