Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1545 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:23:32 pm »
Oemada to jak dla mnie chyba najbardziej denerwujący porucznik. A co gorsza jest jednym z niewielu poruczników, którzy jeszcze jako tako żyją.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1546 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:26:55 pm »
A co gorsza jest jednym z niewielu poruczników, którzy jeszcze jako tako żyją.
Omaeda jest zbyt mało ważną postacią żeby Tite się bawił w zabijanie go. Skoro przez tak długi czas nikt nie ginął to wątpię żeby teraz w przypadku ewentualnej śmierci byłaby to śmierć takiej płotki. Teraz jak zabijać to z rozmachem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1547 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:32:02 pm »
Ale jak nikt nie ginie to dla odmiany mógłby umrzeć chociaż taki szmaciarz  :doubt: .

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1548 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:42:24 pm »
Baryła mozę kopnąć w kalendarz, tylko po to żeby soifon to olała i pokazała jaka to ona jest niewzruszona, wojna okrutna, sily specjalne coolowe,a  bleach dojrzały  :p i byłby trup na żer dla głodnych fanów ... ale w Dżapanii chyba zawsze musi byc taki kretyński, niby śmieszny grubas zazwyczaj o podobnej aparycji więc może niekoniecznie

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1549 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:46:46 pm »
Ale powiedzcie gdzie byłby dla Was dramat z jego śmierci? Dla mnie byłby żaden. Nie ma sensu uśmiercać w serii słynącej z nieśmiertelności kogoś, po kim nikt by nie zajęczał. Myślę że chyba każde z Shinigamich, którzy są teraz w fake Karakurze ma większe szanse na kopnięcie w kalendarz. A to dlatego, że chyba każde z nich jest ważniejszą postacią i ich śmierć wpłynęłaby w jakikolwiek sposób na serię, w większy czy mniejszy ale zawsze. A Omaeda to co? Zabiliby go i... i nic. Może zginie jako któryś tam z kolei choć wątpię. Ale teraz na początek na bank nie pójdzie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1550 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:51:22 pm »
Al w tedy byłby sławny właśnie dlatego że pierwszy w całej serii wykorkował. To byłby dramatyzm sam w sobie  :D . Może w tedy okazałoby sięw retrospekcjach, że Soifon naprawdę go ceniła, miał dobre serce, albo coś...

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1551 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:02:42 pm »
Al w tedy byłby sławny właśnie dlatego że pierwszy w całej serii wykorkował. To byłby dramatyzm sam w sobie  :D . Może w tedy okazałoby sięw retrospekcjach, że Soifon naprawdę go ceniła, miał dobre serce, albo coś...
Czy ja wiem czy pierwszy... znaczy na żywo to tak ale za to w retrospekcjach umarł Kaien i umarła też mama Ichigo i brat Inoue ^^ Zawsze coś ^^

Czy Omaeda ma dobre serce? W jakimś topniu tak. Może i po części z tchórzostwa ale podoba mi się jak wierzy w swoją kapitan, ufa jej i jej sile. Może i jest to trochę na zasadzie "jeśli ona przeżyje to ja też" ale mimo to jest to ta jedna rzecz, która może się w nim podobać. I mi się w sumie podoba ^^ Ale ogólnie Omaeda mi wisi, co z nim będzie to dla mnie bez różnicy.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1552 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:05:08 pm »
A celem jego Hunter Killer
Stawaj waść mość. Masz uderz pierwszy, gdziekolwiek, brzuch, klatka, oko, gdzie chcesz, z całą siłą, jeśli powalisz mnie w pierwszym ciosie nawet lepiej, ale pamiętaj...ciesz się tym i upajaj.  :badgrin:

A Halibel automatycznie wskoczyła na drugie miejsce najśliczniejszych pań z Bleacha na mojej liście, egzekwo z Yoruichi ^^
Fakt Yourichi też..kurcze...ok, Yoruichi, Halibel i Matsumoto to trio ma przeżyć, reszta do piachu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1553 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:09:00 pm »
Jakiś czas temu w jednym z tomów Kubo pokazał rodzinę Omaedy w bonusowym komiksie :



Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1554 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:14:07 pm »
Stawaj waść mość. Masz uderz pierwszy, gdziekolwiek, brzuch, klatka, oko, gdzie chcesz, z całą siłą, jeśli powalisz mnie w pierwszym ciosie nawet lepiej, ale pamiętaj...ciesz się tym i upajaj.  :badgrin:
I gdy lata przemijające i piasek i śnieg przysypią już pole starcia dwóch mężów, ludzie wciąż pieśniami wspominać ich będą i pojedynek ich i epickie jego zakończenie. Albowiem chwała należy się tym wojownikom wielkim a imiona pań serc ich gwiazdy przyozdabiają. A Dina gwiazdą Rukia.  :lol: (Znaczy Dina gwiazdą Rei, obok taka mniejsza Rukia se przyświeca ^^)

Fakt Yourichi też..kurcze...ok, Yoruichi, Halibel i Matsumoto to trio ma przeżyć, reszta do piachu.
A mi wciąż się nie podoba... Już nie będę mówił o Rukii ale do mojego topu wchodzą jeszcze Nanao i Tatsuki. Soifon też fajna ale ona jeszcze mogłaby iść na śmierć bo dla fabuły mogłoby to być ciekawe. Podobnie Yoruichi zresztą.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1555 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:15:25 pm »
O lol...Hollow zajefajne to było i biedna ta mała, może da się ją jeszcze uratować, bred tą bandą spaślaków. A tata Omedy to mi na jakiegoś taniego mafiozo wygląda. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1556 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:18:28 pm »
sry za dwa pod rząd.
A mi wciąż się nie podoba... Już nie będę mówił o Rukii ale do mojego topu wchodzą jeszcze Nanao i Tatsuki. Soifon też fajna ale ona jeszcze mogłaby iść na śmierć bo dla fabuły mogłoby to być ciekawe. Podobnie Yoruichi zresztą.
Wiesz za dużo tych postaci się narobiło, teraz nie wiadomo kogo uśmiercić.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1557 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:20:24 pm »
Ta, tyż prawda ^^

A komiks extra, wielkie dzięki Hollow ^^ Najlepiej wypadł w nim Hisagi ze swoją motywacją xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1558 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:20:55 pm »
Było jeszcze kilka takich komiksów. Najlepszy był jak Mayuri tuningował miecze  :D


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1559 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:23:29 pm »
Hmm coś mi się kojarzy ten z Mayurim, chybam go gdzieś kiedyś widział. Ale mimo to owned xD

 

anything