Autor Wątek: Turnieje  (Przeczytany 12568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xioze

Turnieje
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 13, 2004, 08:41:14 pm »
Oczywiście że będe :D

Offline potworek

Turnieje
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 13, 2004, 08:52:20 pm »
Ja też będę. Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. Przy okazji wypróbuję swoją nową armię - GONDOR. Drżyjcie słudzy ciemności. :)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Darulus

Turnieje
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 14, 2004, 07:15:23 am »
Ja też będę (wczoraj wysłałem swoją rozpiskę). Do akcji wkroczy mój Mordor. Sam jestem ciekaw co potrafią same orki.

Offline Lu-trz

Turnieje
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 14, 2004, 08:15:26 am »
Same ? Zupełnie same ? Żadnego trola, nazgula ?
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Darulus

Turnieje
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 14, 2004, 09:14:55 am »
A jak, jak ginąć to z pięśnią na ustach. Tak naprawdę chcę zobaczyć na co stać orki. Każde ich wzmocnienie powodowałoby niemiarodajność mojego testu.

Offline Glorfindel

Turnieje
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 14, 2004, 10:16:44 am »
mam już 10 rozpisek ( 5 zła i 5 dobra)  :D
a to zdecydowanie nie wszyscy,którzy się zapowiadali :D
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline drachenfeles

Turnieje
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 14, 2004, 11:51:31 am »
mam prośbę, postarajcie się w tym temacie trzymać się bardziej ogłoszeń itp i nie śmiecić tekstami w stylu 'będę' albo 'mam już rozpiskę'.

Offline Lu-trz

Turnieje
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 14, 2004, 01:49:54 pm »
Glor - podeślę Ci nowa rozpiskę chociaz nie wiem czy będę (wybacz Drach żyje w pośpiechu)  :cry:
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Haldir z Lothlorien

Turnieje
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 14, 2004, 09:28:16 pm »
Cytat: "Glorfindel"
spodziewam się też silnej ekipy z Siedlec ( mam nadzieję,ze dojadą)


Jeżeli nie walnie meteorty, nie zejdzie lawina, lub nie roztąpi się ziemia :D A tak serio to będe, chyba, że starszemu samochód buchną (odpukać) ;)

przytacham ze sobą Valadira, być omżę przyjedzie jeszcze 2 innych grazcy, ale to już ich prywatna sprawa-> terim przed świetami

Cytat: "drachenfeles"
mam prośbę, postarajcie się w tym temacie trzymać się bardziej ogłoszeń itp i nie śmiecić tekstami w stylu 'będę' albo 'mam już rozpiskę'.


To jest trudne, biorąc pod uwagę, że trzeba się zgrać potwierdzić i ustalić, temat jest lekko chybiony bo się wszystjkie turnieje mieszają :/ lepsze sa piojedyncze pod nadzorem

Cytat: "Lu-trz"
Glor - podeślę Ci nowa rozpiskę chociaz nie wiem czy będę (wybacz Drach żyje w pośpiechu)


Mam nadzieję, żę będziesz, może na Ciebie trafie, bo mnie wszyscy straszą Twoim Isengardem


BTW: Rozpiske podeśle w środę, albo najpóxniej w czwartek, jak dojcdzie paczka z figsami :D
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Lu-trz

Turnieje
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 15, 2004, 08:21:06 am »
Sam też się go boję  :shock: !
Wczoraj w nocy skonwetował HE na orki  :evil:
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Glorfindel

Turnieje
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 15, 2004, 08:26:39 am »
Cytat: "drachenfeles"
mam prośbę, postarajcie się w tym temacie trzymać się bardziej ogłoszeń itp i nie śmiecić tekstami w stylu 'będę' albo 'mam już rozpiskę'.


a prosiłem,zeby założyć oddzielny topik dla tego turnieju...
no i masz :p
a tak by wszystko było w porządku
zainteresowani mogliby tu sobie ''śmiecić'', a ludzie niezainteresowni nie zglądaliby do tego topiku. Proste prawda?
ale ''ordnung must sein''... szkoda...
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Darulus

Turnieje
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 15, 2004, 09:48:19 am »
Dobrze byłoby aby kiedyś nasze turnieje miał taką podobną oprawę
http://www.thelastalliance.com/index.php?pid=disparticle&catid=4&subid=24&artilceid=910

Offline Mads

Turnieje
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 15, 2004, 07:36:17 pm »
Heh.. tylko pomarzyć. :?

Wracając do sprawy to wysłałem rozpiskę Isengardu, niestety nie napisałem swoich danych osobowych  :doubt:   kompletnie wyleciało mi to z głowy...
no to tak;
Jakub 'Mads' Olbryś - reprezentant licznej - jednoosobowej grupy z Piaseczna. :p

Haldir ty się tylko spróbój nie stawić! Jak spadną meteoryty to choćby na piechotę do Siedlec polecę byle, aby rewanż zagrać... :D
t!ffme!ster...

Offline Haldir z Lothlorien

Turnieje
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 17, 2004, 06:22:32 am »
Rozpiske wysłałem jako plik .rst

Jeżeli wolisz, żebym to do Exela przepisał daj znać
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Glorfindel

Turnieje
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 18, 2004, 11:03:39 am »
rozpisek mam tyle,że sam nie wiem ilu Nas będzie :D

kilka osób chyba zapomniało,że rozpiske się wysyła przed turniejem
bo namiętnie ze mną korespondują i zapewniają o przybyciu, a rozpiski jak nie ma tak nie ma ( nie chodzi mi o nikogo z tego Forum!)

jeśli wszyscy się zjawią powinno być 18-20 osób :D  :D  :D

osoby, którym obiecałem pożyczyc figurki niech nie panikują-o wszystkim pamiętam :D

nie odbieram już dziś maili!!!!
wszlelkie pytania telefonicznie 888 795 813

pozdrawiam

Michał ''Glorfindel'' Molenda
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything