Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1620 dnia: Kwiecień 29, 2009, 10:45:38 pm »
ok, ok pomyliłem się myślałem, że jest kapitan i 5 oficerów,

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1621 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:03:49 pm »
Łącznie z kapitanem i porucznikiem w każdym oddziale oficerów jest 20, dalej są szeregowcy.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1622 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:42:17 pm »
Pierwszy oficer ma miejsce trzecie i tak aż do 20, czyli jest 18 oficerów, nad nimi stoi porucznik, na na czele Kapitan.
To nazywanie 1-szym i 2-gim oficerem kapitana i porucznika jest nieoficjalne, bo ich tytuły to kapitan i porucznik, oni nie mają w tytule "oficerów".
Jedynie kapitan 1 dywizji, jako że pełni funkcje naczelnego dowódcy Gotei 13, ma w tytule "Generał".

Troche to zakręcone, ale to jest brane z wojskowych rang japońskich, a tam jest niezły mętlik (nie mniejszy niż w armii usa).  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1623 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:46:40 pm »
No toż dlatego napisałem że licząc z kapitanem i porucznikiem. No bo jednak mają oni rangi oficerskie. W końcu cały czas jest w Bleachu mówione że taki Ikkaku jest trzecim oficerem a skoro tak mówią znaczy że sami liczą porucznika i kapitana jako drugiego i pierwszego oficera. Dalej miejsca 3-20 to jak mówisz oficerowie a za nimi szeregowcy. I zero problemu ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1624 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:49:43 am »
Spoko, ja rozwinąłem tylko Twoją wypowiedź, co by ludzie nie mysleli że tak jest tylko w 11, a w innych mamy kapitan i kropka.  ;-)

Swoją droga, zastanawiam się jak silna jest mała Yachiru...niby postraszyła gońca jakimś smokiem, ale wiadomo, gońców szkolą w szybkości nie sile ataku. Udowodniła, że jest też szybka (gadka przed walką Ken-chana z Ichigo w SS), ale nic po nad to nie pokazała, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że piastuje stopień porucznika tylko przez koneksje u Zarakiego.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1625 dnia: Kwiecień 30, 2009, 07:27:26 am »
Ja tam jestem w stanie uwierzyć że jest porucznikiem ze względu na to, że jest maskotką Kenpachiego ^^ Z pewnością jest silna, okej, ale czy jest silniejsza od Ikkaku? No nie wiem. Chciałbym zobaczyć ją w akcji bo i mnie ciekawi jej siła. A swoją drogą ten jak to mówisz smok, którym postraszyła posłańca, był trochę jak czaszka pojawiająca się za Kenpachim w walce z Nnoitrą.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1626 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:02:37 am »
czaszka pojawiająca się za Kenpachim w walce z Nnoitrą.
Możliwe że czaszka, nie pamiętam co ona tam miała. Ale jeśli w walce z 5 czacha pokazała się za Zarakim, myślisz że to małe różowe co jeździ na plecach Ken-chana to taki buster, coś jak bufferzy z RPG? ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1627 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:33:39 am »
U, nie jestem raczej graczem więc nie wiem czym są bufferzy a tym bardziej nie wiem czy Yachiru i Kenpachi mają z nimi coś wspólnego ^^'

W każdym razie za Yachiru nie pokazała się czaszka tylko jakiś kociak. I jak teraz spojrzałem to w tym samym chapterze (113) są Kenpachi z tą swoją czachą za plecami i Ichi ze swoją maską.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 10:05:07 am wysłana przez Dino »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1628 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:41:29 am »
Może Charlotte jest Vasto Lordem? w końcu po przemianie miał w miarę ludzkie kształty  ;-)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1629 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:10:42 am »
Bufferzy to takie ludki co rzucają czary na innych graczy podnosząc im statystyki.  :p

Jak teraz popatrzyłam na ten obrazki coś wkleił, to zapewne wizualne odwzorowanie skoncentrowania reiatsu tak by kogoś wystraszyć. Zakładam, że przeciwnik bardziej czuł ciężar i napięcie niż widział czachę.
Choc jak by tak popatrzeć, Ichigo ma maskę (zorro xD) hollowa, a Zaraki czaszkę, Yachiru kota, możliwe że po przemianie w Hollowy mieli by takie maski, tylko 8-latka i kociak...
Za to głowa Zarakiego i czacha mają wiele wspólnego, obie są puste w środku. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1630 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:16:21 am »
Panowie mówimy o bleachu.Naturalnie to tylko ,niepoparte niczym, moje przeczucie ale mała Yachiru(która na marginesie obok Kona jest jedną z tych postaci których naprawdę nie cierpię)jest dużo potężniejsza niż Ikkaku -wiem to absurdalne ale Bleach jest absurdalny,Ostatnio coraz bardziej.A w akcji prawdopodobnie nie długo ją zobaczymy-ktoś będzie musiał ratować dupska Ruki,Sado i Renjiego.
Za to głowa Zarakiego i czacha mają wiele wspólnego, obie są puste w środku. ^^

Popieram.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1631 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:36:36 am »

Za to głowa Zarakiego i czacha mają wiele wspólnego, obie są puste w środku. ^^
Wręcz przeciwnie...Już kiedyś o tym pisałem.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1632 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:57:23 am »
To prawda, postacie raczej czuły reiatsu niż widziały te czachy itp. Mimo to jest to jakies podobieństwo między nimi, nie pamiętam żeby jeszcze ktos pokazał taki efekt ^^

Co do pustej głowy Kena się nie zgodzę. On jest o tyle ciekawy że z jednej strony jest szalonym psychopatycznym zabijaką kochającym się tylko w walce ale z drugiej strzela chyba najbardziej głębokie i filozoficzne mowy w całym Bleachu ^^ No i w kwestii samej walki jest genialny, ot co ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1633 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:20:11 pm »
To o pustej czaszce to w przenośni, Zaraki na swój sposób jest inteligentniejszy od niejednego kapitana, choć wcale mu to nie przeszkadza podczas walki gdy dostaje po łbie, lub podczas szukania drogi.
I muszę przyznać iż jego filozofia życiowa ukierunkowana jest głównie na walkę. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1634 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:24:30 pm »
Może niekoniecznie jest inteligentniejszy, ale nadrabia to instynktem i zdolnościami do walki.