trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1680 dnia: Maj 08, 2009, 09:41:00 pm »
A dałoby się jakoś rozwinąć te "parę innych szczegółów"? Bo wiesz, w taki sposób to ja bym mógł napisać że pies sąsiadów wygląda jak słoń  ;-)


Więc, myślę że najlepszym odniesieniem będzie miecz dziadka bo jest tej samej klasy(najstarszy i najsilniejszy w swoim gatunku). U histka zniknęły te kwiaty ograniczające jego bankai czasowo i siłowo plus na jego mieczu pojawiło jakby coś( u dziadka są to spowijające płomienie) lodowego? no i jak by nie patrzał to ta marionetka miała chyba tyle sił ile miał prędzej tzn że teraz jest chyba lepsiejsi. Ale to nie tłumaczy że ma prawo być silniejszy od ichigo w masce na wysokim poziomie.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1681 dnia: Maj 08, 2009, 10:46:08 pm »
Zara, Hitsek miał bankaja a Hali nawet nie obudziła swej formy i hitsek dostawał w pierdy, a teraz nagle dostał pawera, a co on z jednego miotu z Ichigo pochodzi, żeby z niczego dostać busta??

Po za tym ogranicznika ma nadal, widać ostatni, zatem zakładam, że młody ciągnie na rezerwie, reszta pewnie poszła na tą lodową bryłkę.

O tu zaznaczyłem jego "licznik"


A to, że dorównuje Halibel to niestety smutna prawda jako, że jest tym dobrym, gdyby dołączył do Aizena to mogę się założyć o auto kumpla ( :lol: ), że po takim ciosie padłby, wygłosił jakąś wzniosłą przemowę i zszedł do niebios.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1682 dnia: Maj 08, 2009, 10:50:11 pm »
Mówisz że to ogranicznik... w sumie chyba racja ale równie dobrze mógłby to być jakiś kawałek lodu po prostu, kilka tam wokół niego śmiga. No ale przyjmuję że masz rację.

Mam nadzieję że Twój kumpel dobrze pilnuje swego auta  ;-)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1683 dnia: Maj 08, 2009, 10:58:37 pm »
a co on z jednego miotu z Ichigo pochodzi, żeby z niczego dostać busta??

Podoba mi się sposób w jaki to ująłeś.Sam nie zrobił bym tego lepiej.

To ze Ichigo pokonał Ulka było już naciągane ale dobra,jak się uprzemy,truskawek to jakiś mutant i ma wewnętrzne demony o dużej mocy.Ale jak Hitsek,który hollowa nie ma,daje radę w walczę z kimś potężniejszym niż Ulek?Ostatnio miał kłopoty z Yammim,a z punktu widzenia mangi od tamtej walki minęło kilka dni.Może z czasem wyjaśni się o co chodzi ale jak na chwile obecną jest to mocno naciągane. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1684 dnia: Maj 08, 2009, 11:17:43 pm »
Mówisz że to ogranicznik...
Mogę się mylić, ale jakoś tak to ułożenie i krzątał przypomina ten jego zegar biologiczno-rejatsowy.
 
Mam nadzieję że Twój kumpel dobrze pilnuje swego auta  ;-)
Nie wiem, ale wolałem dać jego, bo sam jeszcze nie mam  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1685 dnia: Maj 09, 2009, 08:44:21 am »
Dla mnie to na razie kawał lodu jedynie jak w następnym hapie wysiądzie to będzie dopiero wtedy oznaczało, że to ten licznik. Bo jeśli to rzeczywiście licznik  to jemu po tej wymianie ciosów powinien mu się bankai wyłączyć.

równie dobrze:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1686 dnia: Maj 09, 2009, 11:09:07 am »
Te kawałki lodu nie wyglądają jak te "kwiaty" które robiły za licznik.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1687 dnia: Maj 09, 2009, 01:45:13 pm »
Ano nie ale ten za Hitskiem też jakoś niespecjalnie. Tyle tylko że jest za nim, tak gdzie powinny być ograniczniki.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1688 dnia: Maj 09, 2009, 01:58:46 pm »
Dobrze pojąłeś to Dino, może to być ten licznik ale również i zwykły kawał lodu.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1689 dnia: Maj 09, 2009, 02:03:20 pm »
Nooo, jak tak napisałem już na początku, pojmować nie musiałem ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1690 dnia: Maj 09, 2009, 02:31:26 pm »
Ciekawość mnie wzbiera, czy primera espada będzie też posiadał jakoś zdolność? Jak narazie to co pokazał barragan to coś WoW, tylko czy dobrze zrozumiałem on potrafi postarzać czy kontrolować czas? A może jedno i drugie? 

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1691 dnia: Maj 09, 2009, 03:01:06 pm »
Chyba każdy z espady coś posiada. Więc to byłoby dziwne żeby drugi najsilniejszy w espadzie nic by nie miał.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1692 dnia: Maj 09, 2009, 03:07:03 pm »
Jeśli się nie mylę to postarzać. Może Stark będzie cofał wiek do tyłu robiąc z przeciwników małe dzieci?  ;-)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1693 dnia: Maj 09, 2009, 04:36:29 pm »
Cytuj
Jeśli się nie mylę to postarzać. Może Stark będzie cofał wiek do tyłu robiąc z przeciwników małe dzieci?  Wink

Raczej wątpię. Skoro jest aspektem samotności to może będzie tworzył jakąś przestrzeń, w której będzie odseparowywał swojego przeciwnika od reszty.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1694 dnia: Maj 09, 2009, 05:32:23 pm »
Baregan kontroluje upływ czasu, mogąc dowolnie nim manipulować, inaczej może zarówno tak postarzeć jakiś element (lub całość) że ten albo stanie się bardzo stary albo bardzo młody.
Dodatkowo widząc jak skacze do Soifon a ta nawet go nie zauważa, zakładam iż może mieć niewielki wpływ na czas i przestrzeń, przez co przypomina to bardziej teleportacje niż sonido.

Co do Starka to się zgodzę możliwe, że będzie "hipnotyzował" swoje ofiary, by te myślały iż są samotne, lub wyszukiwał w pamięci jakiś okruchów z czasu gdy czuli się samotni i nasilał je na tyle by taka ofiara stała się bezsilna w walce.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau