trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1800 dnia: Maj 22, 2009, 05:36:07 pm »
Ulek...
Mogę doliczyć Aizena i Gina, oraz byłą Nel, co by statystyki podnieść?  :p
Dobrze mówi.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1801 dnia: Maj 22, 2009, 06:15:31 pm »
No nie wiem, Ulek też na początku zostawił Ichigo przy życiu co zresztą wytknął mu Grimmjow. Dopiero później zaczęło mu świtać że Ichigo trzeba zabić.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1802 dnia: Maj 22, 2009, 06:26:40 pm »
Każdy ma swoją racje.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1803 dnia: Maj 22, 2009, 06:30:58 pm »
Ulek...
Mogę doliczyć Aizena i Gina, oraz byłą Nel, co by statystyki podnieść?  :p

I na tym kończy się lista "tych mądrzejszych". Jakby nie spojrzeć trochę krótka.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1804 dnia: Maj 22, 2009, 06:35:53 pm »
Każdy ma swoją racje.
Tu nie chodzi o racje ale o efekty.Poza samym Aizenem chwilowo wszyscy źli mają żadne.Czarne charaktery dzielą się chwilowo na:a) Aizena,b)tych którzy dali się łatwo i szybko zabić oraz c)tych którzy trochę pochlastali przeciwnika zanim zostali zabici.Ja czekam na czwartą grupę:tych którzy byli tak twardzi ze trzeba było brać ich kupą albo wysłali kogoś do grobu zanim sami się tam udali.Czyli w ogólnie pojętym tego słowa znaczeniu tak zwanych "bossów".  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1805 dnia: Maj 22, 2009, 06:45:58 pm »
Ciekawe czy się doczekamy tej 4 opcji.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1806 dnia: Maj 22, 2009, 06:57:57 pm »
Cóż, ja coraz bardziej wierzę w ukrywaną grupkę Vasto Lorde. Mam jednak nadzieję, że czołówka Espady też mocno poreza dobrych bohaterów zanim VL (o ile ta teoria się sprawdzi) wkroczą do akcji.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1807 dnia: Maj 22, 2009, 09:53:40 pm »
Matsumoto i zacznie walczyć z Harribel na gołe klaty

DO WANT XD

Ale fakt, poczekajmy, może teraz Hitsek zasunie jakimś przepakowanym atakiem, a Hali w końcu pokaze klasę i jednym cyc..znaczy palcem odbije atak i spierze młodego tak, że nie wstanie (przynajmniej do końca walk).  :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1808 dnia: Maj 22, 2009, 09:56:58 pm »
I tak już powstają doujiny Hentai z Inoue Matsumoto i Halibel (sam mam dwa) więc Kubo już nie ma nic do roboty  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1809 dnia: Maj 22, 2009, 10:04:10 pm »
Ło, widziałem Matsu i Inoue w akcji ale trójkąt z Hali? Muszę nadrobić zaległości xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1810 dnia: Maj 22, 2009, 10:12:46 pm »
Ta narobiło się tego, choć osobiście wole arty od doujinów, albo hentaie nie związane z istniejącymi "normalnymi" tytułami.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1811 dnia: Maj 22, 2009, 10:28:17 pm »
Hmm zostawiając na boku dandżerus temat hentaiów pozostanę troszkę przy erotyce w Bleachu (choć jak najbardziej delikatnej) i oto wynik mojego kolejnego posiedzenia na Deviancie. Co jakiś czas sobie tam wskakuje i lukam za fajnymi artami i oto bardzo ciekawa Harribel ^^ Link. Jak dla mnie super ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1812 dnia: Maj 22, 2009, 10:33:52 pm »
Ja osobiście czekam, aż panny zaczną robić Cosplay Halibel w uwolnionej formie  :D
A co do artów to najbardziej podoba mi się ten
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 10:37:22 pm wysłana przez Hollow »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1813 dnia: Maj 22, 2009, 10:43:40 pm »
Niezły.Też lubiłem pogrzebać w różnych galeriach ale zabiera to za dużo czasu. Do tego bałagan po tym na dysku ponad ludzkie rozumienie tego słowa a ja naprawdę nie lubię porządków.Do dziś nie wiem jakim cudem udało mi się wprowadzić porządki do folderów z mangami i doujinami.Z folderem z artami już ta sztuka nie przeszła.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1814 dnia: Maj 22, 2009, 10:46:15 pm »
To prawda. Sam na deviantarcie spędzam sporo czasu aby znaleźć jakieś arty o moich ulubionych postaciach, ale jak znajduje takie perełki to nawet nie czuję, że zmarnowałem ten czas.

 

anything