Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1515 dnia: Kwiecień 23, 2009, 03:41:34 pm »
No cóż, widać że walki na filarach trochę nas zajmą bo będą trwały przez cztery odcinki:

217. Beautiful Little Devil Charlotte
218. Kira, The Battle Within Despair
219. Hisagi's Shikai! The Name is...
220. Ikkaku Falls! The Shinigami's Crisis

Widać po tytułach że każdy z nich będzie się skupiał na jednej z walk. Z jednej strony może to się strasznie przeciągnąć ale z drugiej o ile autorzy animca dobrze się spiszą możemy mieć kilka odcinków dobrej akcji z postaciami drugoplanowymi w rolach głównych. Czasem lubię sobie włączyć jakąś walkę Bleacha więc liczę że te epki będą dobrym do tego materiałem ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1516 dnia: Kwiecień 23, 2009, 04:26:49 pm »
Nie uważam że będą się przeciągać.Każda z tych walk w mandze trwała 2-3 chaptery z tej listy wynika że każda z walk potrwa 1 odcinek.Jest to dla mnie pewnym zaskoczeniem-zakładałem że w sytuacji w której anime zbliża się do zrównania z mangą będą produkowali odcinki w systemie 1 do 1. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1517 dnia: Kwiecień 23, 2009, 04:48:33 pm »
Każda z tych walk w mandze trwała 2-3 chaptery
Hm to coś mam z pamięcią bo wydawało mi się że mniej. No ale skoro tak to tym lepiej, odcinki będą intensywniejsze ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1518 dnia: Kwiecień 23, 2009, 05:25:19 pm »
Sprawdziłem-walki w obronie filarów zaczynają się pod koniec 319 a końcom na początku 328 więc wychodzi po dwa chapterki na każdą z czterech walk.
Jutro 355 w wersji angielskiej.Czekam z pewną niecierpliwością. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1519 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:17:50 am »
Jeśli dobrze patrze to Soifon pokaże swoje bankai, histek to wiadomo(znaczy nie wiadomo co z nim będzie) pewnie jako ze został ranny pójdzie do izby przyjęć tam do lisa i będzie leżał. Stark wręcz nie możliwe ale znudziła go ta gra wstępna i wreszcie podjął decyzje do ataku. Ten cały Bałagan to dziwnie się prezentuje taki spaśnięty itd. Bo jeśli dla porównania wziąśc dziadka to jest napakowany i wogule. - jakoś prezentuję swoją osobe

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1520 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:32:48 am »
Mały biały dał ciała. A postać 3 Espady jest świetna  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1521 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:58:02 am »
Jakby to się działo w normalnej mandze to bym powiedział że Hitsek teraz się wykrwawi i umrze.Ale to Bleach więc pewnie ktoś szybko mu opatrzy to zadrapanie i będzie żył długo i szczęśliwie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1522 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:07:45 am »
Biedny Hitsuś, biedny, mniejsza o niego. Halibel. Halibel jest taaaaaaaka śliczna! Tak się zastanawiałem czy w resurreccion będzie miała twarz jeszcze bardziej potworasowatą czy też ludzką no i proszę. No Panie Tite, żeś się pan popisał i spisał ^^ Do tego podoba mi się zanpakutou Barragana, pasuje do niego. Szkoda tylko że nie widzieliśmy nic z dotychczasowej walki Soifon.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1523 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:00:12 pm »
Halibel..Halibel...murwa kać, zakochałem się...Tite jeśli kiedykolwiek się spotkamy kupuje mu zgrzewkę sake za samą Halibel. No i do tego zgniotła Hitska, nie wiem czy zauważyliście ale jest pokazane, jak kawałek głowni zanpaktou leci sobie w górę...znaczy że Halibel chyba na dobre wyłączyła młodego z walki.
Cudo...
Za to Baragan ma dość interesujące zanpaktou? sam nie wiem jak to nazwać. xD Ale zgadzam się z Dino, pasuje mu ten toporek.  ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1524 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:13:52 pm »
Szczerze mówiąc spodziewałem się, że pod tą maską będzie matka Ichigo. Na szczęście się myliłem. Skoro po przemianie ma jeszcze mniej ubrania niż na początku. To on powinna mieć jeszcze z kilka przemian, a nie Ulek  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1525 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:16:11 pm »
Szkoda tylko że nie widzieliśmy nic z dotychczasowej walki Soifon.

Pomyślałem dokładnie to samo.

Do tego podoba mi się zanpakutou Barragana, pasuje do niego.

I to bardzo.

Halibel nie była zbyt dokładnie pokazana(tylko kilka rysunków) ale na razie wygląda jak człowiek.Czyżby pierwszy vasto lorde?Wyjaśnia się też czemu uwolniła swój miecz chociaż i tak wygrywała-chodzi mi o ten dopisek "ColdHearted Fury" i jej irytacje tym że jej służy przegrali z "takim czymś".Nawet jeśli po jej twarzy tego nie widać zwyczajnie się wkurzyła.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1526 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:36:19 pm »
tak, tak ale jeszcze do tego mam nadzieje, że w następnym chapie będzie bankai soifon bo chyba to miała na myśli i nie ukrywam ze jestem ciekaw. Bo nie oszukując się efektownego to może ona nie ma mieczyka ale jeśli chodzi o skuteczność i śmiertelność to jest przodujący(dwa ukłucia i po gościu). Mam nadzieje tylko jeszcze, że to nie będzie czasem jakaś wielka pszczoła.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1527 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:47:04 pm »
Jak na razie wszyscy kapitanowie przegrywają a wiec chyba będą pomału uwalniali bankaie.Walka Starka z Primerą zostanie pewnie na koniec ,a Hitsek już pokazał na co go stać, więc teraz chyba faktycznie kolej Soifon. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1528 dnia: Kwiecień 24, 2009, 02:09:06 pm »
Soifon przecież mówi podczas rozmowy z ciasktopotworem (ten jej porucznik), że gdy przechodzili przez bramę każdy dostał swój limit jaki może "obudzić", a ona nie dostała większego i mimo iż czasem (zapewne w obliczu porażki, czy śmierci) limit ten można zdjąć by uzyskać pełną moc. Jednak tym razem nie dostali limitu i już walczą na pełnej mocy.

Trochę mnie dziwi, że soifon to mówi, jako że to nie jest bankai, a kapitanowe przecież słyną z tego, że mają bankaia, ba, to jeden z warunków zostania kapitanem, o ile pamiętam (wyjątek tutaj to Zaraki, ale jemu i kawał deski wystarczy).

Może błąd w tłumaczeniu?
Albo to żądełko co ma na palcu to to jest jej bankai??

Dziwne to trochę ale tak by wychodziło... :roll:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1529 dnia: Kwiecień 24, 2009, 02:12:17 pm »
Może zamiast bankai ma wysoko rozwinięte zdolności w walce wręcz. Yoroichi przecież nie ma nawet miecza a była kapitanem.