Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 576009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3825 dnia: Październik 08, 2010, 06:45:09 am »
Z miny Aizena jak zobaczył ostateczną Getsugę można wyczytać, że przed tem jej nie widział, więc raczej nie na nim...
Nie mogę się doczekać tego Gaidena.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3826 dnia: Październik 08, 2010, 09:11:32 am »
No powinno to być ciekawe z tego nawet względu, że jest kapitanem który utracił moc.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3827 dnia: Październik 08, 2010, 03:48:56 pm »
Możliwe że nie pamiętam, ale kiedy było powiedziane, że starszy Kurosaki był kapitanem..?
Przecież nawet Yamamotor go chyba nie pamiętał (bo by kojarzył Ichigo)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3828 dnia: Październik 08, 2010, 06:54:15 pm »
Na w walce z Fisheren na ramieniu miał strzępek haori (rozdział 188) i do tego sam wspomniał, że shinnigami na poziomie kapitana mogą zmniejszać swój miecz, bo normalnie byłby wielkości budynku.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3829 dnia: Październik 08, 2010, 07:08:59 pm »
Ukitake gdy pierwszy raz zobaczył Ichigo skojarzył go chyba z Isshinem, (scena gdzie Ichigo walczy na moście z Byakiem) Gdy go zobaczył zdziwił się i powiedział coś w stylu "Czy to możliwe..." na co Byak odpowiedział coś aka "żadnego pokrewieństwa, przynajmniej nie z tym kim myślisz senpai" Z czego wynika że starsi kapitanowie znali Isshina, to że nie kojarzyli nazwiska nic nie oznacza bo w Japonii jest tak że w czasie małżeństwa jeśli jeden z małżonków ma wyższy status społeczny. drógi przyjmuję jego nazwisko, więc zdarza się że mężczyzna przyjmuje nazwisko kobiety. Pewnie tak było też z Isshinem, no albo ewentualnie mógł zmienić nazwisko kiedy trafił do prawdziwego świata. Pewnie wszyscy w SS sądzili że zginął wtedy gdy użył ostateczną Getsuge, bo nie mogli wyczuć jego reiatsu a on bez mocy shinigami trafił do świata żywych ;d
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3830 dnia: Październik 08, 2010, 07:12:08 pm »
Na moście to Akurat Ukitake zdziwił się, bo Ichigo bardzo przypominał Shibę Kayena z jego oddziału. Dlatego właśnie Byakuya powiedział, że nie ma między nimi żadnego pokrewieństwa.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3831 dnia: Październik 19, 2010, 07:18:50 pm »
293 - bardzo mocno polecam ten odcinek. to co wszystko mi sie w mandze nie podobało w anime jest genialne ;0

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3832 dnia: Październik 19, 2010, 09:34:16 pm »
Już od dawna nie oglądałem anime (stanołem na drugim sezonie fillerow z mieczami) więc z ciekawości, na czym stoi akcja w tym 293 odcinku? :)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3833 dnia: Październik 19, 2010, 11:19:17 pm »
Odcinek jest o tym jak wszyscy rzucili się na Aizena aby nie użył zdolności swojego miecza na Ichigo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3834 dnia: Październik 20, 2010, 06:09:02 pm »
325 101018 BLEACH the movie JIGOKUHEN cm a właśnie a propo tego co pokazuje zwiastun 4 kinówki.  Jeśli jest ss i jest coś tam gdzie jest król i odział 0. To jest i HM i jest i piekło gdzie jest ten cały bug i vl::P co myślicie>?

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3835 dnia: Październik 20, 2010, 08:14:44 pm »
Ja tam nie wiem i w sumie jak zwykle oleję anime, ale muzyczka ma fajnego powera i na 90% gra ją ten sam zespół co robił 1 op do Soul Eatera "Resonance" zespół TM Revolution, o ile mnie słuch nie myli.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3836 dnia: Październik 20, 2010, 09:50:37 pm »
Ja pewni obejrzę, a potem jak zwykle usunę. Poza walkami nic nadzwyczajnego nie ma się co spodziewać...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3837 dnia: Październik 26, 2010, 05:32:08 pm »
294 - świetny epek polecam.. Dziadek w pełnej krasie pokazuje co znaczy słowo KAPITAN. Przy nim aizen wyglądał na zwykłego chłopca na posyłki.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3838 dnia: Październik 27, 2010, 06:47:16 pm »
Przeleciałem tak na szybkiego chapter to w całości przegadany aby ostatnie dwie strony to autor coś przy świrował.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3839 dnia: Październik 27, 2010, 07:59:57 pm »
Miałem dacz sobie już spokój z Bleachem ale jednak skusiłem się na nowy chapter.O dziwo nawet podobało mi się. Miło było zobaczyć powrót do szkolnych klimatów z czasów początku serii.Zobaczyć postacie w ich trochę starszych wersjach(zwłaszcza siostry Ichigo).Podobały mi się też rozważenia Ichigo nad jego utraconymi mocami i jego obecną pozycją.Znowu zachowywał się jak na początku serii.Na ostatniej stronie autor faktycznie jednak przyświrował. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything