Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1770 dnia: Maj 20, 2009, 06:41:34 pm »
Bankai Komamury jest przerażająco potężny i przerażająco cienki zarazem.Naturalnie dysponuje wyrwaną z kosmosu siłą zniszczenia ale przy tym nie jest zbyt szybki i jak na razie nie pokazał żadnego skilla wiec póki co zakładam że go nie ma.Do walki z powolnym olbrzymem typu Powwa jest on idealny ale już przy takim Ulquiorrze albo Halibel na wiele by się nie zdał bo zwyczajnie by ich nie trafił.Przy tym sam Komamura jest unieruchomiony bo musi manipulować tym golemem.Tak wiec stanowi łatwy cel.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1771 dnia: Maj 20, 2009, 06:53:21 pm »
Przy tym sam Komamura jest unieruchomiony bo musi manipulować tym golemem.Tak wiec stanowi łatwy cel.
Chyba że ma taki skill że może wejść do tego wielkiego samuraia i pilotować go jak mecha! Wyobraźcie sobie Komamurę w gumowym suicie xD

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1772 dnia: Maj 20, 2009, 06:55:50 pm »
Chyba że ma taki skill że może wejść do tego wielkiego samuraia i pilotować go jak mecha! Wyobraźcie sobie Komamurę w gumowym suicie xD
Jeśli chodzi o wejście do tego golema to może czemu nie ale w gumowy suit wątpię.Bardzo wątpię.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1773 dnia: Maj 20, 2009, 07:01:50 pm »
No ja też wątpię, ale wyobrażenie ciekawe xD Jako że sam jestem beztalenciem chciałbym bardzo żeby ktos zrobił arta z czymś takim xD

Zresztą samo wejście do tego wielkoluda też tan będąc poważnym imo odpada. Za to z wielką chęcią zobaczyłbym walkę Komamury kiedy siedziałby np. na ramieniu albo dłoni swojego bankaia. Gdyby zrobić jakąś intensywną, mocną potyczkę z takim patentem mogłoby wyjść naprawdę fajnie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1774 dnia: Maj 20, 2009, 07:06:12 pm »
Jako że sam jestem beztalenciem chciałbym bardzo żeby ktos zrobił arta z czymś takim xD


Zrobił bym, ale  chwilowo nie mam natchnienia  8)

Tak czy tak jego bankai to coś pokroju doktorka tamten też zbytniej koordynacji nie ma.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1775 dnia: Maj 20, 2009, 07:08:38 pm »
Póki co trio Hitsugaya-Kyoraku-Soifon przegrywa więc wejście Komamury do walki w formie wsparcia jest teoretycznie możliwe.Kto zatem wie co jeszcze zobaczymy.Ale nie wiem czemu mam przeczucie ze żadne wsparcie chwilowo nie będzie potrzebne.

Z tymi wymarzonymi artami i kłopotami z brakiem talentu rozumiem.Sam kiedyś wziąłem się za rysowanie własnej mangi ale jakby to powiedzieć...sam miałem kłopoty z rozpoznaniem co jest na moich rysunkach co uznałem za poważną przeszkodę w kontynuacji tego projektu.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1776 dnia: Maj 20, 2009, 07:20:11 pm »
Zrobił bym, ale  chwilowo nie mam natchnienia  8)
Jako fan Twojej twórczości mam nadzieję że natchnienie znajdziesz ^^

Póki co trio Hitsugaya-Kyoraku-Soifon przegrywa więc wejście Komamury do walki w formie wsparcia jest teoretycznie możliwe.
No nie wiem czy Kyouraku przegrywa. Co do wsparcia się zgadzam ale akurat nie co do Komamury. Ja jak już pisałem bardziej widziałbym w walce Ukitake (z Halibel) i Yamamoto (z Barraganem).

sam miałem kłopoty z rozpoznaniem co jest na moich rysunkach co uznałem za poważną przeszkodę w kontynuacji tego projektu.  
Cóż, to może zniechęcić ^^ Ale trening czyni mistrza, nie od razu Bleacha narysowano : D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1777 dnia: Maj 20, 2009, 08:05:16 pm »
No nie wiem czy Kyouraku przegrywa. Co do wsparcia się zgadzam ale akurat nie co do Komamury. Ja jak już pisałem bardziej widziałbym w walce Ukitake (z Halibel) i Yamamoto (z Barraganem).

Sam też wątpię w udział Komamury w walczę z kimś trójki.Jak pisałem była to teoria.Komamura będzie walczył najprawdopodobniej z Tousenem(później).A Halibel raczej z Ukitake nie zawalczy-ona wyraźnie aspiruje do walki z Yamamoto. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1778 dnia: Maj 20, 2009, 08:10:31 pm »
Wyobraźcie sobie Komamurę w gumowym suicie xD
Shinji-Komamura...dobra, oficjalnie stwierdzam iż to jest z deczko chore...
Ale specjalnie dla Was wykonałem drobną podglądową wersje naszego liska w suicie, tak oto mamy:

PILOT Unitu 001 - Komamura Sajin, pierwszy lis-pilot




 :lol: :lol: :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1779 dnia: Maj 20, 2009, 08:15:02 pm »
Komamura będzie walczył najprawdopodobniej z Tousenem(później).
Nom to racja.

A Halibel raczej z Ukitake nie zawalczy-ona wyraźnie aspiruje do walki z Yamamoto. 
Tu też masz w sumie racje chociaż bardziej jakoś pasowałby mi pairing, który wcześniej podałem. Z drugiej strony ognisty Yama i wodna Hali, mogłoby być ciekawie.

Hunter, poległem xD

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1780 dnia: Maj 22, 2009, 08:28:36 am »
Sory za dwa posty z rzędu.

Kurde, Hitsugaya się dalej trzyma. NO JAK?! Ale wiecie co zauważyłem? Że to nie on mnie w tej walce tak naprawdę denerwuje tylko Halibel. Do Hitska nic nie mam, skoro może to niech pokazuje co potrafi, okej. Za to Halibel póki co ssie, taka prawda. Liczyłem że będzie z nią fajna akcja a ta zamiast pokazać na co ją stać stoi w miejscu i strzela jakimiś kolejnymi bajerami raz na jakiś czas trochę machając mieczem. Dobrze że chociaż w anime ma taki śliczny głos, rozmowy między Hitsugayą (Romi Paku) a nią (Megumi Ogata) będą czystą przyjemnością ^^ Nie zmienia to jednak faktu że Hali zaczyna mnie denerwować. Co do Hitsugai to podoba mi się, że chce wyskoczyć z jakąś swoją uber hyper duper tajemną techniką. Dla mnie super, liczę na fajne show. Liczę jednak także i na to, że Hali weźmie swój śliczny tyłek w troki i zrobi to, co powinna była zrobić już kilka rozdziałów temu.

Co do drugiej walki to zastanawiam się cóż to za plan ma Soifon. Chodzi jej tylko o to, żeby znaleźć okazję na dwa ukucia Suzumebachim czy też wykombinowała coś ciekawszego. W każdym razie nie mam zielonego pojęcie jak Oomaeda ma zająć Barragana O_o

Cóż, mam teraz nadzieję, że zarówno Hitsugaya jak i Soifon pokażą coś fajnego ale ostatecznie i tak przegrają te walki. No nie może tak być że cała Espada okaże się nic nie wartą bandą świrów.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1781 dnia: Maj 22, 2009, 09:02:08 am »
Soifon pewnie chce użyć jakiegoś ataku w stylu tych piorunów co używała na Yoroichi. Albo jakiegoś rodzaju zakazaną technikę kidou i potrzebuje czasu na inkantację.
A co do Hitsugayi to może przynajmniej pokaże coś fajnego.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1782 dnia: Maj 22, 2009, 09:10:23 am »
A co do Hitsugayi to może przynajmniej pokaże coś fajnego.

Nom właśnie na to liczę. Kiedy walczył z Luppim też pokazał jakąś swoją uber technikę i była naprawdę fajna. Jeśli teraz ma być coś lepszego to ja poproszę ^^

Ciekawym o tą Soifon. Może myśli o bankaiu?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1783 dnia: Maj 22, 2009, 09:55:45 am »
Cytuj
Ciekawym o tą Soifon. Może myśli o bankaiu?

No nie wiem. Kazała Oemadzie grać na czas, więc to chyba nie to. Bankai u kapitanów pojawia się dość szybko więc chyba kombinuje coś innego.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1784 dnia: Maj 22, 2009, 10:06:19 am »
Trochę zabawne to naprawdę, ona nie mogla go powstrzymać ale byle popierd ma to zrobić.
Co do chistka to czasem to nie będzie jego uberksa forma bankai? Jak np. byak ma i ch z 5.
Tak czy tak chistek nam tu cwaniakuje(i to dobrze może zobaczymy coś dobrego). I tak jak tu inni wspominali halibel daje dupy narazie.
A włąśnie jeszcze jedno jak tak teraz spojrzałem na chapa to szkoda mi się zrobiło soifon, przecież to taka mała, drobna, chudziutka kobietka ^^  :p
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 10:17:49 am wysłana przez Jackal »

 

anything