Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1740 dnia: Maj 14, 2009, 01:14:27 pm »
Też mnie zastanawia ta różnica między nr.3 a nr.2.Halibel jak na razie nie pokazała nic specjalnego.Gdyby nie to ze widziałem numer na jej piersi to powiedział bym ze jest ,na oko, słabsza niż nr.6 i dużo słabsza niż nr.5 tymczasem nr.2 pokazuje moce godne słowa "boskie".Zgadzam się ze aż strach pomyśleć co mają Yammi i Stark.Można bo to wytłumaczyć tym ze się bawi ale wiadomo ze tak nie jest.

O Soifom bym się nie bał.Raczej wątpię czy ją zabiją powiem więcej ja się boję ze odpali bankai i pokona Barragana.Nie ma na to szans,z takimi obrażeniami,ale to bleach więc jej bankai ją pewnie uzdrowi ale jego specyfika będzie pozwalała walczyć bez rąk.

 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1741 dnia: Maj 14, 2009, 03:18:23 pm »
Cóż, całe shikai Soifon operowane jest jedną ręką, bo na niej znajduje się Suzumebachi. Możliwe więc, że do bankai także jedna ręka jest wystarczy. Ja cały czas czekam na jej bankai z niecierpliwością ale nawet jeśli je uwolni raczej nie pokona Barragana. I nie powinna go pokonać, on powinien zawalczyć z Yamamoto. Ale jeszcze się okaże że tak jak jej shikai zabija w dwóch ciosach tak bankai w jednym i uda się jej jakoś dźgnąć Barragana xD Ale mam nadzieję że tak nie będzie. Co do Vizardów to możliwe że wkroczą niedługo ale ja sobie myślę że najpierw wartałoby wyeksploatować Gotei. Mam nadzieję na zmianę przeciwników Halibel i Barragana, z tą pierwszą powinien walczyć Ukitake, z drugim Yama-ji. Wtedy gdy dodać do tego walkę Kyouraku ze Starkiem byłyby trzy najbardziej uber z uber starć : D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1742 dnia: Maj 14, 2009, 03:27:49 pm »
Też mnie zastanawia ta różnica między nr.3 a nr.2.Halibel jak na razie nie pokazała nic specjalnego.Gdyby nie to ze widziałem numer na jej piersi to powiedział bym ze jest ,na oko, słabsza niż nr.6 i dużo słabsza niż nr.5 tymczasem nr.2 pokazuje moce godne słowa "boskie".Zgadzam się ze aż strach pomyśleć co mają Yammi i Stark.Można bo to wytłumaczyć tym ze się bawi ale wiadomo ze tak nie jest.

Czyli nareszcie to dostrzegacie.


Aż dziwno że morze coś być lepszego od mocy baragarna.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1743 dnia: Maj 14, 2009, 03:33:09 pm »
morze
Morze zwłaszcza Bałtyckie jest dość brudne.  ;-)

Za to od Baragana może być lepszy Stark, choć zobaczymy z czym wyskoczy Yammy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1744 dnia: Maj 14, 2009, 04:17:28 pm »
Czyli nareszcie to dostrzegacie.

Tak właściwie to ja chyba od dawna pisze ze dziwi mnie ze Halibel nie zabiła Hitska jednym ciosem więc nie wiem czemu to "nareszcie" ale tak dostrzegam to.Baragan pomimo ze walczy z dwójką przeciwników i wyrażenie się bawi oraz ma starszego,bardziej doświadczonego, zatem teoretycznie potężniejszego przeciwnika a  radzi sobie świetnie.Ulek,zanim Ichigo zamienił się w hollowa,bawił się z Ichigo jak z dzieckiem. Zatem czemu Halibel ma problemy z jakimś chłystkiem?Nawet jeśli w końcu wygra to skompromitowała się i tak już w moich oczach.

Czekamy co pokarze Stark.Zakładam ze będzie miał  co pokazywać.Jeśli chodzi o Yammiego to wątpię by wyskoczył z czymś innym niż siła rażenia porównywalna z gwiazdą śmierci.Może znowu zaskoczy ale dla mnie nie wygląda na kogoś kto polegał by na finezyjnych technikach.   

 
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 07:29:57 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1745 dnia: Maj 14, 2009, 04:48:30 pm »

Czekamy co pokarze Stark.Zakładam ze będzie miał  co pokazywać.Jeśli chodzi o Yammiego to wątpię by wyskoczył z czymś innym niż siła rażenia porównywalna z gwiazdą śmierci.Może znowu zaskoczy ale dla mnie nie wygląda na kogoś kto polegał by na finezyjnych technikach.  

 
Na yamiego to raczej nie czekam bo aby mnie on drażni ale na starka jak najbardziej.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1746 dnia: Maj 14, 2009, 07:27:52 pm »
Mnie drażni 2/3 shinigami.Gdybym patrzył na to w ten sposób to przestał bym chyba czytać bleacha.Mnie Yammi też drażni.Kiedyś z Dino uznali my go za najnudniejszą postać w bleachu i nie zmieniłem od tamtej pory zdania.Ale to ze ktoś jest irytującym pajacem nie oznacza ze walka z nim będzie nudna.Yammi jest teraz wielki,wkurzony  i ma ogromną moc a na przeciwko całą drużynę Ichigo i odział soul society ze czterema kapitanami więc liczę na niezłą bitwę.
Choć jak znał Bleacha to albo Unohana będzie z nim sama walczyła albo Ichigo odkryje w sobie jeszcze większą moc niż podczas walki z Ulquiorą. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1747 dnia: Maj 14, 2009, 09:00:35 pm »
Mnie drażni 2/3 shinigami.Gdybym patrzył na to w ten sposób to przestał bym chyba czytać bleacha.Mnie Yammi też drażni.Kiedyś z Dino uznali my go za najnudniejszą postać w bleachu i nie zmieniłem od tamtej pory zdania.Ale to ze ktoś jest irytującym pajacem nie oznacza ze walka z nim będzie nudna.Yammi jest teraz wielki,wkurzony  i ma ogromną moc a na przeciwko całą drużynę Ichigo i odział soul society ze czterema kapitanami więc liczę na niezłą bitwę.
Choć jak znał Bleacha to albo Unohana będzie z nim sama walczyła albo Ichigo odkryje w sobie jeszcze większą moc niż podczas walki z Ulquiorą. 
Przez ten wzgląd tak. Jako walkę z unohaną bym zobaczył wbrew sobie.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1748 dnia: Maj 14, 2009, 11:33:26 pm »
A ja czekam na uwolnione formy Halibel i Barragana w wersji anime. Bo sądząc po ostatniej walce to i te mogą się ciekawie prezentować. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1749 dnia: Maj 14, 2009, 11:44:16 pm »
Halibel będzie pewnie wyglądać bardzo fajnie ale bardziej wyczekuję zanimowanych resów wspomnianego Barragana i Ulquiorry. No i zrogaciałego Ichigo przede wszystkim ^^

Btw, zastanawiam się czy w anime ukażą gnicie ręki Soifon tak jak w mandze. Pamiętajmy że anime jest zdeczkę cenzurowane. Mam jednak nadzieję że akurat to oddadzą tak jak w oryginale. Za to żadnych nadziei nie wiążę z brakiem cenzury w walce Ichigo z Ulqiem. Za cholewkę nie wyobrażam sobie, że w anime mogliby pokazać rozczłonkowane ciało Ulqa rzucane gdzieś po skałach. Ach, jak bardzo chciałbym zostać pozytywnie zaskoczony ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1750 dnia: Maj 15, 2009, 06:49:34 am »
Mam tylko nadzieję, że nie ocenzurują wygląd Halibel w anime.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1751 dnia: Maj 15, 2009, 08:56:23 am »
Skoro nawet przez uwolnieniem i w kołnierzu ją ocenzurowali to imo tym bardziej gdy ten kołnierz rozepnie i w uwolnieniu pewnie co nieco też. Może kiedyś zrobią Bleach Ulitmate tak jak Hellsinga Ultimate, tam się nikt nie bawi w cenzurowanie czegokolwiek ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1752 dnia: Maj 15, 2009, 09:00:30 am »
No i właśnie to jest przykre aby cenzurować TAKĄ espadke  :p

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1753 dnia: Maj 15, 2009, 11:28:52 am »
Mnie w ogóle zaskoczyło ze nie ocenzurowano sceny gdy Kira odcina głowę przeciwnikowi.Niestety podzielam zdanie Dino i walkę z Ulquiorą ocenzurują niemal w całości tak jak walkę z Aporro.Wygląd Halibel jeśli był ocenzurowany wtedy gdy miała na sobie dużo ciuchów(dużo-dobre sobie :badgrin:)to będzie ocenzurowany tym bardziej wtedy gdy jest prawie goła.Kłopot będą mieli z walką Soifon-tam ocenzurowanie pozbawia walkę sensu.W DB,które w polskiej wersji ocenzurowane było, nie wycięto kluczowej sceny gdy Songoku przebija Piccolo na wylot więc tu zniszczoną rękę Soifon i jej odcięcie też może zostawią.Chodzi mi o to ze żeby ocenzurować walkę Soifon trzeba by zupełnie zmienić moc Barragana i napisać nowy przebieg walki, a to by fanów nie ucieszyło. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1754 dnia: Maj 15, 2009, 11:48:35 am »
Też byłem pozytywnie zaskoczony widząc turlającą się główkę Aviramy na końcu jego walki z Kirą. Wprawdzie była zacieniowana i w ogóle ale to nawet lepiej, nadało to fajnego klimatu ^^ Na dodatek muszę przyznać, że walka Hisagiego i Findora także obfitowała w rany i krew. Może nie było to brutalne ale jednak wszelkie cięcia i rozbryzgi były ładnie pokazane. A na koniec nawet, znowu w zacieniowaniu, przebicie Findora mieczem Hisagiego. Jak dla mnie supcio. Nie zmienia to jednak faktu, że pod względem brutalności te walki, i w sumie chyba wszystkie dotychczasowe walki Bleacha, nijak się mają do walki Ichigo z Ulqiem. Prędzej mi dłoń na kaktusie wyrośnie niż zobaczę poniewierane ścierwo Ulqa w anime. Zastanawiam się jak to wszystko będzie wyglądać. Może pokuszą się o usunięcie nietoperkowi jednej ręki.

 

anything