trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1500 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:03:27 am »
W anime aż do walki Ichigo raczej nic ciekawego się nie zdarzy  :doubt:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1501 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:36:11 am »
W anime aż do walki Ichigo raczej nic ciekawego się nie zdarzy  :doubt:
E, ja tam tak nie uważam. Będzie walka Kiry z uber mega zakończeniem, będzie shikai Hisagiego po raz pierwszy w anime, będzie bankai Komamury, będzie prawdziwa moc miecza Yumichiki, będzie początek walk Starka z Kyouraku i Halibel z Hitsugayą, będzie ujawnienie ich numerów w Espadzie. Myślę że czeka nas kilka fajnych rzeczy ^^

jedna z ciekawszych scen to jak Bałagan zaczął się wozić a stark jak zwykle wisiało mu to.
Mi w tym epku najbardziej podobał się moment kiedy Avirama wspomniał Gina a Kira na to pięknie zareagował ^^ Oj lubię tego Kirę bardzo, niby taki milutki i spokojniutki ale jak przyjdzie co do czego to aż strach się go bać ^^ Kira... jego miecz w bankai pewnie zamieniłby się w Death Note'a xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1502 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:18:18 am »
No nie tak do końca
No w sumie racja, mogło to też robić za tło jak niekiedy jest dodawane, jako oznaka wygranej, czy uber siły. Ale tak między nami mówiąc, wszyscy się spodziewali co zrobi Hali.
Zatem, teraz czekamy na walkę Starka i Kyouraku...aa i jest jeszcze ta mała od Hallowów i Ukitake (sry jeśli jakieś błędy w imionach robię), w końcu na razie się tylko wyzywali, ale zakładam iż mała zaatakuje kapitana.

A art fajny Dino, w sumie Tite mógłby narysować swoistego dojina z DB. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1503 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:25:11 am »
jest jeszcze ta mała od Hallowów i Ukitake (sry jeśli jakieś błędy w imionach robię), w końcu na razie się tylko wyzywali, ale zakładam iż mała zaatakuje kapitana.
Lilinette ta mała ^^ I nie tylko wyzywali, Lilinette nawet cero odpaliła a Ukitake pięknie ją zgasił ^^

A art fajny Dino, w sumie Tite mógłby narysować swoistego dojina z DB. ^^
A prawda, mógłby ^^ Albo jakąś większą ilość takich arcików (może są, któż to wie ^^).

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1504 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:47:51 am »
Oj lubię tego Kirę bardzo, niby taki milutki i spokojniutki ale jak przyjdzie co do czego to aż strach się go bać ^^ Kira... jego miecz w bankai pewnie zamieniłby się w Death Note'a xD
w sumie kira  ma bardzo dobre właściwości swojego miecza i zapewne bankai by miał równie ciekawe.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1505 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:59:02 am »
Bankai pewnie by polegał na kontrolowaniu grawitacji na jakimś terenie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1506 dnia: Kwiecień 23, 2009, 12:09:16 pm »
Bankai pewnie by polegał na kontrolowaniu grawitacji na jakimś terenie.
He, podoba mi się taki pomysł, w sumie sam na żaden nie potrafiłem wpaść ^^' Może ktoś z Was oglądał Soul Huntera (leciał na RTL7), tam gdzieś pod koniec serii pojawiła się taka broń. Była to chyba jakaś kula, która służyła do zmiany grawitacji w jednym punkcie (zasięg terenowy nie wiem jaki miała bo pokazali ją w akcji na malutkim polu). Należała do Dakki albo Bunchuu, nie pamiętam dokładnie ale w każdym razie uzytkownik zmieniał siłę grawitacji i przeciwnika wbijało w ziemię itd. Myślę że w przypadku Kiry to byłoby coś takiego. No oczywiście nie byłaby to kula xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1507 dnia: Kwiecień 23, 2009, 12:10:45 pm »
He, podoba mi się taki pomysł, w sumie sam na żaden nie potrafiłem wpaść ^^' Może ktoś z Was oglądał Soul Huntera (leciał na RTL7), tam gdzieś pod koniec serii pojawiła się taka broń. Była to chyba jakaś kula, która służyła do zmiany grawitacji w jednym punkcie (zasięg terenowy nie wiem jaki miała bo pokazali ją w akcji na malutkim polu). Należała do Dakki albo Bunchuu, nie pamiętam dokładnie ale w każdym razie uzytkownik zmieniał siłę grawitacji i przeciwnika wbijało w ziemię itd. Myślę że w przypadku Kiry to byłoby coś takiego. No oczywiście nie byłaby to kula xD
miałem właśnie to samo napisać. 

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1508 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:09:32 pm »
Będzie walka Kiry z uber mega zakończeniem, będzie shikai Hisagiego po raz pierwszy w anime
Ja tam z zakończeniu tej walki nie widzę nic fajnego.A to że jedna z postaci drugoplanowych uwolni swój miecz tyle mnie interesuje ile zeszłoroczny śnieg.Co do reszty to mogę się zgodzić.Zwłaszcza do początku walk Halibel i Starka i ujawnienia numerów trójki.Mnie tam saga z obroną fake Karakura nie zachwyciła w 80% odbywa się według schematu:1)walka z arrankarem,2)arrankar uwalnia swój miecz,3)arrankar ginie.

''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1509 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:22:55 pm »
Ja tam z zakończeniu tej walki nie widzę nic fajnego.A to że jedna z postaci drugoplanowych uwolni swój miecz tyle mnie interesuje ile zeszłoroczny śnieg.Co do reszty to mogę się zgodzić.Zwłaszcza do początku walk Halibel i Starka i ujawnienia numerów trójki.Mnie tam saga z obroną fake Karakura nie zachwyciła w 80% odbywa się według schematu:1)walka z arrankarem,2)arrankar uwalnia swój miecz,3)arrankar ginie.
No masz rację co do tej schematyczności, też mnie to trochę irytowało. Dopiero wejście Allona trochę pozmieniało. A no właśnie, przedtem o tym zapomniałem, Allon będzie a co za tym idzie odrobinka masakrowania Shinigamich i atak Yamamoto ^^

Zakończenie walki Kiry mi się bardzo podobało, było takie badassowate i fajne  :) Shikai Hisagiego też był jak dla mnie interesujący bo interesują mnie formy mieczy wszystkich naszych znajomych Shinigamich, nie tylko kapitanów. A shikai Hisagiego jest na dodatek całkiem fajniasty, takie kosy na łańcuchu ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1510 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:25:17 pm »
Redder fajnie skwitował Kirę. "Facet, który ma "emo" wypisane na twarzy"  :badgrin:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1511 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:48:50 pm »
Redder fajnie skwitował Kirę. "Facet, który ma "emo" wypisane na twarzy"  :badgrin:
Ta, to było mocne. Gdyby jeszcze tylko Kira miał czahrne włosy to mógłby założyć emo klub z Ulquiorrą xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1512 dnia: Kwiecień 23, 2009, 02:05:41 pm »
Ale Kira za to ma tradycyjną emowatą grzywkę  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1513 dnia: Kwiecień 23, 2009, 02:13:29 pm »
Ano właśnie, i wyobraź sobie że ta jego grzywka byłaby czahrna. I oto jest prawdziwa moc  :badgrin:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1514 dnia: Kwiecień 23, 2009, 03:27:43 pm »
No tak będzie Allan.Jego akurat lubiłem pewnie miało to coś wspólnego z tym ze tak masakrował shinigami których dobra passa podczas tej bitwy tak mnie irytowała.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"