Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1350 dnia: Kwiecień 15, 2009, 12:39:48 pm »
Ending bardziej mi się podoba niż poprzedni. Opening też fajny choć szkoda, ze nie ma vizardów. Do tańców zamiast Rukki mogli dać Matsumoto z Inoue. Lepiej się razem komponują.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1351 dnia: Kwiecień 15, 2009, 01:50:07 pm »
Ogólnie bleach ma bardzo przyzwoite openingi.Były tylko średnie,zadowalające i dobre.Słabych sobie nie przypominam. 
Ano święta racja. A już pierwszy op do Bleacha, "*~Asterisk~" jest moim ulubionym i jednym z ulubionych openingów anime w ogóle.

Do tańców zamiast Rukki mogli dać Matsumoto z Inoue. Lepiej się razem komponują.
Ja Ci tu dam mi Rukię chcieć wywalać! Rukia ma być zawsze i wszędzie! ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1352 dnia: Kwiecień 15, 2009, 01:53:21 pm »
Ending bardziej mi się podoba niż poprzedni. Opening też fajny choć szkoda, ze nie ma vizardów. Do tańców zamiast Rukki mogli dać Matsumoto z Inoue. Lepiej się razem komponują.
racja.

Ja Ci tu dam mi Rukię chcieć wywalać! Rukia ma być zawsze i wszędzie! ^^
e tam, tak ostatecznie to tak.  8)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1353 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:27:52 pm »
Ja Ci tu dam mi Rukię chcieć wywalać! Rukia ma być zawsze i wszędzie! ^^

Tylko, że Rukii brakuje pewnych atrybutów, które bardzo rzucają się w oczy w takich tańcach  :sad:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1354 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:38:00 pm »
Tylko, że Rukii brakuje pewnych atrybutów, które bardzo rzucają się w oczy w takich tańcach  :sad:
no właśnie, w takim tańcu rukia się nie spełnia. Co innego matsumoto.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1355 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:42:23 pm »
Wiecie, nie wszyscy potrzebują wielkich piersi i krągłości ^^ Kubo Tite zapewne stworzył tak różne dwie najważniejsze postacie kobiece właśnie dlatego żeby dogodzić wszystkim, można sobie wybrać ^^ Więc wy sobie patrzcie na tańczącą Inoue ze skaczącymi... włosami... xD a ja będę się wgapiał w malutką, słodziutką Rukię, o! ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1356 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:44:05 pm »
Wiecie, nie wszyscy potrzebują wielkich piersi i krągłości ^^ Kubo Tite zapewne stworzył tak różne dwie najważniejsze postacie kobiece właśnie dlatego żeby dogodzić wszystkim, można sobie wybrać ^^ Więc wy sobie patrzcie na tańczącą Inoue ze skaczącymi... włosami... xD a ja będę się wgapiał w malutką, słodziutką Rukię, o! ^^
wiem, wiem ale prawda jest taka, że patrzeć to ja wole na te "krągłe". Ale co do czego to wybrałem  to drugie  :p - nie wiem czemu(widocznie drugi ze mnie kurosaki co leci na takie )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 03:48:33 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1357 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:50:28 pm »
Ja też wole jakoś te z dużymi...oczami.Zresztą Rukia ma 150 lat więc mogła by być waszą pra-pra babką  :lol: .A tak poważnie to dobrze że postacie są różnorodne.W takim Sekirei gdzie wszystkie  są zbudowane jak Matsumoto robi to nie poważne i nierealistyczne wrażenie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1358 dnia: Kwiecień 15, 2009, 04:09:34 pm »
W takim Sekirei gdzie wszystkie  są zbudowane jak Matsumoto robi to nie poważne i nierealistyczne wrażenie.
podobne odniosłem wrażenie oglądając ikkitosuen 3

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1359 dnia: Kwiecień 15, 2009, 05:14:13 pm »
Zresztą Rukia ma 150 lat więc mogła by być waszą pra-pra babką
W przypadku Rukii byłbym w stanie to zaakceptować xD

(widocznie drugi ze mnie kurosaki co leci na takie )
Znaczy na jakie bo nie do końca zrozumiałem... No w każdym razie Ichigo leci na Rukię i taka jest prawda. Inoue to przyjaciółka ^^ Ja tam kibicuję jego związkowi z Rukią xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1360 dnia: Kwiecień 15, 2009, 05:54:17 pm »

Znaczy na jakie bo nie do końca zrozumiałem...
napisałem, że te drugie tzn. marze o takiej inoue ale jak co do czego biorę rukie  :p

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1361 dnia: Kwiecień 15, 2009, 06:05:49 pm »
A to dobrze zrozumiałem, sory, myślałem po prostu że nie zczaiłem bo właśnie wynikało z tego że Rukię, nie spodziewałem się ^^

Już zostawiając opening i ending i Rukię z Inoue to sam odcinek bardzo mi się podobał. Zdziwiło mnie pojawienie się na poczatku tego Shinigami, który na samym początku serii pojawił się wtedy kiedy Ichi walczył z Grand Fisherem. Nazywa się... ee.. Saidou Eikichirou. Tak sobie myślę, że może pojawienie się go teraz było wstępem do przyszłego fillera. Może ten Shinigami będzie jednym z jego bohaterów. Jeśli tak to jak dla mnie spoko bo podobał mi się wtedy z Grand Fisherem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1362 dnia: Kwiecień 15, 2009, 07:06:26 pm »
że Rukię, nie spodziewałem się ^^

ja też  8)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1363 dnia: Kwiecień 15, 2009, 08:38:44 pm »
malutką, słodziutką Rukię, o! ^^
Co ma głos jak menel spod monopolowego. xD

Ale fakt zapewne Tite ją stworzył taką by była pewnym zaprzeczeniem większości animców, gdzie główna bohaterka musi mieć odpowiednie walory. Po za tym nikt nie spodziewa się iż takie małe coś, może przy...lić z taką siłą (myślę o shikaiju). No i ten głós...wyobraźcie sobie, piękny poranek, ptaszki cierkają, Wy się budzicie, spoglądacie w bok, a tam, mała, słodka Rukia, mówi (swoim twardym głosem) "dzień dobry, jak? wyspałeś się?"

Osobiście chyba już wolałbym Halibel ujrzeć niż Rukię usłyszeć. :P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1364 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:03:23 pm »
wyobraźcie sobie, piękny poranek, ptaszki cierkają, Wy się budzicie, spoglądacie w bok, a tam, mała, słodka Rukia, mówi (swoim twardym głosem) "dzień dobry, jak? wyspałeś się?"
Ech, piękne wyobrażenie... dzięki Tobie będę miał dzisiaj miłe sny ^^

Co do głosu Rukii to ja bardzo go lubię, podoba mi się i tyle. Jackal kiedyś wkleił tutaj link do sceny na YT zawierającej jedno imię wykrzyczane przez Rukię jako dowód na okropność jej głosu. No sorry ale przy takim jednym wyciętym okrzyku to każdy może zabrzmieć conajmniej dziwnie. Rukia kiedy chce mówi twardym, szorstkim głosem ale kiedy chce mówi też głosem spokojnym, bardzo pięknym. Jak u każdego człowieka zależy to od jej nastroju, od bierzącej chwili. Jak pisałem ja bardzo lubię jej głos i biję za niego pokłony Pani Fumiko Orikasie. To jedna z moich trzech ulubionych kobiecych seiyu, w sumie to chyba jest u mnie na drugim miejscu za Megumi Hayashibarą.

 

anything