trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 576054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3870 dnia: Listopad 25, 2010, 04:32:24 pm »
Info o tym filmie już latają od jakiegoś czasu...po za fajnym utworkiem (muszę go poszukać co, kto i w full wersji), no i "duper" CG efektami, raczej nic więcej nie zaoferuje. Jak dla mnie wyciąganie kasy i żerowanie na fanach.

Ale może się mylę.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3871 dnia: Listopad 25, 2010, 05:39:04 pm »
Jak znajdziesz ten utwór dasz znać?


Jak mówicie tajemnica postaci urahary i ischina są powiązane jakoś szczególnie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2010, 05:44:36 pm wysłana przez Jackal »

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3872 dnia: Listopad 25, 2010, 06:23:22 pm »
Facet ktróy przyniósł ramen wyglądał dla mnie podobnie do nr1 Espady, a teraz pojawia się facet z opaską na oku skojarzył się z barraganem (pewnie błędnie, wszystko przez brak jednego oka)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3873 dnia: Listopad 25, 2010, 07:13:19 pm »
Jak znajdziesz ten utwór dasz znać?
Proszę bardzo: T.M. Revolution - Save The One, Save The All

Poznałem ten wokal z Gundama seeda. O nawet YT dokleję :)

T.M. Revolution Save The One, Save The All

Co prawda pełny utwór już nie robi takiego wrażenia.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3874 dnia: Listopad 25, 2010, 10:02:01 pm »
Jak rozdziały ze świata żywych są nudne tak hell arc special zapowiada ciekawe wydarzenia. I espada nie powiedziała ostatniego słowa :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3875 dnia: Listopad 25, 2010, 10:06:22 pm »
I znowu pojawia się nowa zgraja dziwaków ni z gruszki ni z z pietruszki. Może tym razem są to jacyś Shinngami strzegący piekła. Jedno jest pewne. Raczej nie przepadają za Uraharą.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3876 dnia: Listopad 26, 2010, 08:32:17 am »
Hel arc ciekawy jak nie wiem. Ludzie tam będący szukający mocy by wyjść. Czyżby uliqiora był odpowiedni do tego :) - spekulacje aby.


Dobrym tropem idziesz hollow. W sumie racja wiemy aby, że urahara był schnigami jak i ischin.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3877 dnia: Listopad 26, 2010, 10:28:50 am »
Nie interesowałem się kinówką, ale może ktoś wie, co tam robi Uleq..? :shock:

Co do nowego rozdziału, znowu dżaźni mnie, że mamy znów wuchtę nowych postaci... Cała ta akcja jest identyczna jak poznanie Vizardów...
Facet z wąsem przypomina mi kucharza Urachary, ta laska to już jest chyba 50 laską o takim charakterze, na co komu tyle postaci skoro różnią się tylko wyglądem, np. Apache, Lolly lub chociażby szefowa Ichigo i pozostałe 47 innych lasek...
A ich wielki szef to widać, że Aizena za dużo się naoglądał...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3878 dnia: Listopad 26, 2010, 01:14:10 pm »
Właśnie w chapterze hel arc.  mamy aizena w krótkich włosach.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3879 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:07:41 pm »
Nowy chapter. Inoue zdaje się zyskała jakąś osobowość. Poza tym cały czas "zapowiada" się na  jakąś akcję ale dziać to się nic nie dzieje.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3880 dnia: Grudzień 02, 2010, 11:03:55 pm »
Chapek fajny, fajny tylko nic więcej poza pytaniami. Przydała by się jakaś choć jedna informacja, bo już od dawna jak ichigo wrócił z SS było zachwiane czy wie kto to urahara. I nawet teraz jest to dobitnie pogłębione, ale nic nie powiedziane.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3881 dnia: Grudzień 02, 2010, 11:12:12 pm »
Inoue zawsze była fajna... a raczej gagi w jej wykonaniu, choć teraz zdaje się może zagrać jakąś większą rolę. Tak po za tym to chapter jak chapter, nic nowego, sporo starego, ot, coś się kręci wokoło Truskawki, to reszta rabatki pędzi się dowiedzieć co jest grane. Cukinia wpada pierwsza ale nic się nie dowiaduje, za to pietruszka dostaje z motyki i obcina natkę.
Pytanie co w tym czasie robi stary burak i jaką rolę zagrają pozostałe dwie poziomki, zwłaszcza Karin.

Ok, poniosło mnie :smile:
A tak po za tym, czy mi się zdaje, czy laski jakoś fajniej teraz wyglądają niż na początku. A może to lepsza kreska.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3882 dnia: Grudzień 03, 2010, 07:01:28 am »
Poza ostatnimi stronami raczej nic ciekawego jak dla mnie. To już nie ten sam bleach co kiedyś...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3883 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:17:43 am »
To prawda, akurat.
Ale przynajmniej jest ciekawiej niż do nie dawna.

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3884 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:08:36 am »
Imo to właśnie jest ten dawny bleach - dużo rozmów, skupienie się na więziach między bohaterami(ta.  :wink: ) i zapowiadanie akcji.
Seria zatoczyła kółeczko a wy pamiętacie tylko rok z espadą.

 

anything