Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1875 dnia: Maj 27, 2009, 09:29:21 pm »
 :!:
Z powodu jutzrejszego sprawdzianu z łaciny (vale magistra! ) tak sobię marnuje czas i czytam forum  :D Doszedłem do wniosku że Bleach z założenia ma dużo różnych postaci tak żeby kazdy mógł sobie wybrać kogoś kto mu się podoba ( co odkryciem Ameryki nie jest  ;-))
Ponieważ plejada różnorodnych naparzaczy jest skompletowana a każdy ma jakiś swój wątek to razcej nie uświadczymy szybko zejść, choćby z tego powou że ze względu na kształt uniwersum bleacha przynajmniej do zakończenia obecnego wątku arrancarów nie ma jak wprowadzić nowych postaci - poza członkami odziału 0 i ewentualnie Vasto Lorde ( których istnienie wydaje mi sie juz właściwie pewne  :?: ), no ale, że jak wiadomo wiele postaci ma niedokończone albo zaledewie zasygnalizowane wątki raczej nikt nie zginie. A wprowadzanie nowych postaci jest niezbędne - To tylko shounen i bohaterowie nie są zbyt głębocy - jak bardzo niektórych wkurzało ciągłe eksploatowanie Orihime. Szkoda właściwie ze postacie których rola się kończyła - strażnik bramy Seiretei, szeregowi Shinigami, Tamta cycata pani kowal i jej brat Ganjyu jeśli dobrze pamietam nie pomarli gdy był ich czas - Bleach ze światem nieumarłych, designem i  ciekawymi krwawmi scenami nie powienien być aż tak lagodny dla niepotzrebnych bohaterów  :badgrin:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1876 dnia: Maj 27, 2009, 09:41:24 pm »
Mniej wiecej z tego powodu narzekam.To ze autor nie zabije Ichigo albo Ruki to ja doskonale rozumiem-to główni bohaterzy.To ze nie zabije postaci mających roli w fabule też rozumiem.To ze nie zabije postaci które są po prostu popularne jak Hitsugaya,Zaraki albo Matsumoto(fani by go rozszarpali) też,niechętnie ale jednak,mogę zrozumieć.Wkurza mnie ze są postacie nie popularne,nie istotne dla fabuły i właściwie nijakie(kto powie ze porucznik Soifon jest istotną postacią albo będzie mu go żal?),kilka z nich wymienił mój przedmówca, ale one też nie giną!Jak na razie giną tylko i jedynie służy Aizena a postacie pozytywne mnożą się z tomu na tom.Nie denerwowało mnie to w 10 tomie ani w tomie 20 ale mamy 41 tom a "dobrzy" regularnie masakrują kolejnych "złych" co już mnie trochę(bardzo) irytuje.       
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1877 dnia: Maj 27, 2009, 09:54:11 pm »
Dla mnie bestowa postać kipnęła więc mogą lecieć wszyscy.  Z drugiej strony zginęło parę osób takich jak matka ichigo, czy żona byaka lub ten porucznik brat tej gościówki z jedno ręką(co 9 espada się w niego zamienił), no ale tylko w retrospekcjach.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1878 dnia: Maj 28, 2009, 02:00:03 pm »
Z drugiej strony zginęło parę osób takich jak matka ichigo, czy żona byaka lub ten porucznik brat tej gościówki z jedno ręką(co 9 espada się w niego zamienił), no ale tylko w retrospekcjach.


To nie tak, że umarli. Po prostu jeszcze nie ożyli  :D . A tak serio to pewnie są martwi tylko dlatego, że od początku serii byli już sztywni. A co do Kaiena to nawet jeśli był martwy to jeszcze powrócił zza grobu aby jeszcze dokopać Rukii (tym razem jako Hollow). Szczerze mówiąc to spodziewałem się, że Halibel ukrywa swoją twarz, bo jest matką Ichigo  :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1879 dnia: Maj 28, 2009, 02:10:40 pm »
Szczerze mówiąc to spodziewałem się, że Halibel ukrywa swoją twarz, bo jest matką Ichigo  :D
Nie głupie i ciekawe by to było  :p
Chociaż jedna rzecz  dyskryminuje Halibel na matkę ichigo a są to oczywiście piękne duże "oczy".  8)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1880 dnia: Maj 28, 2009, 02:12:39 pm »
Chociaż jedna rzecz  dyskryminuje Halibel na matkę ichigo a są to oczywiście piękne duże "oczy".  8)
No cóż, do tego jest taki mały szczególik że nie jest ani trochę podobna do Masaki...

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1881 dnia: Maj 28, 2009, 04:11:56 pm »
ani trochę podobna do Masaki...
Za to tatusiek Ichigo zapewne "pokochałby" nowe wcielenie swojej żony  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1882 dnia: Maj 28, 2009, 05:13:20 pm »
hmmm hmmm hmmm:

Krążą plotki, jakoby studio Pierrot razem z Kubo Tite pracowali nad fillerem dotyczącym duchowych postaci Zanpakutou. I nawet jeśli rola Kubo ograniczy się do narysowania postaci, może to być prawdziwa gratka dla miłośników świata Bleach... Fillery zaczną się prawdopodobnie w lipcu. 


Czyli taki Soul eter?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1883 dnia: Maj 28, 2009, 05:30:28 pm »
Jaki Soul Eater. Duchowe postaci czyli tak jak staruszek Zangetsu albo pawiano-wąż Zabimaru. Jeżli plotki okażą się prawdą to liczę na wyjątkowo ciekawy filler (wreszcie!). Mam tylko nadzieję, że Tite zrobi tam więcej niż sam design postaci i że zdecyduje się pokazać coś ciekawego. Kto wie, może ten sezon fillerowy będzie całkiem znośny.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1884 dnia: Maj 28, 2009, 05:53:46 pm »
A może w ty ch filerach świat zostanie pokazany oczami tych dusz zanpoktu i ich świat(relacje z innymi) itd(oby tak było).
I nie powiem, że ciekaw bym był tego.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1885 dnia: Maj 28, 2009, 06:17:58 pm »
Już to widzę jak Zangetsu z Zabimaru idą na kręgle a tu pojawia się Hollow Ichigo :P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1886 dnia: Maj 28, 2009, 06:32:57 pm »
Powiedział bym ze kosmiczna głupota fillerów o zanpaktou mnie przeraża ale ja i tak nigdy nie oglądam fillerów wiec nie robi to na mnie wrażania.Niech zrobią tez fillery o stanikach kobiecych shinigami fani będą zachwyceni a i tak nie będzie to głupsze od tego co ostatnio było w fillerach.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1887 dnia: Maj 28, 2009, 06:41:11 pm »
Nie mam pojęcia jak oni to zrobią, ale pomysł jak dla mnie ciekawy.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1888 dnia: Maj 28, 2009, 06:51:03 pm »
Według mnie też pomysł jest ciekawy. Oczywiście od pomysłu do wykonania daleka droga ale lepiej słyszeć takie wieści niż jakąś herezję o Lurichiyo albo coś w tym stylu.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1889 dnia: Maj 28, 2009, 06:55:53 pm »
Oczywiście od pomysłu do wykonania daleka droga ale lepiej słyszeć takie wieści niż jakąś herezję o Lurichiyo albo coś w tym stylu.
Amen.

 

anything