trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1815 dnia: Maj 22, 2009, 11:29:43 pm »
Hollow: ale ten niewiele mu ustępuje :D



"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1816 dnia: Maj 22, 2009, 11:31:37 pm »
Znam dobrze obrazek, który podałeś, Hollow. Fajny, fajny ^^

Ja mam tzw. uporządkowany bałagan w folderze z obrazkami z anime. Gorzej z folderem z resztą obrazków, tam to aż się czasem boję zaglądać bo o ile folder M&A sobie raz na jakiś czas porządkuje i stąd jakoś to funkcjonuje o tyle ten randomowy zostawiłem samemu sobie już dawno temu xD No ale to chyba nie ten temat xD

To prawda. Sam na deviantarcie spędzam sporo czasu aby znaleźć jakieś arty o moich ulubionych postaciach, ale jak znajduje takie perełki to nawet nie czuję, że zmarnowałem ten czas.
Prawda, prawda ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1817 dnia: Maj 23, 2009, 12:02:03 am »
Oj ja biegam wszędzie i to codziennie wchodzę na 4chana po obrazki, tak na /a/ jak i /m/ oraz /tg/, foldery z fotami to mam tak zawalone, że jeszcze trochę to arty wysypia mi się stacja CD  :lol:
Ale podobnie jak Dino, to jest chaos uporządkowany. Zawsze jak uporządkuje (raz na jakiś czas, najczęściej jak folder zbyt długo się nie otwiera xD ) to nie mogę się później połapać gdzie co jest.  :p


Ja osobiście czekam, aż panny zaczną robić Cosplay Halibel w uwolnionej formie  :D
Jak zaczną to wrócę do jeżdżenia na cony ^^

A te arty coście podali są ładne, zresztą 3D jest coraz popularniejsze i coraz lepsze.
Ale i tak mam sentyment do papieru i ołówka, jestem tradycjonalistą.

EDIT:
Za późno jest i nie chce mi się zakreślać, ale jak spojrzycie >tu< i przyjrzycie się to widać w prawym górnym rogu ogon Yammyiego. Poniżej co zdawało mi się za pierwszym razem tumanami kurzu to w rzeczywistości jego ciało.
To jest rypana modliszka...dupa gąsienicy i tułów zdeformowanego człowieka. Na moje oko ma z 7-8 par odnóży, zmutowana godzilla. 

Już wcześniej ktoś o tym wspominał, ale ja dopiero teraz to zobaczyłem jak się przyjrzałem. Może to wynik ponownego obejrzenia kadru, albo zmęczenia (jest za kwadrans 3;00)...ale to jest je..ny robal.  :shock:
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 01:44:18 am wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1818 dnia: Maj 23, 2009, 09:36:56 am »
Oj ja biegam wszędzie i to codziennie wchodzę na 4chana po obrazki, tak na /a/ jak i /m/ oraz /tg/, foldery z fotami to mam tak zawalone, że jeszcze trochę to arty wysypia mi się stacja CD  :lol:
Ale podobnie jak Dino, to jest chaos uporządkowany. Zawsze jak uporządkuje (raz na jakiś czas, najczęściej jak folder zbyt długo się nie otwiera xD ) to nie mogę się później połapać gdzie co jest.  :p

Jak zaczną to wrócę do jeżdżenia na cony ^^

A te arty coście podali są ładne, zresztą 3D jest coraz popularniejsze i coraz lepsze.
Ale i tak mam sentyment do papieru i ołówka, jestem tradycjonalistą.

EDIT:
>tu<
403 forbiden.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1819 dnia: Maj 23, 2009, 10:46:13 am »
Hmm rzeczywiście znikło.
To inaczej poniżej macie obrazek.
To co pokolorowałem na zielono, to przednie nori, to pewne.
To co jest na czerwono (różowy), to dalsza część ciała Yammiego, widać nogę (dolny prawy róg) i ogon (prawy górny róg).
Biały zostawiłem tors, ale tu nie ma co kombinować.

Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1820 dnia: Maj 23, 2009, 11:02:42 am »
Już wcześniej ktoś o tym wspominał
To ja! To ja! : D Ale też zauważyłem to dopiero kiedy zobaczyłem kolorową wersję tej strony na Deviancie. W każdym razie jakoś nie widzi mi się wielka gąsienica. No ale zobaczymy jak to wyjdzie. A modliszką był Nnoitra ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1821 dnia: Maj 23, 2009, 11:12:19 am »
Żal mnie ściska niestety. To że hali jest cienka przeżyje, bo ratuje to swoimi wielkimi ładnymi "oczami". Ale pojąc nie mogę jak ta poczwara ma miejsce 0?
Z drugiej strony on ma tylko siłę zniszczenia więc w porównaniu do 2  z łatwością może dostać baty bo wystarczy że drugi by  tylko dotknął i cały by skostniał a przy jego rozmiarach to nawet by nie zauważył kiedy by to zrobił. Więc tu zaczyna się tu umacniać coraz bardziej wiara w to że espada jest posegregowana tylko pod względem posiadanej siły(reitastu),  a nie to  że np. 2 w walce z np. 1 lub 0 musi przegrać, oczywiście ma mniej power - up'a ale może wygrać po przez swoje zdolności.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1822 dnia: Maj 23, 2009, 12:30:15 pm »

Z drugiej strony on ma tylko siłę zniszczenia
Już mnie to nudzi ale kolejny raz spytam:Jackal skąd wiesz ze on ma tylko silę zniszczenia?Jak Tite przesłał ci skany chapterów które jeszcze się nie ukazały to nie bądź świnia i się podziel.I nie wiem skąd pomysł ze numery przyznawano na podstawie posiadanego Reiatsu.
Powód dla którego Barragan ma nr.2 jest raczej oczywisty:pozostali dwaj umieją się obroni przed jego mocą lub w ogóle ona na nich nie działa.Gdyby przed tą mocą nie było obrony to Barragan nie słuchał by Aizena tylko zabił go i przejął władzę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1823 dnia: Maj 23, 2009, 12:45:31 pm »
Święta racja Zeromusie. I co do Yammiego i co do Barragana. Ten gość chce władzy, nie trzeba się wcale wysilać żeby to zobaczyć. On już się wywyższa ponad innych, zachowuje jak szefu i chce dyktować warunki. Gdyby mógł to dawno siedziałby na tronie Las Noches. A że tak nie jest najwidoczniej nie jest w stanie obalić tych, którzy są nad nim. Z samym Aizenem włącznie. Nie wszyscy w Espadzie uważają Aizena za ostateczną prawdę. Tacy Grimmjow czy Nnoitra chociażby. I Barragan myślę też.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1824 dnia: Maj 23, 2009, 12:56:23 pm »
Jackal skąd wiesz ze on ma tylko silę zniszczenia?
Sugeruję się jego aspektem i wyglądem. A to już duży argument.

I nie wiem skąd pomysł ze numery przyznawano na podstawie posiadanego Reiatsu.

Bo teraz to tylko w miarę pasuje/prostuje  do tego co pokazuje espada.


Powód dla którego Barragan ma nr.2 jest raczej oczywisty:pozostali dwaj umieją się obroni przed jego mocą lub w ogóle ona na nich nie działa.
Z tym racja, ale jest wyjaśnienie. Przed 2 jest primera i ma on aspekt samotności - co jest najstraszniejszą z aspektów śmierci. Więc dlatego ma range wyżej od 2.(Tylko wogule mi nie pasuje ten 0, no ale dobra.)

« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 01:00:05 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1825 dnia: Maj 23, 2009, 01:19:10 pm »
Sugeruję się jego aspektem i wyglądem. A to już duży argument.
Sugerowanie się aspektem mogę zrozumieć ale wygląd w bleachu niewiele znaczy.
 
Bo teraz to tylko w miarę pasuje/prostuje  do tego co pokazuje espada.
Moim zdaniem nic już nie wyprostuje tych dziwacznych dysproporcji w możliwościach kolejnych numerów ale ja jestem pesymistom jeśli chodzi o logikę i bleacha.Może Tite zaskoczy i wszystko znów nabierze sensu.
Z tym racja, ale jest wyjaśnienie. Przed 2 jest primera i ma on aspekt samotności - co jest najstraszniejszą z aspektów śmierci. Więc dlatego ma range wyżej od 2.(Tylko wogule mi nie pasuje ten 0, no ale dobra.)
Jak już wiele razy pisałem o  co chodzi z nr.0 dopiero się okaże.Na chwile obecną nie wiadomo dokładnie nawet jak on wygląda.Póki co czekamy.Wpierw zobaczymy chyba możliwości Starka.Mam nadzieje ze jest na co czekać.Halibel się bardzo nie popisała,Barragan się bardzo popisał ,zobaczymy jak Stark.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1826 dnia: Maj 23, 2009, 01:25:21 pm »
Póki co czekamy.
Ok  ;-)
Ja tylko tak sobie teoretyzuje(bo to lubię), ale nie naciskam i nie mówię że to prawda absolutna. Jedyną osobą która może wskazać nam poszlaki na prawdę jest Anfan o ile ogląda Bleach.  :p

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1827 dnia: Maj 23, 2009, 03:27:16 pm »
Jedyną osobą która może wskazać nam poszlaki na prawdę jest Anfan o ile ogląda Bleach.  :p
O ile mi wiadomo chyba nie ogląda.A szkoda bo on by poszlaki na pewno wskazał  ;-) albo od razu wyjawił by jaki bankai ma Aizen,nie musieli by my czekać kolejne pół roku.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1828 dnia: Maj 23, 2009, 05:15:09 pm »
Szczerze to nie wiem czy pół roku wystarczy na zdradzenie bankai Aizena. Może i tak ale coś powątpiewam. Ja póki co czekam na bankaie kapitanów Gotei, o Aizenia nawet nie myślę ^^ Swoją drogą ciekawe jakie bankai ma Aizen. Myślę że w przeciwieństwie do shikai może to być już coś bardziej do walki bo trudno mi sobie wyobraznić, żeby miał jeszcze większą psychiczną umiejętność niż w shikai. Do tego jak by nie było to boss bossów więc musi pokazać swój pałer. Tak sobie myślę że jego bankai może być czymś małym jak w przypadku Ichigo ale bardzo zabójczym. Zastanawia mnie też jakie bankai może mieć Yamamoto, którego shikai wygląda jak bankai. Skoro w shikai jego miecz i wszystko dookoła już płonie, to jaki efekt mógłby wywoływać bankai O_o Bo myślę że w jego przypadku bankai może być bardzo efekciarskie no ale przy tym też bardzo efektywne, tu chyba nie ma wątpliwości. No ale na razie najbliższe wydają się bankaie Soifon i Kyouraku, choćby jeden z nich już mnie mocno nasyci bo jestem strasznie wygłodniały na bankaie ^^ Szczerze to uwolnienia kolejnych Espad, choć też mnie interesują, nie wzbudzają we mnie emocji porównywalnych z bankaiami ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1829 dnia: Maj 23, 2009, 06:04:16 pm »
Szczerze to nie wiem czy pół roku wystarczy na zdradzenie bankai Aizena. Może i tak ale coś powątpiewam. Ja póki co czekam na bankaie kapitanów Gotei, o Aizenia nawet nie myślę ^^ Swoją drogą ciekawe jakie bankai ma Aizen. Myślę że w przeciwieństwie do shikai może to być już coś bardziej do walki bo trudno mi sobie wyobraznić, żeby miał jeszcze większą psychiczną umiejętność niż w shikai. Do tego jak by nie było to boss bossów więc musi pokazać swój pałer. Tak sobie myślę że jego bankai może być czymś małym jak w przypadku Ichigo ale bardzo zabójczym. Zastanawia mnie też jakie bankai może mieć Yamamoto, którego shikai wygląda jak bankai. Skoro w shikai jego miecz i wszystko dookoła już płonie, to jaki efekt mógłby wywoływać bankai O_o Bo myślę że w jego przypadku bankai może być bardzo efekciarskie no ale przy tym też bardzo efektywne, tu chyba nie ma wątpliwości. No ale na razie najbliższe wydają się bankaie Soifon i Kyouraku, choćby jeden z nich już mnie mocno nasyci bo jestem strasznie wygłodniały na bankaie ^^ Szczerze to uwolnienia kolejnych Espad, choć też mnie interesują, nie wzbudzają we mnie emocji porównywalnych z bankaiami ^^
Co do Aizen - bankai to powiem, że chyba polega to na kompletnej hipnozie. I tu ma spore pole do popisu bo aizen jest mocny ale jego właściwości miecza nie wymagają od nie go cudów wystarczy że może by na poziomie zwykłego srjatka, który ma bankai a resztę załatwi hipnoza przecież.
Co do dziadka to tak jego schikai przerasta bankai histka.


I tu nasunęło mi się pytanie co do sił, a mianowicie jeśli zaraki ma swój miecz w schikai(tak chyba uznaliśmy) i ciska takim power-full'em że hej i jeszcze trochę. Ale czy jeśli miał by bankai był by silniejszy? Bo przecież bankai w niektórych przypadkach nie oznacza wzrost siły tylko pojawienie/zrobienie się czegoś. Więc może sił miał by tyle samo tylko dostał by coś gratis.

Albo innymi słowy: używa pełni sił jak na bankai, ale pomija bankai aby czerpie siłę.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 06:08:58 pm wysłana przez Jackal »