trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1365 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:12:40 pm »


. Jackal kiedyś wkleił tutaj link do sceny na YT zawierającej jedno imię wykrzyczane przez Rukię jako dowód na okropność jej głosu. No sorry ale przy takim jednym wyciętym okrzyku to każdy może zabrzmieć conajmniej dziwnie. Rukia kiedy chce mówi twardym, szorstkim głosem ale kiedy chce mówi też głosem spokojnym, bardzo pięknym.
często to jej się zdarza.... :p

a co do epka bardzo podobna była w nim scena jak i teraz obecnie w mnadze ten sam tekst i gest ręką "czy się boisz?". Widocznie można to odnieść, że przed śmiercią Uleq chciał się jeszcze upewnić co do jej wierzeń czy dalej tak myśli.


Dalej podczas ataku dziadka jako jedyny zdziwiony był primera espada czyżby wyczuł potencjał 1 kapitana? bo reszta jest za dumna by to dostrzec.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1366 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:23:27 pm »
a co do epka bardzo podobna była w nim scena jak i teraz obecnie w mnadze ten sam tekst i gest ręką "czy się boisz?". Widocznie można to odnieść, że przed śmiercią Uleq chciał się jeszcze upewnić co do jej wierzeń czy dalej tak myśli.
Identyczne odniosłem wrażenie.

Dalej podczas ataku dziadka jako jedyny zdziwiony był primera espada czyżby wyczuł potencjał 1 kapitana? bo reszta jest za dumna by to dostrzec.
To raczej nie jest sprawa dumy tylko chrakteru. Stark wydaje się dość bezpośredni, nie kreuje się na potężny kawałek betonu tylko pokazuje swoje reakcje. Halibel raczej nie jest taką zadufaną panią by sobie olewać dziadzia Yamę. Pamiętam dobrze kiedy obserwowała walkę Ichigo z Grimmjowem. Tam też nie dawała po sobie niczego poznać ale była pod wrażeniem siły Ichigo. Teraz pewnie było tak samo tyle że taki ma już ona charakter że nie okazuje ona zbytnio swych emocji. Jedyny, przy którym mogę się zgodzić z tą wynisłą dumą, to Barragan. Ten dziadek od samego początku strasznie się wozi i obnosi jakby był ponad samym Aizenem. Ale skoro silniejszy od niego Stark był pod wrażeniem popisu Yamamoto to tymbardziej Barragan powinien na niego uważać.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1367 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:55:19 pm »
Ech, piękne wyobrażenie... dzięki Tobie będę miał dzisiaj miłe sny ^^
Polecam się na przyszłość ^^

pokłony Pani Fumiko Orikasie. To jedna z moich trzech ulubionych kobiecych seiyu, w sumie to chyba jest u mnie na drugim miejscu za Megumi Hayashibarą.
To widzę, że wielkie umysły myślą podobnie. Też lubię tą seiyu, choć dałbym jej chyba 3 miejsce, sam nie wiem. Ale mimo wszystko nie zamieniłbym głosu Ruki na żaden inny, o bez tego Bleach nie byłby tym samym.
Ta pamiętna scena z pod szpitala jak Rukia udawała tego Don korniszona (czy jak mu tam było). BUHAHAHA. xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1368 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:08:22 pm »
Polecam się na przyszłość ^^
^^

Ale mimo wszystko nie zamieniłbym głosu Ruki na żaden inny, o bez tego Bleach nie byłby tym samym.
Ano nie byłby ^^

Ta pamiętna scena z pod szpitala jak Rukia udawała tego Don korniszona (czy jak mu tam było). BUHAHAHA. xD
Hah, ze wszystkich zabawnych scen w Bleachu ta ma u mnie pierwsze miejsce, definitywnie xD Rukia w tamtym momencie wygrała wszystko xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1369 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:22:58 pm »

Hah, ze wszystkich zabawnych scen w Bleachu ta ma u mnie pierwsze miejsce, definitywnie xD Rukia w tamtym momencie wygrała wszystko xD

Ta pamiętna scena z pod szpitala jak Rukia udawała tego Don korniszona (czy jak mu tam było). BUHAHAHA. xD
fakt to było miażdżące  :lol:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1370 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:03:20 am »
Zdziwienie/Zaniepokojenie Starka można odebrać na bardzo wiele sposobów:
A)Wiadomo że chce on uniknąć walki(albo jest naprawdę leniwy albo ma ukryte powody i udaje leniwego).Gdy zobaczył pokaz dziadka Yamamoto mógł pojąc że Espada(w tym i on) nie uniknie udziału w walczę dlatego był taki zaniepokoi nony,
B)Mógł skądś wiedzieć albo się domyślić że będzie on chciał on unieruchomić Aizena i wiedział kto w takiej sytuacji będzie musiał przejąc dowodzenie...
C)Mógł się nie domyślić że chodzi o unieruchomienie i wziął akcje dziadka za atak.Zdziwił się że na samym początku bitwy atakują najsilniejszego wojownika.

Trudno coś powiedzieć o czyimś sposobie myślenia na podstawie jednej miny ale mnie też zdziwiło że najsilniejszy wojownik wydaje się zaniepokojony podczas gdy dwaj słabsi są niewzruszeni.     
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2009, 12:03:55 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1371 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:16:30 am »
mnie też zdziwiło że najsilniejszy wojownik wydaje się zaniepokojony podczas gdy dwaj słabsi są niewzruszeni.     
Ale to właśnie jest w Starku najfajniejsze jako tym najsilniejszym że wcale się jak najsilniejszy nie zachowuje. Nie bawi się w trzymanie twardej pozy, nie obnosi się z siłą. Sprawia raczej wrażenie zwykłego gościa, który dodatkowgo jest uber potężny ale wcale mu to nie potrzebne ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1372 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:32:29 am »
Teraz najbardziej chciałbym zobaczyć w mandze całą walkę Starka z Kyouraku. Właściwie to Kubo fajnie ich dobrał w tej walce. Stark ma postawę "muszę, ale nie chcę", a Kyouraku z kolei " nie chcę, ale muszę".  :D Ciekawe też co tam z małym białym po tym jak oberwał od 3 espady. Może go w końcu trochę poharatało.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1373 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:38:31 am »
Mały biały to już tyle razy był poharatany że się zahartował xD A tak serio to i tka mu nic nie będzie. Jemu spośród Shinigami, którzy są na Ziemi szczególnie nic nie może się poważnego stać bo nie po Kubo tworzył dzieciaka-kapitana żeby go wykańczać. Jeśli ktoś zginie to jakieś stare wygi, Hitsugaya jest jak by nie patrzeć przyszłością Gotei 13. Poza tym jest jedną z najpopularniejszych postaci. Osobiście trzymam się nadziei że Kubo Tite nie kieruje się tymi rankingami popularności przy obmyślaniu przyszłości dla swoich postaci no ale trzeba także to brać pod uwagę ^^

Co do Starka i Kyouraku to jeszcze przed ich walką można było się spodziewać że będą się pojedynkować. Są tak do siebie podobni, przynajmniej na tyle na ile ich znamy, że po prostu dla siebie stworzeni... znaczy w sensie walki xD Tylko kurde, pierwszy Espada nie może przegrać w pierwszej walce, z kolei naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić śmierć Kyouraku (pewnie dlatego że bardzo go lubię, shit, a miało być bez sentymentów ^^'). Coś tak się spodziewam że Stark wygra ale Kyouraku, choć z ledwością, przeżyje. Prawdopodobny jest też scenariusz taki, że do walki wejdzie Ukitake. No chociaż on się kieruje tą zasadą, w sumie fajną poniekąd, walki o honor i o życie. Jeśli walka ze Starkiem stanie się dla Kyouraku sprawą honoru to w takim wypadku Ukitake może nie wkroczyć. Zresztą co tu przewidywać, zanim manga tam dojdzie to minie tyle czasu że ho ho xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1374 dnia: Kwiecień 16, 2009, 01:35:50 pm »
zanim manga tam dojdzie to minie tyle czasu że ho ho xD
Nie byłbym taki pewny, w sumie Ulek został już pokonany (zakładam, że Inoue go nie uleczy, ani nic podobnego się nie stanie), za to Yamy...góra mięcha którego nikt tak na prawdę nie lubi (może po za "dresami", bo tylko jego zapewne rozumieją xD) ni i mamy tam Rukię, Chada, Renjiego, w sumie cała kurde ekipa pomniejszych niszczycieli światów, zatem nie wróżę mu długiego żywota. A nie daj, jak tam gdzieś w pobliżu nie ma już kapitanów...Zaraki bez miecza go zarąbie.  :badgrin:

Zakładam że jeszcze tak ze 2 chapty (chyba że Kubo planuje jakąś retrospekcje Ulka, albo pokaże jak uciekają z Heco Mendy) i wracamy do Aizena i jego gromadki.

Ale jest jeszcze jedna opcja która mi teraz przyszła (mało możliwa i byłaby to ogromna złośliwość ze strony Kubo), historia leci dalej, Truskawek i S.A. kombinują jak dać nogę z tego zadupia, a gdy w końcu uciekają, pojawiają się w mieście, gdzie kapitanowie już leżą pozamiatani, jedynie dziadzio może jeszcze stoi na nogach, a Aizen i 1-3 espada ostro go atakują.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1375 dnia: Kwiecień 16, 2009, 01:42:41 pm »
Dobra, powiem szczerze... wczoraj... ech rzadko to robię, bardzo rzadko, żałuję że to wczoraj zrobiłem bo teraz mnie to dręczy i męczy... Wczoraj tak kątem oka przeczytałem na wyrywki kilka zdanek ze spoilera nowego chaptera. I nie jestem juz taki pewny co do tego że w Hueco Mundo nie ma nic do roboty. Prawdę mówiąc te kilka wyrywkowych zdań, które przeczytałem, wydawały sie jakimś żartem tak mało były prawdopodobne. Ale jeśli są prawdziwe, a pewnie są, to mówię Wam że jutro pospadamy z foteli chociaż nie wiem czy to będzie pozytywne zaskoczenie, przynajmniej nie dla wszystkich. Nie no, kończę z zerkaniem na spoilery Bleacha raz na zawsze. Niby sobie mówię że tylko na szybko luknę kilka przypadkowych zdań a i tak kończę zadręczony xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1376 dnia: Kwiecień 16, 2009, 01:46:11 pm »
No to zobaczymy jutro. Zrobiłeś teraz apetytu. A za spoilery raczej nie wezmę się bo to by zepsuło zabawę  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1377 dnia: Kwiecień 16, 2009, 01:59:14 pm »
Ja tam się normalnie od spoili trzymam z daleka ale jako że jestem głupi to już kilka razy (na palcach jednej dłoni pewnie możnaby było zliczyć) tak sobie wyrywkowo przeczytałem kilka zdań ze spoili nowych czapków Bleacha. Baka Dino xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1378 dnia: Kwiecień 16, 2009, 02:18:53 pm »
to mówię Wam że jutro pospadamy z foteli chociaż nie wiem czy to będzie pozytywne zaskoczenie, przynajmniej nie dla wszystkich.
to two ja wina!  :p xD zajrzałem też, przyznaje się widziałem trzy strony nowego chapterka.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1379 dnia: Kwiecień 16, 2009, 02:56:16 pm »
Przepraszam Was xD Kurde, przysięgam sobie że więcej nie będę zaglądał w spoile xD