Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 576006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3885 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:09:54 am »
Tylko, że nawet w tych przegadanych starych rozdziałach coś się działo, a tu same rozmowy, które nic nie wnoszą.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3886 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:24:08 am »
Czy ja wiem, na początku było tak samo, nic nie wiadomo, było kilka pytań, choć dość szybko było to wyjaśniane. Ale zakładam iż teraz też niedługo zacznie się sprawa wyjaśniać, a jak to nastąpi to akcja poleci lawinowo. Tylko patrzeć jak będziemy mieć 666 chapter i 5 Aizenów. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3887 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:43:17 am »
Nie czytałem Wybielacza już kilka tygodni ale przeczytałem na forum o "powrocie do korzeni" i się skusiłem.Obecny arc bez wątpienia jest,jak na razie, dużo ciekawszy od poprzedniego.Odkąd Aizen przepadł i powróciły szkolne klimaty znów da się to czytać niemniej jednak nie porywa mnie to już tak jak kiedyś.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3888 dnia: Grudzień 04, 2010, 10:02:16 am »
Co myślicie:

 Motyw hell chapter odczułem dziwne powiązanie z przyszła mangi, urahara i ischinem. Pomimo, że to promocja kinówki.

Ciekawe czy w kinówce zobaczymy ulq'a w piekle? I to jego siłą się uwolnią? - osobiście taki motyw bardziej by mi odpowiadał niż ichigo.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3889 dnia: Grudzień 04, 2010, 02:44:17 pm »
A ja bym chciał tym razem zobaczyć jak porywają Ichigo, a Orihime i reszta lasek pędzi mu na ratunek do piekła. Czyli jakby babska wersja "pierwszego" Wybielacza.
Inoue jako główny uber hero... byłaby z tego niezła komedia. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3890 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:46:13 pm »
I tak jedyną panienką, która potrafi komuś porządnie dokopać jest Yoroichi... Wszystkie inne przegrywają w przedbiegu ;-)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3891 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:14:06 am »
Soi-Fon też może co nie co pokazać, w końcu była uczennicą Kocicy :D Ale po za nia i Yoroichi, dodałbym jeszcze panią kapitan 4 oddiału, co wszyscy się jej boją, na razie nie pokazała nic w walce, ale może potrafi coś więcej.
No jest jeszcze Kukaku, w sumie też nie pokazała co potrafi, ale jej powiedzmy, fajerwerki mogą też zadziałać.

A tak po za tym to mamy cały peleton, począwszy od Ruki, na BigCycu kończąc, choć laski raczej za bardzo nie błysły.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3892 dnia: Grudzień 05, 2010, 04:11:27 pm »
Jeszcze zostaje 1/2 Hyori i Yaromaru Lisa z drużyny Vizardów. Wystarczy, że założą maski i też potrafią zrobić niezłe spustoszenie. Ciekawe swoją drogą co z nimi jest to walce z Aizenem. Czy dalej pozostali na Ziemi czy może wrócili do Soul Sociaty...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3893 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:29:22 pm »
Autorowi chyba brak pomysłu z tym uraharo i ischinem i cało reszto. W chapterze pokazuje "picie herbaty i  spacerki" czyli to co nie wymaga jakiegoś wyjaśniania.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3894 dnia: Grudzień 10, 2010, 08:45:27 am »
Kolejny rozdział bez akcji...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3895 dnia: Grudzień 19, 2010, 08:15:57 am »
Tite Kubo: “I’ll Keep Bleach Going For At Least 10 Years” Ktoś się cieszy?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3896 dnia: Grudzień 19, 2010, 09:57:59 am »
mmmmmmmmmm nie wiem czy dobrze zrozumiałem tite będzie ciągnął bleacha przez 10lat?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #3897 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:03:05 am »
Podobno "fabuła" jest dopiero w połowie opowiedziana.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3898 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:41:21 am »
rozumiem że Berserk ciągnie się przez tyle lat, ale nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Bleach. Ta fabuła na prawdę jest taka świetna i wielowątkowa?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3899 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:42:36 am »
o.0 dobra.
Czyli jak by bleach skończył się na sadze SS to praktycznie by była namiastka fabuły ?