trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1710 dnia: Maj 11, 2009, 12:54:01 pm »
Kiedyś uważałem ze bleach ma bardzo dobrą fabułę,dziś uważam ze ma tylko niezłą.Już dawno bleach zrobił się dość schematyczny ,syndrom nieśmiertelności przestał być nawet maskowany i choć nadal potrafi zaskoczyć(kto spodziewał się tego co pokazał Yammi bo ja na pewno nie) to taki,choćby,Naruto ma dużo lepszą fabułę.W bleachu istnieją dwa obozy:shinigami i arrankarzy Aizena,wiadomo od razu kto jest dobry a kto zły(wyjątki 1 na 100 typu Nel),główni bohaterzy są wyraźnie faworyzowani,a walki zamiast do szukania słabego punktu wroga sprowadzają się do tego ze: shinigami przegrywa,shinigami używa shikai/bankai,shinigami wygrywa.Lubię bleacha ale już jakiś czas temu przestałem uważać jego fabułę za specjalnie ciekawą.
Póżniej wiele może się zmienić:na scenę wejdą Vizardowie,odział zero,kiedyś wyjdzie kim jest ojciec Ichigo i czego naprawdę chce Aizen ale jak na razie, od kilku miesięcy, bleach to prawie tylko długi ciąg walk w 90% wygrywany przez postacie pozytywne a wrogowie właściwie nie mają osobowości(gdzie te charektery typu Grimjow lub Nnoitra) i są to po prostu służy Aizena których rolę sprowadzają się do tego ze  z rozkazu Aizena atakują i giną w walczę.Jedyną osobą która miała jakieś plany i charakterek był ostatnio Ulek.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2009, 01:01:14 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1711 dnia: Maj 11, 2009, 01:12:50 pm »
Tak Zeromus, masz całkowitą rację (może poza tą częścią z Naruto bo ja go nie znam więc trudno żebym tu rację przyznawał ^^). Ale pisząc wcześniejszego posta miałem na myśli ogół tego co się pojawiło bo gdybym miał ostatnie miesiące podsumować to rzeczywiście fabularnie nic specjalnego choć jak pisałeś były zaskoczenia. Druga forma Ulqa czy rogaty Ichigo choćby no ale dla fabuły póki co to nic specjalnego nie było. Za to Yammi owszem, ten sporo namieszał. Ale oceniając ogół Bleach dobrą fabułę ma (a miał bardzo dobrą, świetną wręcz no ale aktualnie trochę się ciagnie). No i masz rację że sporo przed nami i mam nadzieję że wszystko znów będzie tak przykuwało do czytania/oglądania jak wcześniej.

Jak Grimmjow czy Nnoitra, ech. Nawet mi nie mów, obu mi brakuje. Nnoitry może mniej bo wprawdzie go bardzo lubię ale przywiązać się jakoś do niego specjalnie nie przywiązałem. Za to Grimmjow... WRÓĆ! ^^

Teraz podczas walk w fake Karakurze ciekawe są pojedyncze bajery jak uwolnienia Espady czy zbliżające się bankaie Shinigamich no ale to co naprawdę mogłoby teraz dodać siły serii to upragniona przez nas śmierć kogoś z dobrych. Byłoby więcej dramatyzmu, realizmu i mogłoby się conieco pomieszać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1712 dnia: Maj 11, 2009, 01:24:51 pm »
Jak Grimmjow czy Nnoitra, ech. Nawet mi nie mów, obu mi brakuje. Nnoitry może mniej bo wprawdzie go bardzo lubię ale przywiązać się jakoś do niego specjalnie nie przywiązałem. Za to Grimmjow... WRÓĆ! ^^


Grimek może, a nawet musi wrócić(na pewno większe szanse ma na pojawienie niż Uleq :P), bo przecież autor zostawił go sobie na jakoś specjalną okazję gdy wszystko mu przepadnie to grimek będzie dla niego taką furtką zmian. Jeśli tite będzie się wzorował coraz mocniej na DB to jeszcze może będzie tak, że zobaczymy fuzje czy asymilację nell i grimka. I wyjdzie ktoś o wyglądzie grimka ale mocy ich obojga.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1713 dnia: Maj 11, 2009, 02:30:19 pm »
Hah, Jackal, Ty wybryku natury, cytas w moich myślach xD Serio nie dalej jak wczoraj wyobraziłem sobie fuzję w Bleachu xD Ale to tylko takie żarty, niemożliwe żeby coś takiego się pojawiło. No i chyba się nie mylę jeśli powiem że byłoby to bardzo niemile widziane ^^ Ale myślę że nie ma obaw, to nie w stylu Bleacha.]

A Grimm racja, wróci. A jak wróci będzie rzeźnił, go go Grimmjow! Tyś prawdziwym królem Hueco Mundo!

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1714 dnia: Maj 11, 2009, 04:10:41 pm »
A mi nie brakuje Grimma i wcale mi nie tęskno za nim, już wolałbym zobaczyć Grand Fishera.

Dziś poniedziałek...mogli by już wydać nowego chaptera ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1715 dnia: Maj 11, 2009, 05:21:32 pm »
Hah, Jackal, Ty wybryku natury, cytas w moich myślach xD
No wiesz  :p  ;-)


Kurna no dłuży się czekanie do tego chaptera nie miłosiernie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1716 dnia: Maj 11, 2009, 05:27:30 pm »
Oj Panowie, czekanie na chapter to chyba bolączka nas wszystkich ^^ Ja to kiedyś obmyśliłem taki plan co by umysł i talent Pana Tite przekopiować na sześć innych osób i w ten sposób codziennie byłby rozdział : D Muahahaha! xD

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1717 dnia: Maj 11, 2009, 06:51:41 pm »
Był Golden Week tzreba było czekać dwa tygodnie, a w dodatku zanosiło się na śmierć hiroła dobrego a wkurzającego, czekaliśmy na dlaszy ciąg walki Halibel ( Halibel .... MOAR ! )  i jakos nie jęczeliście tak namiętnie  :p każdy by chciał żeby epek był codziennie ( dla mnie Histugaya mógłby w kazdym ginąć niczym Kenny  :idea:)/

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1718 dnia: Maj 11, 2009, 07:01:55 pm »
każdy by chciał żeby epek był codziennie ( dla mnie Histugaya mógłby w kazdym ginąć niczym Kenny  :idea:)/

Dobrze prawi.Shinigami jest wielu więc za Kennego w każdym epku mógł by robić inny.

Oj Panowie, czekanie na chapter to chyba bolączka nas wszystkich ^^ Ja to kiedyś obmyśliłem taki plan co by umysł i talent Pana Tite przekopiować na sześć innych osób i w ten sposób codziennie byłby rozdział : D Muahahaha! xD

Plan dobry.Czemu jeszcze nie przeniesiony do praktyki?

''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1719 dnia: Maj 11, 2009, 07:26:51 pm »
Plan dobry.Czemu jeszcze nie przeniesiony do praktyki?
Spoko, spoko, prirytetem jest zbudowanie mojego urządzenia do wyciagania rzeczów z animek do realnego świata oraz do wchodzenia z realnego świata do animek (pomyślcie o możliwościach: Rei, Rukia, Rei, Saber, Rei, Riza, Rei, Lyuze, Rei...). Potem przyjdzie czas na powielacz talentu ^^

A wracając do Bleacha to macie jakieś podejrzenia co do resurreccion Starka? Może już o tym tutaj było ale ja nie pamiętam. Ciekawe czy będzie to jakiż zwierz (jeśli tak to jaki) czy cuś dziwnego jak Barragan. A może okaże się być VL i zmieni się tylko jego miecz. I ciekawe kiedy to nastąpi, możliwe że już w najbliższych chapkach skoro Hali i Barragan już uwolnili miecze. Ja jednak wolałbym poczekać długiej na Starka, żeby najpierw porozwiązywały się jakoś walki Hali i Barragana a potem wszystko skupiło się na Kyouraku i Starku. Z drugiej strony Espada 0 uwolnił miecz tym bardziej można się spodziewać uwolnienia Primery. Kurde ten Yammi wszystko miesza xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1720 dnia: Maj 11, 2009, 07:39:31 pm »
A może okaże się być VL i zmieni się tylko jego miecz
No to odpada, a wszystko dzięki yamiemu.

Myślę że zmieni się w pumę  :p ale nie koniecznie zwierze. Przecież Barragarn zmienił się w śmierć powiedzmy. I to jest ciekawe espada ma te aspekty śmierci ale większość ma tylko z tym wspólnego tylko z charakteru a tylko baragarn Reurection oraz zdolność.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1721 dnia: Maj 11, 2009, 08:03:43 pm »
Myślę że zmieni się w pumę 
Puma odpada, to już zarezerwował Grimjow.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1722 dnia: Maj 11, 2009, 08:20:24 pm »
Grimmjow to pantera a nie puma.

Też myślę że puma z góry odpada. Była pantera, był tygrys, był lew. To chyba dość kociaków. I też myślę że niekoniecznie będzie to zwierze. I co do Yammiego to masz rzeczywiście rację. I co do tych aspektów także, wszyscy pokazywali je charakterem, nie umiejętnościami. Ciekawe więc czy Stark będzie rozbił coś związanego z samotnością czy Barragan pozostanie wyjątkiem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1723 dnia: Maj 11, 2009, 08:28:17 pm »
Na dobro sprawę to stark nawet nie potrzebował by swojego resuretcion aby pokonać koyruakau na bankaju. Sądząc po jego mince to może mieć jakieś dziwadło w tym swoim resurektion.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1724 dnia: Maj 11, 2009, 08:36:22 pm »
No tu już się Jackal nie zgodzę. Może później zmienię zdanie ale ja tą chwilę myślę że kiedy Kyouraku odpali bankai bez resurreccion Starka się nie obejdze. I tak szczerze to bardziej mnie interesują bankaie Shinigamich niż wszelkie resy Arranacarów, dlatego tak nie mogę się teraz doczekać nowego chapka, bardzo możliwe że Soifon pokaże wreszcie swoje bankai.