Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1755 dnia: Maj 15, 2009, 11:59:48 am »
Prędzej mi dłoń na kaktusie wyrośnie
Chyba kaktus na dłoni. xP

Ale fakt walka Ichigo z Ulkiem będzie na 99% ocenzurowana, choć to wg mnie dziwne, bo przecież w Japonii sa bardziej krwawe animce, ot choćby DB, w oryginalnej Japońskiej wersji obfitował w mordobicia, krew i przebijanie ciała kulkami energii. Zatem dziwi mnie trochę ta cenzura, jakby na siłę chciano zmniejszyć limit wiekowy.

Co do Halibel w anime to już porażka...więcej golizny da się w reklamach zobaczyć niż u niej. Pozostaje jedynie liczyć iż jakoś ciekawie ją narysują po uwolnieniu (oby nie jak zakonnica xD) i że walka Soifon z Barragiem nie ucierpi zbytnio na cenzurze.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1756 dnia: Maj 15, 2009, 12:10:53 pm »
ot choćby DB, w oryginalnej Japońskiej wersji obfitował w mordobicia, krew i przebijanie ciała kulkami energii

W oryginalnej tak.W DB:Kai cenzura jest pełną gębą.Choćby scena gdy Piccolo zabija Raditza i Songoku:prawie nie ma krwi a Songoku NIE ZOSTAJE przebity strumieniem energii-tylko wypala mu on ranę na brzuchu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1757 dnia: Maj 15, 2009, 12:24:46 pm »
Cóż, czasy się zmieniły. Dziś ludzie na wysokich stołkach bronią nas przed wszystkim co tylko mogą sobie wymyślić. A może to my jesteśmy za starzy jak na target tych serii xD

A dłoń na kaktusie była zamierzoną pomyłką. A jak się nad jej wymyśleniem namęczyłem, łuhuhu ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1758 dnia: Maj 15, 2009, 06:37:12 pm »
Nadal nie widzieli my wyzwolenia Starka ale po Yammim i Barraganie śmiało można wysunąć twierdzenie ze w Espadzie nie ma żadnych Vasto Lorde.Zresztą mówiąc w prost ta cała Espada jest za cienka by sprostać wyzwaniu.Już wyzwalają prawdziwe moce i pomimo tego niektórzy nadal mają problemy a Vizardzi jeszcze nadal nie postawili nawet stopy na placu boju.Trójka członków Espady walczy z trójką kapitanów a dziadek,będący najsilniejszy w ekipie soul society,cały czas pozostaje w rezerwie.Nawet jeśli trójka wygra aktualne walki to i tak po prostu muszą w końcowym rozrachunku przegrać.To samo z Yammim.Jakim by koksem nie był ma na przeciwko czterech kapitanów+Truskawkę+Nel+masę mięsa armatniego w postaci Renjiego,Ruki,Sado itd.Istnienie Espady zbliża się pomału do końca i coraz bardziej realna staje się opcja pojawienia się odziału Vasto Lorde na usługach Aizena.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1759 dnia: Maj 15, 2009, 06:44:37 pm »
Dmoże to my jesteśmy za starzy
Wolę pozostać przy:
Cóż, czasy się zmieniły.

A jak się nad jej wymyśleniem namęczyłem, łuhuhu ^^
Exacta domyśliłem się, ale wyszło perfecto.

Co do Ulka, to zakładam, że może nie mieć nóg i będzie pokrwawiony, ale po za tym będzie nietknięty, a jesli chodzi o rękę Soifon, to zapewne zarzucą jakim screnem/urywkiem, jak jej ta ręka znika, albo zastosują manewr podobny do rozpadania się holowów, czyli kupka proszku unosząca się na wietrze.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1760 dnia: Maj 20, 2009, 03:13:14 pm »
Wspaniale zostało zaprezentowane bankai komamury. No i można rzec, że to wspaniała chwila od dawna bo długo nam nie będzie można zobaczyć jakiegokolwiek bankai, bo kapitanowie się ze bardzo cenio i mają się za herosów. Pomimo że ich silniejsi przeciwnicy już po uwalniali swoje formy.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1761 dnia: Maj 20, 2009, 03:20:22 pm »
Zapominasz o Hitsugai Jackal, ten z miejsca załączy bankai z czego i tak mu nic nie przyjdzie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1762 dnia: Maj 20, 2009, 03:42:06 pm »
220 epek był jak dla mnie dobry.Walka wpierw Ikkaku,potem Komamury z Powwem prezentuje się lepiej niż w mandze.Tak w ogóle to walki z epów 219 i 220 robią wrażenie dużo lepszych niż poprzednie.Jakby wydano na nie więcej funduszy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1763 dnia: Maj 20, 2009, 03:51:04 pm »
Racja wyglądają bardziej bajerancko bo tamte był dobre ale wyglądały na filerówki.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1764 dnia: Maj 20, 2009, 03:59:38 pm »
No epek rzeczywiście dobry, ładny popis Komamury, podobali mi się też Iba i na początku Yumichika. Tylko wygląd Powwa po resie trochę psuje wrażenia bo, mówiąc szczerze, wygląda straszliwie brzydko. Wiem że potrzebny był wielki przeciwnik dla Komamury i jego bankai ale myślę że wielorybiego, wielkiego resa, można było narysować lepiej. Poww wyglądał całkiem nieźle w zwykłej formie bo miał dość ciekawą budowę ciała. W resurreccion jednak wygląd na minus. Z wszystkich czterech filarowych Arrancarów ten jako jedyny mi się nie podoba po uwolnieniu.

Świetna była muzyka kiedy Komamura wykańczał Powwa. Zapewne znowu z trzeciej kinówki. Nasz lisek zasłużył sobie na takie ładne muzyczne podkreślenie swoich popisów. No i taki mocny, chciałoby się powiedzieć wielki kawałek, pasuje do starcia dwóch gigantów.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1765 dnia: Maj 20, 2009, 04:32:21 pm »
W sumie to lisek najlepsze hity sprzedaje z wszystkich kapitanów bo ma swoją siłę własną bo u innych to już opiera się na reitatsu.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1766 dnia: Maj 20, 2009, 04:57:27 pm »
Bankai Lisa to chyba czysta siła fizyczna, bo jak na razie nie zaprezentował żadnego skilla

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1767 dnia: Maj 20, 2009, 05:09:58 pm »
No racja. Ale w sumie nawet jeśli Komamura miałby opierać się na samej sile fizycznej to mi to nie przeszkadza, jeden taki kapitan to dobra odmiana od reszty dziwaków xD No dobra, Kenpachi też polega na czystej sile ale ten to w ogóle jeden wielki wyjątek xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1768 dnia: Maj 20, 2009, 05:48:31 pm »
No dobra, Kenpachi też polega na czystej sile ale ten to w ogóle jeden wielki wyjątek xD
On to wogule, nie kiedy jak patrzę to z kim by się nie lał to jest od swego przeciwnika niebotycznie większy np. z noitorio

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1769 dnia: Maj 20, 2009, 05:50:39 pm »
Lał się z Komamurą, on jest od niego większy więc jak widać Ken nie góruje nad wszystkimi xD

 

anything