trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1455 dnia: Kwiecień 19, 2009, 03:43:15 pm »
Ano może i tak być że będą potężnymi pustakami. No i właśnie o to mi chodziło że są trzymani na oddział 0.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1456 dnia: Kwiecień 19, 2009, 05:55:44 pm »
. No i właśnie o to mi chodziło że są trzymani na oddział 0.
jeśli VL są to napewno, bo aizen nie przegapił by takiego elementu jak oddział 0.

Offline kheldar

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1457 dnia: Kwiecień 20, 2009, 06:27:03 am »
Co do finałowej walki z Aizenem - nie pomyślał nikt, że może to wyglądać tak jak w ostatniej scenie poprzedniego openingu? Espada ginie zostaje sam Aizen, wszyscy stoją, i spośród tłumu wychodzi Ichigo?:P

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1458 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:06:38 am »
Za dużo osób chce go zabic, żeby chciało im się czekać na Ichigo.  :D . Na pewno ktoś wcześniej go zaatakuje. Choćby Shinji, albo dziadzia.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1459 dnia: Kwiecień 20, 2009, 11:40:41 am »
Atakować im go wolno ale tylko po to by zostać wdeptanym w ziemię.Bleach to Shonen a Aizen to główny bad guy-albo już jest silniejszy niż wszyscy shinigami broniący Karakury razem wzięci albo niedługo się tak potężny stanie.Fianałowa walka będzie wygladała tak jak we wszystkich shonenach:Aizen będzie samemu walczył z 5-20 przeciwnikami na raz i pokona ich bez trudu,gdy będzie się wydawało że wszystko stracone pojawi się "napakowany" nowymi mocami  Ichigo i będzie walczył z nim sam.Jest to raczej oczywiste ale w ogóle mi to nie przeszkadza.Kim ja jestem żeby osądzać kanon gatunku? 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1460 dnia: Kwiecień 20, 2009, 02:48:38 pm »
Dokładnie Zeromusie, to shounen jak każdy inny nawet jeśli niektórym z nas wyjątkowo się podoba. Ichigo do nasz główny dobry bohater, Aizen to mroczny władca plantacji herbaty i dość oczywiste jest że to właśnie Ichi pokona Aizena. Gdyby komuś to przeszkadzało pewnie nie oglądał/czytałby tej serii bo to po prostu mus w historii tego typu. Niemniej jednak przed pokonaniem Żelmena przez Ichiego liczę na walkę z Shinjim lub Uraharą lub obydwoma.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1461 dnia: Kwiecień 20, 2009, 03:52:30 pm »
I tak się skończy że sytuacja będzie już z góry przegrana a tu nagle ichi odkryje jakaś nowa moc, 3 poziom miecza albo coś w tym stylu i rozwali aizena ale mi to nie przeszkadza, lobię jak się coś dobrze kończy ;p Albo Aizen  będzie chciał ubić Rukie i Ichi się tak wkurwi ze rozpier.... każdego w około. Bo to w końcu jego cicha miłość :)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1462 dnia: Kwiecień 20, 2009, 03:56:22 pm »
jest też taka opcja którą bym wolał, że przybędzie truskawa i zacznie się lać z aizenem a vizardzi wezmą na siebie resztę i koniec końców gdy truskawa odwali prawie całą robotę (czyli mocno osłabi aizena) padnie i wtedy wkroczy schinji z dziadkiem by zadać ostateczny cios.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1463 dnia: Kwiecień 20, 2009, 04:38:18 pm »
Albo Aizen  będzie chciał ubić Rukie i Ichi się tak wkurwi ze rozpier.... każdego w około. Bo to w końcu jego cicha miłość :)
Ichi? Ichi nie zdąży. Jeśli Aizen podniesie rękę na Rukię to ja sam tam wpadnę i pozamiatam! ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1464 dnia: Kwiecień 20, 2009, 04:56:20 pm »
Ichi? Ichi nie zdąży. Jeśli Aizen podniesie rękę na Rukię to ja sam tam wpadnę i pozamiatam! ^^
ja ci przeszkodzę  8) :lol:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1465 dnia: Kwiecień 20, 2009, 05:12:28 pm »
Nie dasz rady powstrzymać potęgi miłości xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1466 dnia: Kwiecień 20, 2009, 05:16:12 pm »
Nie dasz rady powstrzymać potęgi miłości xD
  8)

i dodam jeszcze: "czym jest twa potęga miłości w porównaniu do mojej, to jak zrównywanie ziemi z niebem" xD
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 05:24:04 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1467 dnia: Kwiecień 20, 2009, 05:38:37 pm »
E tam, od ostatniego rodziału Primera znaczy tyle co nic xD (rzecz jasna żartuję, wybacz Stark! ^^)

"czym jest twa potęga miłości w porównaniu do mojej, to jak zrównywanie ziemi z niebem" xD
Czekaj... kochasz Aizena?! O_o  :lol:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1468 dnia: Kwiecień 20, 2009, 05:49:11 pm »

Czekaj... kochasz Aizena?! O_o  :lol:
no nie  :doubt: przestań xD
bez takich no...orientacji nie zmieniłem.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1469 dnia: Kwiecień 20, 2009, 06:00:53 pm »
Czy mi jednemu się wydaje że ta dyskusja przybrała dziwny obrót?

To nie Aizen,a przynajmniej nie teraz,będzie podnosił rękę na Rukie tylko Yammi, ale Dino nie obawiaj się-jako jedna z najpopularniejszych postaci Rukia ma  fanowski Immunitet na śmierć.Zresztą jak na razie wszyscy mają autorski immunitet na śmierć.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 06:48:56 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"