Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1935 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:17:23 am »
Aizen jest niezły. Wszystko dookoła niego się wali i pali (on siedzi w klatce z ognia, w Hueco Mundo są kapitanowie, którzy wycięli jego espadę, na Ziemi jest otoczony przez resztę kapitanów, a o ucieczce do SS może tylko pomarzyć) a on ze swoim stoickim uśmiechem twierdzi, że to było w planie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1936 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:47:00 am »
Aizen jest niezły. Wszystko dookoła niego się wali i pali (on siedzi w klatce z ognia, w Hueco Mundo są kapitanowie, którzy wycięli jego espadę, na Ziemi jest otoczony przez resztę kapitanów, a o ucieczce do SS może tylko pomarzyć) a on ze swoim stoickim uśmiechem twierdzi, że to było w planie.
No dokładnie. Co by nie było to wszystko jest w planie  :lol:

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1937 dnia: Czerwiec 02, 2009, 05:44:18 pm »
Ja myślałem że na okładkę 39 tomu trafi Yamamoto albo Komamura czy ktoś w tym stylu ale jednak nie trafiłem ^^

Okładka całkiem ładna, tom 40 swoją buziuchną na bank będzie firmował Ulquiorra w resurrecion tylko mam nadzieję że w drugiej formie. Co do 41 też mam pewność co do okładki, nie ma innej opcji jak tylko Ichigo z rogami.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1938 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:10:40 pm »
Aizen jest niezły. Wszystko dookoła niego się wali i pali (on siedzi w klatce z ognia, w Hueco Mundo są kapitanowie, którzy wycięli jego espadę, na Ziemi jest otoczony przez resztę kapitanów, a o ucieczce do SS może tylko pomarzyć) a on ze swoim stoickim uśmiechem twierdzi, że to było w planie.
Najpewniej ma takie same podstawy do tak daleko idącej pewności siebie jak Frizer czyli jest przekonany ze nawet jak przyjdzie co  do czego to i tak sam da rade wszystkim wrogom.Jak nieprawdopodobnie by to nie brzmiało to tak pewnie właśnie jest.To ze porażki espady to część "planu" to osobna historia.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1939 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:55:26 pm »
Najpewniej ma takie same podstawy do tak daleko idącej pewności siebie jak Frizer czyli jest przekonany ze nawet jak przyjdzie co  do czego to i tak sam da rade wszystkim wrogom.Jak nieprawdopodobnie by to nie brzmiało to tak pewnie właśnie jest.
W tej części tak, ale po za tym to frezernie rzucał tekstów wszystkim "nie bo ja" czy "to wszytko mieści się w moim planie".
Ja myślałem że na okładkę ...
Co do okładek to:

Patrząc na to to inaczej wyobrażałem sobie walkę i koniec ulqa. Myślałem że ichigo kipnie i ...

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1940 dnia: Czerwiec 02, 2009, 08:00:20 pm »
To nie jest okładka tylko art jednego gościa z Devianta, zresztą bardzo fajnie rysującego.

Myślałem że ichigo kipnie i ...
Lol.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1941 dnia: Czerwiec 02, 2009, 08:09:44 pm »
To nie jest okładka tylko art jednego gościa z Devianta, zresztą bardzo fajnie rysującego.

hmmmmmmm, no to może widziałeś wersje bez napisów?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1942 dnia: Czerwiec 02, 2009, 08:30:07 pm »
Allaron ma prawo być na okładce. W końcu jako jeden z niewielu może szczycić się tym, że zdrowo poharatał shinigami. Jak na razie dego nie dokonała nawet część espady.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1943 dnia: Czerwiec 02, 2009, 08:50:12 pm »
hmmmmmmm, no to może widziałeś wersje bez napisów?
Tak, widziałem. Proszę bardzo, oto ona. Nie mów że nie widzisz na pierwszy rzut oka że to nie jest dzieło Kubo Tite? Przeca to nie jego kreska, nie jego styl. Zobacz sobie profil autora tego arta, ma jeszcze inne bardzo fajne rysunki z Bleacha. Mi najbardziej podoba się ten przedstawiający walkę Ukitake i Kyouraku z Aizenem.

Allaron ma prawo być na okładce. W końcu jako jeden z niewielu może szczycić się tym, że zdrowo poharatał shinigami. Jak na razie dego nie dokonała nawet część espady.
Ano prawo ma, zasłużył. Po prostu myślałem że będzie kto inny. No ale na Yamamoto przyjdzie jeszcze pora w odpowiedniejszym momencie ^^ Ach, nie mogę się doczekać do bodajże września, kiedy wreszcie będę mógł układać kolejne tomy na półce a nie tylko oglądać okładki na kompie ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1944 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:04:56 pm »
Proszę bardzo
Dziękuje bardzo  ;-)

Nie mów że nie widzisz na pierwszy rzut oka że to nie jest dzieło Kubo Tite?
No oczywiście, że to się od razu rzuca w oczy całkowicie inny styl.

Nie powiem ciekawie gryzda.
http://kazz-curaudo.deviantart.com/art/quot-Sleep-quot-by-sakuyaso-in-Color-119322888 - coś dla Dina(pewnie to widziałeś), ale pierwsze co, to pomyślałem "coś dla niego" xD
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2009, 10:15:56 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1945 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:42:23 pm »
Szczerze nie widziałem. A drugie szczerze to w ogóle mi Rukii nie przypomina xD Ale dzięki ^^
A skoro już tak obrazkami rzucami to strzelę jeszcze tym. Kreska może troszkę inna niż w oryginale ale za i tak rysunek bardzo fajny, ze świetnym pomysłem i równie dobrym wykonaniem ^^ Nabardziej podobają mi się Shinji i Aizen. Kurcze, ile ja bym dał żeby zobaczyć ich pojedynek (może kiedyś, może kiedyś ^^). Ciekawie autor przedstawił też resztę Vizardów ukrywając ich w cieniu z tyłu obrazu. No wielka guowa Urahary na środeczku też bardzo pasuje, doskonale podkreśla to, że to właśnie Szalony Kapelusznik jest szarą eminencją Bleacha stojąc poniekąd za całym tym zamieszaniem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1946 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:51:51 pm »
Ciekawie to wygląda.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1947 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:27:04 am »
Najnowszy odcinek jest beznadziejny. Prze połowę odcinku Oemada usieka przed mamutem, a przez drugą Soifon analizuje zdolności arrancara.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1948 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:57:09 pm »
A tak przy okazji: po wielu trudnościach i wyzwaniach udało mi się zdobyć zawieszkę do telefonu przedstawiającą Ichigo w masce Vizarda.  :D

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 01:27:08 pm wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1949 dnia: Czerwiec 03, 2009, 10:39:50 pm »
Co d oepa to racja rewelacji nie ma, ale jeśli zamiast oemady był  by sama soifon dla mnie było by ciekawie.

 

anything